Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Automobilių nuomos sąlygos
 1. Automobilis suteikiamas techniškai tvarkingas, paruoštas eksploatuoti, apdraustas transporto priemonių (Casco) ir transporto priemonių savininkų (valdytojų) civilinės atsakomybės draudimu.
 2. Draudžiama:
  1. 1. naudoti automobilį šiems tikslams: sporto varžybose, kitam automobiliui vilkti, mokamam keleivių pervežimui,      mokymo tikslams, prekių pervežimui nusižengiant Lietuvos Respublikoje galiojantiems įstatymams;
  2. 2. vairuoti automobilio esant neblaiviu ar paveiktu narkotinių bei kitų svaigiųjų medžiagų;
  3. 3. rūkyti automobilyje;
  4. 4. perduoti naudotis automobiliu tretiesiems asmenims arba jį subnuomoti.
 3. Baudas, teismo išlaidas ir kitas rinkliavas, kurios atsirado dėl Nuomininko kaltės, pažeidus kelių eismo taisykles ar kitus teisės aktus apmoka Nuomininkas.
 4. Įvykus autoįvykiui ar kitais atvejais, kai automobiliui buvo padaryta žala, nedelsiant skambinti Nuomotojui bei atlikti visus būtinus veiksmus, nurodytus Nuomininkui perduotoje „Atmintinėje automobilio vairuotojui“.
 5. Automobilis perduodamas ir grąžinamas automobilio paskirties vietoje: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius. Perduodant ir grąžinant automobilį atliekama automobilio vizualine apžiūra, patikrinamas automobilio komplektiškumas bei dokumentų atitikimas. Automobilio apžiūros rezultatai patvirtinami Nuomoto ir Nuomininko parašais.
 6. Jeigu automobiliui autoįvykio metu ar kitokiu būdu buvo padaryta žala, o Nuomininkas  4 punkte nustatyta tvarka laiku nepranešė apie automobiliui padarytą žalą ir dėl to nebuvo tinkamai užfiksuotas draudiminis įvykis, taip pat jei jis pažeidė 2.2 punkte nurodytus įsipareigojimus, tai Nuomininkas privalo padarytą žalą ne ginčo tvarka atlyginti Nuomotojui.
 7. Draudiminio įvykio (avarijos, stichinės nelaimės, trečiųjų asmenų tyčinės veikos) nuomos metu atveju Nuomininkas privalo atlyginti Nuomotojui transporto priemonių (Casco) draudimo frančizę, kuri sudaro 200 Euro.
 8. Automobilio vagystės ar plėšimo nuomos metu atveju Nuomininkas privalo atlyginti Nuomotojui transporto priemonių (Casco) draudimo frančizę, kuri sudaro 15% automobilio vertės.
 9. Jei Nuomininkas negrąžina automobilio nurodytu laiku ir nepratęsia naudojimo laiko atskiru rašytiniu susitarimu, automobilis laikomas pavogtu. Tokiu atveju Nuomotojas pasilieka teisę kreiptis į teisėsaugos organus ir visa atsakomybė dėl pasekmių tenka Nuomininkui.

Jei Nuomininkas pernuomavo automobilį tretiesiems asmenims ir automobilis dingo, o draudimo kompanija įvykį pripažino nedraudiminiu, tai Nuomininkas privalo pilnai atlyginti automobilio vertę.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 15:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.

Informuojame! Š.m. vasaro 22 d. automobilių prekybos salonas ir autonuoma nedirbs. „Toyota“ automobilių servisas dirbs kaip įprasta. Kviečiame atvykti į išpardavimo renginį BANZAI! Spausti čia >>>