Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Naujasis „Toyota Proace City“

Naujasis „Toyota Proace City“

Naujas kompaktiškų furgonų asortimentas, sustiprinantis Toyota" pozicijas Europos lengvųjų komercinių automobilių rinkoje.

Birmingeme (JK) vykusioje komercinių automobilių parodoje pristatytas PROACE CITY debiutas. Tai naujų efektyvių ir patrauklių kompaktiškų furgonų serija, sustiprinsianti Europos rinkai siūlomą „Toyota" lengvųjų komercinių automobilių asortimentą. Bendromis pastangomis su „Groupe PSA" sukurtas PROACE CITY prisijungs prie PROACE vidutinio dydžio krovininio furgono ir legendinio „Hilux" pikapo. Dėl savo dydžio ir naudingosios apkrovos naujasis modelis idealiai papildo PROACE asortimentą.

Eksploatacinės charakteristikos ir galimybės: dydis, erdvė ir našumas

PROACE CITY asortimentas pritaikytas įvairiems verslo poreikiams: pirkėjų pasirinkimui siūlomos įvairios krovumo galimybės, sėdynių išdėstymo konfigūracijos bei galios agregatų variantai. Pristatomos dvi skirtingo ilgio kompaktiško furgono versijos – trumpoji (4,4 m ilgio) ir ilgoji (4,7 m ilgio). Abi gali būti komplektuojamos su trimis priekinėmis sėdynėmis ir kaip furgonas be langų, o ilgoji versija dar siūloma ir su „Crew Cab" kabina. Keleivinį PROACE CITY Verso modelį galima rinktis su penkiomis arba septyniomis sėdynėmis. Septynios vietos siūlomos tik su ilgąja kėbulo versija. PROACE CITY matmenys ir įranga užtikrina puikias krovumo galimybes: maksimalus trumposios versijos krovinių skyriaus tūris siekia 3,3 kūb. m., o ilgosios versijos su papildoma „Smart Cargo" sistema – 4,3 kūb. m. Pažymėtina, jog „Toyota" yra vienas iš nedaugelio šios klasės automobilių, kuriuose telpa du europiniai padėklai. Papildomai įrengus „Smart Cargo" sistemą, užtikrinami didžiausi klasėje krovinių skyriaus ilgio rodikliai – 3,1 m trumpojoje versijoje ir 3,4 m ilgojoje versijoje. PROACE CITY savo klasės atstovus pranoksta ir naudingąja apkrova, kuri siekia vieną toną (abiejose versijose). Furgonu galima gabenti ir didesnius ar sunkesnius krovinius – jis gali vilkti iki 1,5 tonos priekabas su stabdžiais. Gali būti komplektuojamos asimetrinės arba į viršų atverčiamos galinės durelės.

Pirkėjų pasirinkimui siūlomi benzininiai ir dyzeliniai galios agregatai, kurių galia siekia nuo 75 iki 130 DIN AG, taip pat penkių ir šešių pavarų mechaninės arba aštuonių pavarų automatinė transmisijos. Dėl savo krovumo galimybių, universalumo, važiavimo charakteristikų ir efektyvumo PROACE CITY modeliai gali patenkinti įvairius verslo ir automobilių parkus valdančių klientų poreikius, sustiprindami Toyota pozicijas lengvųjų komercinių automobilių rinkoje.

Praktiškas ir universalus dizainas

PROACE CITY išsiskiria įvairius keleivių ir krovinių gabenimo reikalavimus atitinkančių vidaus erdvės išdėstymo konfigūracijų gausa. Furgonas gali būti komplektuojamas su dviem atskiromis priekinėmis sėdynėmis arba triviečiu suoleliu, su kuriuo papildomai siūloma „Smart Cargo" sistema, panaši į montuojamą didesniame PROACE modelyje. „Smart Cargo" sistema apima nulenkiamą kraštinę keleivio sėdynę ir angą pertvaroje. Su ja krovinių skyriaus talpa padidėja 0,4 kūb. m., o maksimalus krovinių skyriaus ilgis – iki 1,3 m. Pasukus vidurinio keleivio sėdynės atlošą, galima sukurti patogų stalą su papildoma dėtuve po sėdyne. Versijoje su „Crew Cab" kabina, kai nenaudojamos antrosios eilės sėdynės, visiškai nulenkus suolelį ir į priekį paslinkus pertvarą, galima išplėsti krovinių skyriaus erdvę. Gabenant ilgesnius krovinius, galima pasinaudoti anga pertvaroje. Salone įrengta sumanių ir talpių dėtuvių. Keleivinėje versijoje su panoraminiu stogu gali būti įrengtos prie lubų montuojamos dėtuvės, kokios būna lėktuvuose, o dėl atidaromo galinių durelių lango lengviau patekti į krovinių skyrių siaurose erdvėse.

