Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Naujasis „Toyota RAV4"
Tikras visureigis. Tikras hibridas. Be jokių išlygų

Tikras visureigis. Tikras hibridas. Be jokių išlygų.

RAV4 – į vairavimą orientuotas ir iš kitų išsiskiriantis visureigis: jam būdinga tvirta išorė, meistriškai įrengtas salonas ir nepriekaištingas pravažumas. Važinėjant mieste, aukšta sėdėsena užtikrina puikų matomumą, o patogi vairuotojo sėdėjimo padėtis visuomet leidžia kontroliuoti situaciją. RAV4 pasižymi ne tik išskirtiniu kėbulo dizainu ir rafinuota salono aplinka, bet ir geriausia klasėje standartine įranga. Ištobulinta sensorine kokybe išsiskiriantis RAV4 salonas yra nepaprastai erdvus, komfortiškas ir visapusiškai pritaikytas keleiviams. Dėl naujo galingo 2,5 l Dynamic Force benzininio hibridinio galios agregato RAV4 nepriekaištingai važiuoja bet kokiomis sąlygomis.

Toyota" modulinė platforma (TNGA)

„Toyota New Global Architecture" (TNGA) platformos paskirtis – užtikrinti geriausią vairavimo patirtį. Sukūrusi naują konstrukcinį kiekvieno modelio pagrindą, „Toyota" gali gaminti įvairių tipų transporto priemones įvairiems vairuotojams. Be to, ji gali kurti stilingesnius, saugesnius ir nepamirštamų vairavimo potyrių teikiančius automobilius.

Kalbant apie RAV4, tai yra hibridinis visais ratais varomas visureigis, sukuriantis natūralumo ir patikimumo įspūdį. Dėl žemo svorio centro ir tvirtesnės važiuoklės jį lengva valdyti mieste, mėgaujantis smagiu vairavimu. Tai galingas padidinto pravažumo automobilis, siūlantis mažiausias degalų sąnaudas klasėje. Su TNGA platforma RAV4 visureigis tapo automobiliu, nepripažįstančiu jokių kompromisų, o svarbiausia – teikiančiu begalinį vairavimo malonumą.

Tai hibridas. Toyota" hibridas.

Su juo galite keliauti visur – miesto gatvėmis su mažos taršos zonomis, kelių eismo juostų greitkeliais bei kaimo keliukais sudėtingomis sąlygomis. Naujasis RAV4 visuomet sutelkia reikiamą galią – nuo to nė kiek nesumažėja nuvažiuojamas atstumas ir efektyvumas. Naujas 2,5 l Dynamic Force benzininis hibridinis galios agregatas su unikalia savaiminio įsikrovimo funkcija užtikrina patikimą, komfortišką ir itin tylų važiavimą. Naujas hibridinis RAV4 pradėjo naują našumo ir galimybių etapą.

Saugumas ir ramybės jausmas

Į standartinės įrangos sąrašą įtrauktas „Toyota Safety Sense" paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Naujasis RAV4 ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda imtis veiksmų. Susipažinkite su keliomis įspūdingomis naujomis aktyviosiomis ir vairuotojo pagalbinėmis technologijomis:

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>