Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Naujasis „Toyota Aygo“ – jaunatviškas ir žaismingas

Naujasis „Toyota Aygo“ – jaunatviškas ir žaismingas

Šių metų Ženevos automobilių parodoje pasauliui pirmą kartą pristatytas naujasis „Toyota AYGO“. Siekdami išsaugoti unikalų AYGO charakterį ir jo aukštas pozicijas itin konkurencingame A segmente, „Toyota“ dizaineriai ir inžinieriai ne tik sustiprino šio modelio jaunatvišką ir išskirtinį įvaizdį, bet ir patobulino jo eksploatacines bei valdymo charakteristikas, kad kelionės būtų dar smagesnės.

Dizainas

Kuriant naujojo AYGO dizainą, buvo išsaugotas jo unikalus priekinės dalies X motyvas, tačiau dvimatis vaizdas pakeistas efektingesniais trijų matmenų architektūriniais elementais. Vienas naujo išskirtinio priekinės dalies dizaino akcentų – atnaujinti Keen Look priekinių žibintų blokai su integruotais dienos žibintais (DRL), kurie iš pirmo žvilgsnio sukuria dar įspūdingesnio AYGO įvaizdį.

Žvelgiant iš šono, labiau trimatės priekinės dalies formos ir naujo dizaino galinių žibintų lęšiai vizualiai sujungia priekinę ir galinę dalis, sudarydami veržlaus ir dar dinamiškesnio automobilio įspūdį. Nauji galiniai LED šviesolaidiniai dienos žibintai suteikia AYGO rafinuotumo. Be to, iš jų galima lengviau atpažinti modelį. Unikalus apšvietimas virš platesnės apatinės buferio dalies sukuria kompaktiškos kabinos įspūdį ir pabrėžia automobilio galinės dalies plotį bei jo stabilumą.

Nauja išorės apdaila papildyta dviem naujomis kėbulo spalvomis – Magenta ir Blue, kurios sustiprina prabangų naujojo AYGO įvaizdį.

Komplektacijos

Naujasis AYGO sukurtas siekiant pritraukti dar platesnę auditoriją. Kiekvienai modelio komplektacijai būdingi lengvai atpažįstami unikalūs dizaino elementai – priekinis buferis, specialūs lengvojo lydinio ratlankiai ir salono apdaila.

Visų komplektacijų modeliai – nuo standartinės X komplektacijos, vidutinio lygio X-play ir aukščiausios X-clusiv komplektacijos – patenkins įvairius skirtingų klientų poreikius. X-play yra naujojo AYGO pagrindas. Šios komplektacijos modeliams siūlomi keli papildomos įrangos variantai, kurie leidžia pirkėjams pritaikyti automobilį pagal savo skonį. Puikiu vertės ir kokybės santykiu išsiskiriančią X-play komplektaciją sudaro gausi standartinė įranga. Į jos sąrašą įtraukta ir komforto įranga, tokia kaip oro kondicionierius, taip pat LED dienos žibintai ir LED galiniai žibintai.

Naująją aukšto lygio komplektaciją sudaro X-play standartinė įranga, išskirtiniai dvispalviai apdailos variantai (siūlomos trys spalvos), unikalūs 15 colių dviejų stipinų lengvojo lydinio ratlankiai, sėdynių apmušalai su odine apdaila, automatinis oro kondicionierius, Smart Entry sistema ir Toyota Safety Sense saugos įranga.

Be to, AYGO asortimentą pagyvins du specialios laidos modeliai – X-cite ir X-trend.

 Važiavimo dinamika

Kuriant naująjį AYGO, buvo patobulintos jo eksploatacinės charakteristikos ir dinamika. Geriausi klasėje šio modelio degalų sąnaudų rodikliai liko nepakitę. Be to, ženkliai sumažintas triukšmo, vibracijos ir garso (NVH) lygis, todėl automobilis yra komfortiškesnis.

Automobilyje komplektuojamas „Toyota“ apdovanotas 998 cm³ darbinio tūrio, 3 cilindrų, 12 vožtuvų, DOHC VVT-i variklis dabar atitinka Euro 6.2 standartą. Jis buvo atnaujintas, optimizuojant galią ir degalų sąnaudas ir pagerinant sukimo momentą mažesnių sūkių diapazone, kad būtų užtikrinta dar malonesnė vairavimo patirtis važiuojant miesto gatvėmis.

Jam būdinga nauja dviguba degalų įpurškimo sistema, aukštesnis suspaudimo laipsnis, pritaikyti nauji mažos trinties komponentai, aušinama išmetamųjų dujų recirkuliacijos sistema (EGR) ir patobulintas balansavimo velenas vibracijai mažinti, kai variklis dirba laisvąja eiga.

Dabar variklio galia siekia 53 kW (72 DIN AG) esant 6000 aps./min., o sukimo momentas – 93 Nm esant 4400 aps./min. Naujasis AYGO iki 100 km/h pagreitėja per 13,8 sekundės, o jo išvystomas maksimalus greitis siekia 160 km/h.

Standartinės komplektacijos degalų sąnaudos sumažėjo nuo 4,1 iki 3,9 l/100 km (taikant NEDC važiavimo ciklą), todėl 5 g/km sumažėjo CO2 kiekis – jis tesiekia 90 g/km. Taikant naują homologacijos procedūrą, standartinių komplektacijų išskiriamo CO2 kiekis sudaro 93 g/km.

Šiuos naujojo AYGO variklio eksploatacinių charakteristikų ir našumo patobulinimus papildo nauji pakabos nustatymai ir atnaujinta vairo programinė įranga, kad automobilis greičiau bei tiksliau reaguotų į vairuotojo veiksmus ir būtų manevringesnis bei teiktų didesnį vairavimo džiaugsmą važiuojant mieste.

Galiausiai prietaisų skydelyje, priekiniuose statramsčiuose, durelėse ir galinėje lentynoje pritaikius izoliacines bei sugeriamąsias medžiagas, visame variklio sūkių diapazone ženkliai sumažėjo NVH lygis salone.

 

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>