Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
MyT portalas

MYT INTERNETINĖS PASLAUGOS

Prisijungus atsiranda daugiau galimybių

Vairuoti „Toyota" dar niekada nebuvo taip gerai, o su MyT internetinėmis paslaugomis patirtis tapo dar sklandesnė: nuo šiol jomis naudotis patogu ir užtikrinama nuolatinė kontrolė – kur benuvyktumėte. MyT yra naujas internetinių paslaugų paketas, kurį pasieksite per MyT išmaniojo telefono programėlę, skirtą padidinti vairavimo saugą ir malonumą.Nesvarbu, ar esate automobilyje, ar kitur – su MyT galėsite visiškai valdyti savo „Toyota".

MYT PROGRAMĖLĖ

Valdykite savąjį TOYOTA išmaniuoju telefonu

Naudodamiesi MyT programėle savo išmaniajame telefone, kur bebūtumėte galėsite palaikyti ryšį su savo automobiliu. Planuokite keliones iš namų, raskite savo automobilį, optimizuokite vairavimą, gaukite analitinius vairavimo duomenis ir bendrosios bei techninės priežiūros pranešimus.

Instruktavimas dėl hibridinės sistemos naudojimo

Tapkite geriausiu hibridinio automobilio vairuotoju ir sumažinkite degalų sąnaudas. MyT programėlės instruktavimo dėl hibridinės sistemos naudojimo funkcija pagal ankstesnes keliones rodo kontekstines instrukcijas, kaip pagerinti hibridinio automobilio vairavimą. Tokiu būdu galite maksimaliai išnaudoti EV režimą, sumažinti degalų sąnaudas ir maksimaliai apriboti neigiamą poveikį aplinkai.

Nuotolinio valdymo funkcija

Neprilygstamas komfortas ir sutaupytas laikas. Stebėkite savo automobilio akumuliatoriaus būseną ir planuokite įkrovimą, kai tai patogu Jums, naudodamiesi įkrovimo nuotolinio valdymo funkcija. Naudodamiesi klimato kontrolės funkcija, lengvai atitirpinsite savo automobilį žiemos mėnesiais. Taip pat galite prieš kelionę nustatyti pageidaujamą temperatūrą salone ir visa tai – naudojantis išmaniuoju telefonu.

Spustelėkite toliau, kad atsisiųstumėte MyT programėlę jau dabar!
 

App Store      Google Play parduotuvė

Daugiau MyT programėlės funkcijų

RASTI AUTOMOBILĮ

Nesvarbu, kaip ilgai nesinaudojote. 

Funkcija Rasti mano automobilį veikia Google žemėlapių pagrindu. Per MyT programėlę ji padės rasti savąjį Toyota, kur jis bebūtų pastatytas. Be to, yra galimybė bendrinti buvimo vietos informaciją su šeimos nariais ir draugais.

BENDRINTI SU AUTOMOBILIU

Paprasčiausias būdas kelionėms planuoti. 

Patogiai suplanuokite kelionę automobiliu, būdami namie arba kelyje. Po to, naudodamiesi MyT programėle, išsiųskite buvimo vietos informaciją tiesiai į savąjį Toyota, kad galėtumėte sklandžiai pradėti kelionę.

PASKUTINIS KILOMETRAS

Sklandi navigacija nuo automobilio durelių iki namų durų.

Prireikus paskutinę kelionės atkarpą įveikti pėsčiomis, nurodymus, kaip nuvykti į kelionės tikslą, galima iš Toyota palydovinės navigacijos sistemos pabendrinti su savo mobiliuoju telefonu.

VAIRAVIMO ANALIZĖ

Valdykite savo kelionių retrospektyvą. 

MyT programėlė atlieka automobilio duomenų registratoriaus funkciją ir leidžia iškviesti praeities vairavimo duomenis, įskaitant greitį, pagreitį ir ridą, kad galėtumėte patogiai išanalizuoti vairavimo stilių komandiruočių ir kitų kelionių metu.

PRIMINIMAI APIE PRIEŽIŪRĄ

Daugiau niekada nebepraleisite priežiūros darbų.

MyT padeda užtikrinti geriausią Toyota būklę, teikdama priminimus apie techninę priežiūrą pagal transporto priemonės faktinę ridą, taigi, daugiau niekada nepamiršite kreiptis dėl priežiūros darbų.

