Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Naujoji „Toyota Corolla"

Naujas  „Corolla Hybrid" etapas

Prasideda naujas įdomus perkamiausio pasaulyje automobilio etapas. Tai geriausias iki šiol „Corolla" automobilis, nesvarbu, ar tai būtų dinamiškas ir sportiškas hečbekas, ar stilingas ir rafinuotas „Touring Sports". „Corolla" grįžta – kupina staigmenų.

Pirmą kartą „Toyota" siūlo galimybę pasirinkti iš dviejų hibridinių variklių (1,8 l ir 2,0 l hibridinių versijų) vienam modeliui, taip pat visus „Toyota New Global Architecture" (TNGA) platformos teikiamus privalumus. „Corolla" leidžia mėgautis energingu vairavimu. Nesvarbu, ar Jus domina kompaktiškas hečbekas, ar universalus „Touring Sports", metas rinktis naująją „Corolla" su hibridiniu galios agregatu.

Nauja sportiška ir dinamiška išvaizda

Naujasis „Corolla" modelis atrodo įspūdingai iš visų pusių. Stilingas žemas variklio dangtis išryškina sportišką profilį. Žiūrint iš priekio ir iš galo, į akis krinta tvirta ir plati automobilio stovėsena. Įspūdingos priekinės grotelės, LED priekiniai žibintai, trys išskirtinio dizaino ratlankių variantai ir siūlomos dvispalvės kėbulo galimybės padeda sukurti efektingą įvaizdį. Naujasis „Corolla Touring Sports" išsiskiria universaliu vidumi ir dinamiška išore.

Nauja įkvepiančio vairavimo formulė

„Toyota New Global Architecture" (TNGA) platforma yra visų „Toyota" ateities galios agregatų ir automobilių konstrukcinis pagrindas. Ji iš pagrindų keičia „Toyota" automobilių projektavimo, konstravimo ir gamybos būdus ir yra neatsiejama bendrovės misijos nuolat tobulinti automobilius, kad jie būtų stilingesni, smagesni vairuoti ir saugesni, dalis.

Europa renkasi „Toyota Hybrid“

Hibridai dar niekuomet nebuvo tokie populiarūs kaip dabar – pasaulyje parduota daugiau kaip 12 milijonų hibridinių „Toyota“ modelių, daugiau kaip 2 milijonai iš jų – Europoje. Dabar galite mėgautis kelionėmis bet kada ir bet kur, negalvodami apie išmetamųjų dujų emisijų apribojimus.

Su „Toyota“ hibridais ne tik labiau tausosite aplinką, bet ir mėgausitės išskirtinai tyliu važiavimu, ypač važiuojant elektros režimu, taip pat savaime įsikraunančia hibridine variklio sistema. Jūsų patogumui, galite rinktis iš sklandų važiavimą garantuojančio 1,8 l „Hybrid“ variklio ir naujo 2,0 l „Hybrid“ galios agregato, jei mėgstate aštresnį važiavimo stilių, neišdildomus įspūdžius garantuojantį pagreitėjimą ir dinamišką vairavimo stilių.

Nesvarbu, kokį išsirinksite variklį, naujosios „Toyota“ konstrukcijos platformos TNGA dėka galėsite mėgautis pasitikėjimą keliančiu, natūraliu vairavimu, kuriam nestigs nei jūsų pageidaujamos galios, nei tikslumo. Žemas „Corolla“ svorio centras ir nepriekaištingai subalansuota pakaba perteiks stulbinamą valdymo ir stabilumo patirtį sėdint prie šio automobilio vairo.

Pažangios saugos technologijos

Inovatyvus Toyota Safety Sense paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Naujasis Corolla automobilis ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda vairuotojui kelyje, todėl galite mėgautis ne tik ramiomis, bet ir daug smagesnėmis kelionėmis nei anksčiau.

 

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>