Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila

TOYOTA MIESTO IR KITI VISUREIGIAI.
VISIEMS POREIKIAMS. KIEKVIENO SKONIUI.
_________


Prasidėjo tikrasis visureigių sezonas. Nesvarbu, ar kasdien keliaujate miesto gatvėmis, ar vingiuotais užmiesčio keliais, galite būti tikri, kad su „Toyota" kelionės tikslą pasieksite patogiai, saugiai ir ekonomiškai. „Toyota" siūlo platų visiškai hibridinių miesto visureigių asortimentą kiekvienam skoniui ir poreikiui: TOYOTA C-HR, YARIS CROSS, COROLLA CROSS ir naujausias visiškai elektrinis mūsų visureigių asortimento modelis – TOYOTA bZ4X. Jei reikia dar daugiau galimybių sudėtingesnėmis sąlygomis, rinkitės legendinį TOYOTA RAV4, septynvietį HIIGHLANDER arba galingąjį HILUX.
 

Ruduo - puikus metas įsigyti naują visiškai hibridinį
YARIS CROSS, COROLLA CROSS arba RAV4

  • Mėgstamiausi miesto visureigiai Lietuvoje

  • Ekonomiška hibridinė pavara

  • Gausi standartinė įranga

  • Didelis automobilių iš sandėlio pasirinkimas

  • Jūsų dabartinis automobilis kaip pradinė įmoka


TOYOTA LIZINGO PASIŪLYMAS JUMS
 

- Dabar Tokvilos salone naujiems Toyota hibridiniams modeliams - 5 metams fiksuotos 2% palūkanos be Euribor*

- O jei fiksuotos palūkanos Jūsų nedomina, pasiūlysime ypač žemas palūkanas su Euribor. Jums tereikia išsirinkti geriausiai poreikius atitinkantį Toyota miesto visureigio modelį. Aptarkime tai!

 

 

Gaukite geriausią pasiūlymą        Išbandykite patinkantį modelį          Žiūrėti automobilius sandėlyjeSUSIPAŽINKITE SU TOYOTA VISUREIGIŲ ASORTIMENTU

Yaris Cross

Nuo 21 700 €

Hibridas | Benzininis | Priekinių ratų pavara | Visų ratų pavara

Pasiūlymas >      Plačiau
 

Toyota bZ4X

Nuo 56 500 €

Visiškai elektrinis | Priekinių ratų pavara | Visų ratų pavara


Pasiūlymas >      Plačiau

Highlander

Nuo 54 500 €

Hibridas | Visų ratų pavara | 7 vietų


Pasiūlymas >      Plačiau

Toyota C-HR

Nuo 32 900 €

Hibridas | Priekinių ratų pavara | Visų ratų pavara 

Pasiūlymas >      Plačiau

RAV4

Nuo 32 000 €

Hibridas | Benzininis | Priekinių ratų pavara | Visų ratų pavara


Pasiūlymas >      Plačiau

Land Cruiser

 

Dyzelinis | Visų ratų pavara


Pasiūlymas > 

 

 

Corolla Cross

Nuo 32 500 €

Hibridas | Priekinių ratų pavara | Visų ratų pavara

Pasiūlymas >      Plačiau
 

RAV4 Plug-in Hybrid

Nuo 53 600 €

Įkraunamieji | Visų ratų pavara


Pasiūlymas >      Plačiau

Hilux

Nuo 36 400 €

Dyzelinis | Visų ratų pavara


Pasiūlymas >      Plačiau

 

 

 

 

 

ATRASKITE TOYOTA VISUREIGIUS
 

Atvykite bandomajam važiavimui


Gaukite asmeninį pasiūlymą
 

Geriausi sandėlio pasiūlymai


Toyota Safety Sense ir T-Mate 

„Toyota T-Mate" sistemų sąraše – daug aktyvių ir pasyvių saugos funkcijų, kurios padės Jums vairuoti, manevruoti ir statyti automobilį tiek mieste, tiek ir bekelėje. Šios sistemos saugo ne tik Jus ir Jūsų keleivius, bet ir kitus eismo dalyvius.

„T-Mate" apima daugelį „Toyota Safety Sense" saugos paketo funkcijų, kurias rasite kiekvieno „Toyota" visureigio ir miesto visureigio standartinės įrangos sąraše. Tai ir pavyzdžiui, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema (RSA), priešavarinė saugos sistema (PCS), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC) ir automatinė tolimųjų šviesų sistema (AHB)*.

*Konkrečių saugos funkcijų prieinamumas priklauso nuo modelio ir įrangos lygio. Kreipkitės į mus ir mes suteiksime daugiau informacijos.
 

Atraskite Toyota T-Mate


Hibridų privalumai

„Toyota" visureigių asortimente – ir tikrieji, ir įkraunamieji hibridai, kuriuose benzininio variklio galia susijungia su elektrinio variklio ekonomija. Tokiu būdu, Jums patogiausiu būdu sumažės degalų sąnaudos ir kenksmingos emisijos. Štai kodėl „Toyota" hibridinės sistemos technologija tapo įprastu pasirinkimu kiekvienam, pageidaujančiam kasdien prisidėti prie švaresnės ir ekologiškesnės ateities.

Dviguba energija

Hibridiniai automobiliai turi elektromobilio galią ir sukimo momentą tam, kad galėtumėte su mažiau nuvažiuoti toliau. Elektrinis variklis padeda važiuojant mieste. Jo degalų sąnaudos ir skleidžiamos CO₂ emisijos yra gerokai mažesnės . Ant plento dominuoja benzininis variklis, kurį papildo elektros teikiama galia. Tai yra tikrojo hibridinio automobilio suteikiama dviguba energija ir ekonomija.