AKUMULIATORIAUS APSAUGA

Nuolat žinokite savo automobilio akumuliatoriaus įkrovos lygį.

Trijų žingsnių peržiūra – aukštas, vidutinis arba žemas lygis – leis nebeįstrigti ir išvengti nemalonios situacijos, kai nepavyksta užvesti variklio dėl išsekusio akumuliatoriaus.

AVARIJOS PAGALBOS SISTEMA

Siųskite perspėjimus įvykus avarijai.

Toyota jutikliai registruoja visus stuktelėjimus ir susidūrimus, kai transporto priemonė juda arba stovi. Naudodamiesi MyT programėle, galėsite paskambinti savo vietiniam Toyota įgaliotajam atstovui arba iškviesti techninę pagalbą, taip pat – avarijos atveju – pranešti savo šeimos nariams arba draugams. Be to, galėsite įtraukti į avarijos duomenis nuotraukų, kad draudimo bendrovei būtų lengviau atlyginti žalą.

ĮSPĖJAMOSIOS LEMPUTĖS

Važiuokite saugiau ir geriau supraskite situaciją.

Pasinaudokite mūsų patogiais paaiškinimais, ką reiškia atitinkamos Jūsų transporto priemonės įspėjamosios lemputės. Sužinosite, koks skubumo lygis ir veiksmai, kurių gali prireikti imtis.

DEGALŲ LYGIS

Stebėkite degalų lygį savo automobilyje.

Kur bebūtumėte, MyT programėlėje galėsite nuotoliniu būdu tikrinti savojo Toyota degalų lygį. Taigi, kelionės metu turėsite galimybę iš anksto suplanuoti degalų papildymo sustojimus.

BENDROJI IR TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Patogi ir skaidri priežiūra.

Palaikykite savojo Toyota optimalią būklę: keliais paprastais veiksmais MyT programėlėje internetu rezervuokite priežiūrą ir nepraleiskite artėjančių darbų, taip pat – stebėkite savojo Toyota techninės priežiūros retrospektyvą ir ankstesnių veiksmų su transporto priemone apžvalgą.

UŽSAKYMO IR STEBĖJIMO PRIEMONĖ

Stebėkite naujojo užsakymo būsenos pasikeitimus.

Sekite savo naujojo Toyota pristatymą – nuo užsakymo pateikimo iki atvykimo pas įgaliotąjį atstovą ir paruošimo atsiimti.

BUVIMO VIETOS ŽYMĖJIMAS

Padėsime lengviau rasti savo transporto priemonę.

Net jei Jūsų automobilis neprijungtas prie tinklo, galėsite nurodyti savo buvimo vietą, kad būtų lengviau ją rasti, kai grįšite.

Patikrinkite, ar MyT internetinės paslaugos teikiamos Jūsų Toyota automobilyje


AYGO (nuo 2020 m. 05 mėn.), YARIS (nuo 2019 m. 11 mėn.), RAV4 (nuo 2019 m. 10 mėn.), COROLLA (nuo 2018 m. 12 mėn.), CAMRY (nuo 2019 m. 02 mėn.), C-HR HYBRID (nuo 2019 m. 10 mėn.) modeliams teikiamos paslaugos:

 • Instruktavimas dėl hibridinės sistemos naudojimo
 • Paskutinio kilometro orientavimas
 • Paskutinis kilometras
 • Rasti mano automobilį
 • Vairavimo analizė
 • Priminimas apie priežiūrą
 • Internetinis priežiūros rezervavimas
 • Bendrinti su automobiliu

Kitoms transporto priemonėms teikiamos paslaugos:

 • Internetinis priežiūros rezervavimas
 • Buvimo vietos žymėjimas
 • Transporto priemonės retrospektyva
 • Bendrinti su automobiliu

Turite klausimų? Kreipkitės į mūsų serviso konsultantus tel. +370 5 210 32 99 arba el. paštu servisas@tokvila.lt
 

Plačiau ape MyT

 

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! 2023.12.06 TOKVILA naujų automobilių prekybos salonas Žalgirio g. 122 darbą pradės nuo 10 val. Servisas dirbs kaip įprasta. Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų.