Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Naujasis klasės lyderis Toyota Proace City Verso atvyko į Lietuvą
Proace City Verso

Naujasis klasės lyderis „Toyota Proace City Verso" atvyko į Lietuvą

Praėjusiais metais debiutavusio „Toyota Proace City" keleivinė versija „Verso" jau atvyko į Lietuvą. Kompaktiškas keleivinis modelis papildė sparčiai augančią ir vis didesnę rinkos dalį užimančią „Toyota" komercinių transporto priemonių gamą, kurioje – įvairaus dydžio mikroautobusai ir pikapai.

Universalus modelis

„Toyota Proace City" yra universalus, įvairiems darbams pritaikomas komercinis automobilis. Klientai gali rinktis kelis kėbulo ilgius – nuo 4,4 iki 4,7, o sėdimų vietų skaičius „Verso" versijoje – nuo 5 iki 7 (tiek montuojama tik į ilgiausią versiją).

Tokie matmenys ir išmanūs daiktų transportavimo sprendimai leidžia į trumpiausią „Van" automobilį sutalpinti 3,3 m³ krovinį, o į ilgiausią „Van" modelį su „Smart Cargo" sistema – net 4,3 m³. Tai yra vienas iš nedaugelio klasės automobilių, į kurio krovinių skyrių galima sutalpinti du europadėklus.

„Van" versijoje papildomai pasirenkama „Smart Cargo" sistema užtikrina didžiausią klasėje krovinių skyriaus ilgį – nuo 3,1 m (trumpesnio modelio) iki 3,4 m (ilgesnio). Didžiausia leistina automobilio apkrova taip pat yra geriausia klasėje – į visus „Proace City" modelius galima pakrauti iki 1 tonos krovinio, o tempti – dar iki 1,5 t.

Gausioje variklių gamoje yra benzininiai bei dyzeliniai agregatai nuo 75 iki 130 AG, o pavarų dėžių – dvi mechaninės (5 ir 6 laipsnių) bei 8 laipsnių automatinė.

Išmanūs sprendimai

Vasario mėnesį Lietuvoje pristatoma „Proace City Verso" keleivinė versija, o krovininė „Van" debiutuos pavasario pradžioje. Kaip ir kitiems „Toyota" komerciniams automobiliams, jiems suteikiama 5 metų arba 200 tūkst. km garantija.

„Verso" modeliui papildomai užsakomas panoraminis stoglangis, didinantis bet kokios kelionės įspūdžius, ir papildoma daiktadėžė. Patekti į bagažo skyrių patogiau dėl atidaromo galinių durelių lango.

„Proace City Verso" siūlo įvairų interjero suplanavimą: antroje eilėje gali būti įrengtos trys individualios sėdynės arba viena sofos tipo dalis su nulenkiama nugarine dalimi (santykis 60:40). Ilgiausiame modelyje gali būti pridėta trečia sėdynių eilė, kurios poziciją galima keisti (stumti pirmyn ir atgal), tad net ir suaugę žmonės įsitaisys patogiai. 

Pasirinkus tris individualias antros eilės sėdynes, kiekviena turės „Isofix" vaikiškos kėdutės tvirtinimo jungtis – tai dar viena unikali šios klasės savybė.

Didelis standartinės įrangos saugumas

Į „Verso" modelius standartiškai montuojama daug aktyvių saugumo sistemų „Toyota Safety Sense": autonominio avarinio stabdymo „Pre-Collision" (PCS), kelio ženklų atpažinimo (RSA), nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (LDA) bei vairuotojo dėmesio išlaikymo, taip pat – pastovaus greičio palaikymo sistemos.

Papildomai užsakomų funkcijų sąraše yra pačios moderniausios „Toyota" sistemos: nematomų zonų stebėjimo (BSA), išmanioji pagalbinė automobilio statymo (SIPA), platesnio veikimo diapazono kelio ženklų atpažinimo (RSA), automatinė tolimųjų šviesų (AHB) bei pagalbinė automobilio statymo sistemos.

2019 m. buvo rekordiniai „Toyota" Baltijos šalyse, o komerciniai gamintojo modeliai didino savo rinkos dalį: beveik kas penktas čia parduotas pirmos klasės mikroautobusas buvo „Proace" (18,6 proc. rinkos). Prie „Toyota" komercinio transporto šeimos prisijungus „Proace City" modeliams, klientai galės rinktis iš dar daugiau modelių.

Plačiau apie PROACE City Verso     Bandomasis važiavimas

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>