Vairavimo komfortas

Su tikraisiais ir įkraunamaisiais hibridiniais automobiliais važiuosite tyliau, sklandžiau ir ekonomiškiau. Važiuojant lėtame miesto sraute ar manevruojant stovėjimo aikštelėje, automobilio važiavimą lydi tik švelnus hibridinės sistemos garsas. Vairuodami „RAV4 Plug-in Hybrid" tokia tyla galėsite mėgautis iki 70 kilometrų. Svarbiausia yra tai, jog pasirinkę tylų ir ekonomišką hibridinį automobilį, prisidėsite prie švaresnės aplinkos sukūrimo.

Įkrovimo paprastumas

Vairuojant tikrąjį hibridinį automobilį Jums nereikės jaudintis dėl įkrovimo, nes Jūsų automobilis įsikraus pats rinkdamas energijos perteklių jam riedant, Jums stabdant ir benzininiam varikliui veikiant laisvomis apsukomis.

Tausoja gamtą

Mūsų tikrieji ir įkraunami hibridiniai automobiliai elektros režimu veikia taip pat kaip elektromobiliai, nes padeda sumažinti oro taršą ir kenksmingas emisijas. Vairuodami (įkraunamąjį) hibridinį automobilį patirsite visą elektromobilio malonumą, tačiau būsite ramūs, kad kelionė tęsis net ir neradus įkrovimo stotelių.

Ekonomija

Tikrųjų ir įkraunamųjų hibridinių automobilių elektrinis variklis leidžia gerokai sumažinti degalų sąnaudas, tačiau čia jų pranašumai nesibaigia. Mažesnės yra ir techninės bei bendrosios priežiūros sąnaudos, kadangi hibridinės pavaros komponentų, pvz., traukos akumuliatoriaus, nereikia prižiūrėti. Hibridinių automobilių stabdžių trinkelės dėvisi lėčiau, o automatinėje transmisijoje yra mažiau judančių ir besidėvinčių dalių. Beje, nepamirškite eksploatacijos ramybės, kuri suteikiama su 10 metų garantija.

 


Toyota Relax garantija

 

Pasibaigus gamintojo garantijai, pradeda galioti „Toyota Relax" garantija. Reguliariai atvykstant priežiūrai pas „Toyota" įgaliotąjį atstovą, „Toyota Relax" garantija vis pratęsiama, kol galiausiai automobilio amžius pasiekia 10 metų arba rida pasiekia 185 000 km.

 

Plačiau


GAUKITE AUTOMOBILĮ GREITAI!
 

Geriausi sandėlio pasiūlymai 

 

Susisiekite su mumis


AKCIJOS SĄLYGOS


*FIKSUOTŲ 2% LIZINGO PALŪKANŲ AKCIJA:

- Specialus pasiūlymas taikomas naujai užsakomiems Toyota hibridiniams modeliams, 

- Pasiūlymas galioja automobiliams, „Tokviloje" užregistruotiems iki 2024.03.31, arba tol, kol yra automobilių, kuriems taikomos akcijos sąlygos. Automobilių skaičius - ribotas.

- Kiti specialūs pasiūlymai ir akcijos - nesumuojami. 
 

Tipinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys: 

Bendros lizingo kainos metų normos apskaičiavimo pavyzdys. Pasiūlymą teikia SIA Citadele Leasing Lietuvos filialas. Jeigu lizingu įsigytumėte 24 900 EUR vertės automobilį ir pradinė įmoka būtų 10% (2 490 EUR), darant prielaidą, kad lizingo sutarties terminas – 60 mėn., likutinė vertė – 40% (9 960 EUR), ridos apribojimas – 20 000 km per metus, tuomet bendra vartojimo kredito suma (finansuojama suma) – 22 410 EUR, metinė fiksuota palūkanų norma – 2%, sutarties sudarymo (administravimo) mokestis – 300 EUR, bendra vartojimo kredito kaina – 1 975,35 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 2,44%, mėnesio įmoka – 235,42 EUR, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 24 385,35 EUR. Sudarant lizingo sutartį gali būti numatyta pareiga sudaryti ir lizinguojamo turto draudimo sutartį. Šis pasiūlymas nėra įsipareigojimas suteikti vartojimo kreditą. Pasiūlymas galioja ribotam automobilių skaičiui.

 

***


Yaris Cross vidutinės degalų sąnaudos – 4.4–6.0 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 100–135 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Toyota C–HR vidutinės degalų sąnaudos – 4.9–5.3 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 110–120 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Corolla Cross vidutinės degalų sąnaudos – 5.0–5.4 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 114–122 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Toyota bZ4X degalų sąnaudos – 0 l / 100 km, CO2 emisija – 0 g/km, vidutinės elektros sąnaudos – 14,4-17,9 kWh / 100 km (remiantis WLTP duomenimis).
RAV4 vidutinės degalų sąnaudos – 5.7–7.5 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 129–171 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
RAV4 Plug–in Hybrid vidutinės degalų sąnaudos – 1 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 22 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Highlander vidutinės degalų sąnaudos – 6.6–7.1 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 149–160 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Land Cruiser vidutinės degalų sąnaudos – 9.6–10.0 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 252–262 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).
Hilux vidutinės degalų sąnaudos – 8.5–9.5 l / 100 km, vidutinė CO2 emisija – 223–248 g/km (apskaičiuota pagal WLTP).

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00