Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Lietuvos policija įsigijo 6 „Toyota Land Cruiser“ visureigius

Lietuvos policija pasieks ir atokiausius šalies kampelius: įsigijo 6 „Toyota Land Cruiser“ visureigius

Lietuvos policija savo automobilių parką papildė 6-iais „Toyota Land Cruiser“ visureigiais, įsigytais iš Vilniaus „Toyota" centro „Tokvila". Tokių modelių pareigūnai Lietuvoje dar neturėjo. Specialiai patruliavimo darbui pritaikytais automobiliais bus važinėjama atokiausiose rajonų vietovėse.

Per beveik 7 dešimtmečius „Toyota“ pagamino daugiau kaip 10 mln. legendinių „Land Cruiser“ visureigių. 6 tokie modeliai 2020-iesiems metams bėgant į pabaigą atrado vietą ir Lietuvos policijos flotilėje.

Policijos „Land Cruiser“ modeliai po gaubtu slepia 2,8 litro (177 AG) darbo tūrio dyzelinius variklius, kurie galią visiems varantiems ratams perduoda per 6 pavarų automatinę transmisiją.

„Šie automobiliai gerai sukomplektuoti – nuo šildomų sėdynių, 3 zonų automatinio oro kondicionieriaus, multimedijos sistemos su navigacija iki centrinio diferencialo blokatoriaus su „Torsen“ riboto slydimo diferencialu, pagalbinių važiavimo įkalne bei nuokalne sistemų ir kitos įrangos“, - Lietuvos policijai skirtų „Land Cruiser“ modelių ypatybes įvardijo „Tokvila“ marketingo vadovas Robertas Poškus.

Žaliai balti „Land Cruiser“ su iš visų pusių matomais švyturėliais toli gražu ne standartiniai. Juos policijos darbui paruošė komercinio transporto įrengimu užsiimantys „Tukada Tech“ įmonės specialistai.

Viduje – racijos ir kita policijos komunikacijos įranga bei naujas specialiųjų prietaisų valdymo skydelis, kurį pareigūnams bus patogu valdyti ir su storomis pirštinėmis. Bagažinėje – individualiai pagal policijos poreikius suprojektuoti stalčiai ir lentynos. Vienose vieta numatyta specialiai ginklams, kitose – neperšaunamoms liemenėms, laikiniesiems kelio ženklams, „ežiui“ ir kitoms priemonėms. Automobilius modifikavę specialistai sako, kad ergonomika patrulių darbui yra itin svarbu.

„Dėžes ir stalčius mes projektuojame individualiai pagal policijos poreikius ir jų naudojamų daiktų gabaritus, kad pareigūnai galėtų juos operatyviai pasiekti. Dažniausiai naudojami daiktai pasiekiami per galines dureles, o mažiau reikalingi, tokie kaip vaistinėlė, domkratas, ratų keitimo rinkinys – nulenkus galines sėdynes“, - apie modifikacijas kalbėjo „Tukada Tech“ direktorius Tautvydas Sviklas.

Visureigiams, kurie važinės ir į atokias, sunkiai pasiekiamas vietoves sumontuotos dugno apsaugos.

„Džiaugiamės, kad Lietuvos policijos mobilumą nuo šiol užtikrins ir „Toyota Land Cruiser“. Tai itin patikimi ir ilgaamžiai rėminės konstrukcijos visureigiai, pasižymintys pravažumu ir laiko patikrinta nuolatinio veikimo visų varančiųjų ratų sistema. Su „Land Cruiser“ bus galima lengvai įveikti bet kokius kelius, tad tikimės, kad jie pateisins aukštus Lietuvos policijos lūkesčius“, - sakė automobilius policijai perdavusios „Toyota“ atstovybės Vilniuje „Tokvila“ atstovas R. Poškus.

Šie 6 rėminiai visureigiai bus naudojami patruliavimui. Lietuvos policijos pareigūnai jais važinės skirtinguose Lietuvos rajonuose, jais galės pasiekti sunkiai privažiuojamas vietoves.
 

Plačiau apie Land Cruiser

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>