Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Į Lietuvą atvyksta laukiamiausia metų naujiena - „Toyota C-HR“ miesto visureigis

Vilniečiai ir kauniečiai jau ketvirtadienį pastebėjo žinią apie atvykstančius „Toyota C-HR“ visureigius. „Toyota“ atstovai sugalvojo itin originaliai pristatyti ilgai lauktą naujieną – ženklais danguje. „Toyota“ gerbėjai turi dėl ko džiaugtis. Lietuva – pirmoji Baltijos valstybė, kurioje buvo pristatytas „Toyota C-HR“ miesto visureigis. 

„Ketvirtadienį Vilniuje šalia „Vilniaus vartų“ nuo Geležinio Vilko gatvės pusės ir Kaune, Savanorių prospekto ir Birželio 23-osios gatvių sankryžoje, pasirodė automobilio modelio ženklai danguje - „C-HR“. Pagrindinė šios intriguojančios reklamos idėja buvo atkreipti dėmesį, kad į Lietuvą jau atvyksta naujieji „Toyota C-HR“ visureigiai. Norime, kad žmonės jais domėtųsi. Šie automobiliai tikrai yra to verti“, – tikina UAB „Tokvila“ generalinis direktorius Gintautas Ignotas. 

Pirmasis Baltijos šalyse naujausio „Toyota“ modelio - miesto visureigio „Toyota C-HR“ pristatymo vakarėlis neabejotinai taps karščiausiu rudens įvykiu! Penktadienį kviestiniai svečiai turės galimybę pirmieji įvertinti naująjį „Toyota“ visureigį, kuris kursto aistras dar iki pasirodant. 

Apie tai, kad „Toyota C-HR“ visureigio pristatymo šventė bus neeilinė, pakuždėjo svečiams išdalinti kvietimai. Iš ledo pagamintų deimantų viduje puikavosi prabangus kvietimas į „Toyota C-HR“ vakarėlį. Lietuvos garsenybės buvo pakerėtos – dalinosi išskirtiniais kvietimais socialiniuose tinkluose, filmavo, kaip tirpsta ledinis deimantas. 

2014 m. Paryžiaus parodoje pademonstruotas koncepcinis modelis vos po dviejų metų virto serijiniu modeliu. Džiugu, kad serijinis modelis, išriedėjęs iš gamyklos, kone visai nesiskiria nuo koncepcijos. „Mažų visureigių segmentas nuolat auga, tad konkurencija čia itin didelė. Visgi didžiausias automobilių gamintojas pasaulyje „Toyota Motor corporation“ užtikrintai žengia į priekį su naujuoju „Toyota C-HR“ miesto visureigiu. Jaučiamės labai tvirtai ir užtikrintai“, – džiaugiasi „Toyota“ atstovai. 

Nuo pat gamintojo istorijos pradžios aukščiausia kokybe ir patikimumu pasižymintys automobiliai kelia vis daugiau gražių emocijų. Ne išimtis ir naujasis „Toyota C-HR“: deimanto formos, išskirtiniai linkiai, ilgiausios LED žibintų linijos, stilizuotas ir ergonomiškas interjeras traukia žvilgsnius ir nepalieka abejingų. C-HR sutrumpinimas – Coupe High Rider – pabrėžia kupė formos linijas ir paslėptas galines dureles, tačiau automobilis yra itin patogus pravažiuoti ne pačia geriausia kelio danga, nes yra paaukštintas. Tai erdvus, talpus ir itin saugus automobilis, kuriuo mėgausis ir šeima, ir pavieniai vairuotojai. 

„Toyota“ labai daug dėmesio skiria hibridinių automobilių kūrimui, tad nenuostabu, kad ir naująjį „Toyota C-HR“ galima rinktis hibridinį. Toks automobilis ne tik suvartoja daug mažiau degalų, bet ir pasižymi itin žema CO2 emisija, tausoja aplinką, jo įkrauti papildomai nereikia. Tylus it sklendimas važiavimas – dar vienas smagus privalumas. 

„Dar nesulaukus „gyvo“ modelio, klientai masiškai domėjosi ir užsakinėjo šiuos automobilius. Daugelį suvilioja ir kaina. C-HR yra pirmasis kompaktinis „Toyota“ visureigis, skirtas Europos rinkai. Naujojo „Toyota“ visureigio C-HR kaina Lietuvoje prasideda nuo 17 990 eurų. Elegancija, subtilumas, ypatingai gausi standartinė įranga – svarbūs elementai, renkantis automobilį, be to, premjeros proga specialus gamintojo pasiūlymas pirmiesiems pirkėjams – dar vienas didelis privalumas“, – sako „Tokvila“ vadovas. 

Oficiali prekyba naujaisiais „Toyota C-HR“ visureigiais jau prasidėjo! Gruodžio mėnesį „Toyota“ atstovai Lietuvoje sulauks pirmųjų bandomiesiems važiavimams ir ekspozicijai skirtų automobilių, tad būsimi pirkėjai juos galės išbandyti jau labai greitai. 

Penktadienį vakaro programa stebins net ir visko mačiusius. Kviestinių svečių laukia specialios aktyvacijos, šviesų ir garso šou, oro akrobačių ir geriausių Lietuvoje gatvės šokėjų pasirodymai. Naujieji „Toyota C-HR“ visureigiai bus pasitikti šviečiant mėlynoms šviesoms ir salei skendint dūmų debesyje. Po visureigių pristatymo susirinkusių lauks Beissoul ir Einiaus koncertas, o vakarėlį vainikuos NO DJs.

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>