Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Bendra pasaulinė „Toyota" iniciatyva „Start Your Impossible"

Toyota, kaip transporto priemonių gamybos įmonė, yra įsipareigojusi suteikti „visiems mobilumo laisvę“.

Toyota Motor Corporation pristatė bendrą pasaulinį projektą „Start Your Impossible“, kuriuo siekiama uždegti Toyota darbuotojus, partnerius bei klientus pagrindinėmis bendrovės vertybėmis. Iniciatyva „Start Your Impossible“ šiuolaikiniame sparčiai besikeičiančių technologijų ir aplinkosaugos sprendimų pasaulyje atspindi Toyota apsisprendimą remti pastangas kuriant įtraukesnę ir tvaresnę visuomenę, kurios kiekvienas narys gali ryžtis tam, kas neįmanoma.

Toyota įsitikinusi, jog mobilumas yra kur kas daugiau nei vien automobiliai. Tai iššūkiai, kuriuos reikia įveikti, ir svajonės, kurias galima paversti tikrove. Iniciatyva „Start Your Impossible“ atskleidžia šias vertybes ir pabrėžia bendrovės siekį suteikti visiems mobilumo laisvę. „Mes norime pasidalyti šia idėja su visomis suinteresuotomis šalimis, tarp jų ir su klientais, kad šio iššūkio galėtume imtis bendromis jėgomis“, – teigė Toyota prezidentas Akio Toyoda.

Nuo pat pradžių, kai ėmėsi veikti kaip staklių gamintoja, Toyota stengėsi prisidėti prie visuomenės gerovės kūrimo. Ilgainiui bendrovė išaugo ir tapo inovatyvia lydere, atvėrusia kelią masinei automobilių elektrifikacijai: prieš 20 metų ji pristatė Prius hibridinį elektromobilį, o visai neseniai – vandeniliu varomą Mirai elektromobilį. Toyota požiūriu, alternatyviuose galios agregatuose, autonominiuose automobiliuose, mobilumo paslaugose (mobility-as-a-service) ir robotų technikoje glūdi didelės galimybės ieškant žmonių transportavimo ir bendrovės pertvarkos būdų.

Toyota, kaip pasaulinė olimpinių ir parolimpinių žaidynių partnerė, skatina kurti taikią visuomenę be diskriminacijos, pasitelkiant sportą. Be to, ji yra įsipareigojusi kurti tvarią visuomenę, atveriant įvairias mobilumo galimybes. Toyota nuolatinio tobulėjimo ir pagarbos žmonėms vertybės yra tos pačios, kaip ir olimpinių žaidynių, kurios susaisto visą pasaulį draugystės ir solidarumo saitais švenčiant aukščiausią žmogiškojo potencialo realizaciją.

„Per visą Toyota istoriją inovacijos, aistra ir nuolatinis neįgyvendinamų idėjų apibrėžimo permąstymas padėjo jai neįmanomus dalykus paversti įmanomais. Šiandien automobilių pramonėje vyksta patys reikšmingiausi pokyčiai. Šiame etape Toyota yra užsibrėžusi ir toliau kurti dar geresnius automobilius. Ne mažiau svarbūs ir mūsų mobilumo sprendimai, kuriais siekiame palengvinti kiekvieno gyvenimą, bei mūsų pastangos kuriant dar geresnę visuomenę per ateinančius 100 ir daugiau metų. Norint, kad šie užmojai virstų tikrove, reikia ieškoti idėjų atitrūkstant nuo įprastų automobilių ir kurti naujas mobilumo formas, kurios pranoktų laiką ir padėtų spręsti ateities problemas. Šiomis savo svajonėmis ir nuolatinio tobulėjimo dvasia mes dalijamės su olimpinių ir parolimpinių žaidynių sportininkais, kurie stengiasi kasdien peržengti savo galimybių ribas. Tikiuosi, jog olimpinės ir parolimpinės žaidynės suteiks kiekvienam, susijusiam su Toyota, galimybę ryžtis tam, kas neįmanoma, ir peržengti savo ribas.“

Toyota, kaip pirmoji olimpinių ir parolimpinių žaidynių rėmėja, siūlo transportavimo paslaugas ir savo patirtį logistikos srityje. Pirmajame „Start Your Impossible“ filme „Mobility for All“ pristatomi transportavimo sprendimai, naujosios kartos mobilumo priemonės ir pažangios technologijos. Įgyvendinant iniciatyvą „Start Your Impossible“, bus įtrauktos įvairios papildomos programos darbuotojams, atstovybėms ir klientams, tai pat bendradarbiaujama su Toyota mobilumo fondu, kuris įkurtas siekiant spręsti miesto transporto problemas ir plėsti visiems žmonėms prieinamas asmeninio mobilumo galimybes, skatinant naujosios kartos mobilumo sprendimų atsiradimą.

Toyota taip pat pristato naują interneto svetainę – www.MobilityForAll.com. Interneto svetainė (kuri bus pristatyta etapais), sukurta konsultuojantis su JAV Nacionaliniu prieinamų medijų centru (NCAM), bus prieinama įvairių sutrikimų turintiems asmenims ir jos turiniu galės naudotis visi vartotojai. Visi kodavimo ir dizaino elementai įgalina vienodai malonią patirtį visiems vartotojams, nesvarbu, ar numatytieji nustatymai bus pritaikyti regėjimo, klausos, judėjimo ar kognityvinių sutrikimų turintiems asmenims.

Iniciatyvos „Start Your Impossible“ pristatymo ir partnerystės su olimpinėmis ir parolimpinėmis žaidynėmis proga šiandien Graikijoje, pirmojoje šiuolaikinių olimpinių žaidynių sostinėje Atėnuose, Toyota organizuoja pirmąjį aukščiausio lygio susitikimą mobilumo tema (Toyota Mobility Summit). Renginyje numatytas tiesioginis pokalbis su Akio Toyoda, taip pat vyks diskusijos su autoritetingais pasaulio ekspertais ir olimpiniais bei parolimpiniais sportininkais, kurias ves Toyota vykdomasis viceprezidentas Didier Leroy. Šiame susitikime bus nagrinėjami mobilumo iš socialinės, fizinės gerovės ir sporto perspektyvų, taip pat mobilumo ateities per technologinius pasiekimus ir atliekamus tyrimus klausimai.

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>