PROACE CITY Verso siūlo lanksčias keleivių sėdėjimo vietų išdėstymo galimybes – antrojoje eilėje galima rinktis tris atskiras sėdynes arba 60:40 santykiu dalijamą nulenkiamą suolelį. Ilgojoje versijoje gali būti montuojama trečioji sėdynių eilė – sėdynės pakankamai plačios ir reguliuojamos, todėl ant jų gali patogiai sėdėti suaugę asmenys. Tris atskiras antrosios eilės sėdynes pasirinkę pirkėjai gali pastebėti, jog ant kiekvienos jų įrengti ISOFIX vaikiškų saugos kėdučių tvirtinimo elementai. Tai dar viena unikali ypatybė šioje klasėje.

Išskirtinė įranga, užtikrinanti saugumą, komfortą ir patogumus

PROACE CITY komplektuojama įvairi įranga užtikrina didesnį saugumo lygį, leidžia mėgautis patogesnėmis vairavimo sąlygomis, geresnėmis važiavimo charakteristikomis ir praktiškesne aplinka. Tai pasakytina tiek apie furgonus, tiek apie keleivines versijas Verso. Saugos įranga apima tris skirtingus aukšto lygio aktyviosios saugos sistemų paketus, atitinkančius klientų reikalavimus. Į standartinę Verso komplektaciją įtraukta „Pre-Collision" sistema, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema, važiavimo krypties išlaikymo ir kontrolės sistema bei „kavos puodelio įspėjimas“, kuris reiškia, jog vairuotojui metas padaryti pertrauką, kai jis per ilgai sėdi už vairo. Antrasis paketas papildytas automatine tolimųjų šviesų sistema, įspėjimo apie automobilio svyravimą sistema ir platesnio veikimo diapazono kelio ženklų atpažinimo sistema. Į didžiausią paketą papildomai įtraukta adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo ir nematomų zonų stebėjimo sistemos. Pirmą kartą į standartinę aukščiausio lygio furgono komplektaciją įtrauktas „Toyota Safety Sense" saugos įrangos paketas. Visuose modeliuose taip pat bus montuojama eCall sistema, automatiškai sujungianti su avarinėmis tarnybomis įvykus rimtai avarijai. Kalbant apie PROACE CITY multimedijos ir ryšio įrangą, minėtinas aštuonių colių jutiklinis ekranas, leidžiantis naudotis garso sistemos, navigacijos ir išmaniojo telefono funkcijomis, taip pat „MirrorLink", „Apple CarPlay" (įskaitant Siri Assistant) ir „Android Auto" (įskaitant Google Assistant), „Bluetooth" ir USB / Aux-in jungtys. PROACE CITY taip pat montuojamas projekcinis ekranas: vairuotojas gali patogiai stebėti tiesiai prieš jo akis pateikiamą aiškią pagrindinę važiavimo informaciją, pavyzdžiui, navigacijos sistemos nuorodas, greičio apribojimus ir saugos funkcijas. Galinio vaizdo kamera padeda saugiau ir lengviau manevruoti: vairuotojas gali matyti aplinką už automobilio, stebėdamas kameros fiksuojamus dinaminius vaizdus 180° kampu ir iš viršaus, taip pat statišką vaizdą didesniu nei 180° kampu. Nematomų zonų stebėjimo sistema įspėja vairuotoją apie jo nematomoje zonoje judančius kitus eismo dalyvius – apie tai jam pranešama garso sistemos ekrane.

Dar efektyvesnę pagalbą furgono vairuotojui siūlo „Smart Active Vision" sistema. Sistemą sudaro dvi specialios kameros ir lubose įrengtas penkių colių ekranas, kuriame realiu laiku rodomas aiškus vaizdas už automobilio ir šalia jo. Taigi vairuotojas gali stebėti aplinką „per“ metalo plokštes. Važiuojant arba stovint, galima pasirinkti ilgo nuotolio galinį vaizdą, o važiuojant atbuline eiga – trumpo nuotolio vaizdą. Taip pat galima įjungti nematomų zonų stebėjimo vaizdą keleivio pusėje. „Smart Load" indikatorius padeda furgono vairuotojui kontroliuoti naudingąją apkrovą. Tai dar viena PROACE CITY pristatoma naujovė šioje klasėje. Kai pasiekiama 90 proc. maksimalaus svorio, jis siunčia įspėjamąjį signalą, o viršijus maksimalią ribą, pasirodo ir įspėjamasis pranešimas prietaisų skydelyje. PROACE CITY komplektuojama ir kita pažangi įranga, tokia kaip belaidis išmaniojo telefono kroviklis, šioje klasėje unikalus elektrinis stovėjimo stabdys ir keleiviniam modeliui skirtas panoraminis stogas su elektra valdoma užuolaida bei pagalbinė statymo sistema.

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 21:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Mieli Klientai, informuojame, kad Jūsų patogumui TOKVILA servisas darbo dienomis dirba iki 21.00 val.

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.