Birželio 21 d. Taline vykusiame „Toyota“ profesinio meistriškumo konkurse paaiškėjo geriausias Baltijos šalių „Toyota“ atsarginių dalių ir papildomos įrangos pardavimo konsultantas. Titulą pelnė Meelis Nurmsaar iš „Toyota“ atstovybės „Elke Mustamäe“. Garbingą antrą vietą iškovojo bendrovės „Tokvila“ atstovas Arvydas Banevičius, o trečioji vieta atiteko taip pat lietuviui - „Solorina“ atstovui Karoliui Norkui.
„Toyota Baltic“ 15-ąjį kartą organizuotame profesinio meistriškumo konkurse šiais metais dėmesys buvo skirtas popardaviminio aptarnavimo specialistų profesiniams įgūdžiams įvertinti, siekiant nustatyti geriausią „Toyota“ atsarginių dalių ir papildomos įrangos pardavimo konsultantą. „Toyota Baltic Skills Grand Prix 2018“ konkurse dalyvavo 11 geriausių specialistų iš Estijos, Latvijos bei Lietuvos „Toyota“ atstovybių. Meistrų įgūdžiai buvo įvertinti pagal keturių praktinių užduočių rezultatus.
Pasak „Toyota Baltic“ AS popardaviminio aptarnavimo vadovo Erik Kuus, „Toyota“ profesinio meistriškumo konkursas kasmet rengiamas tam, kad būtų nuolat tobulinami ir vertinami darbuotojų įgūdžiai, aptarnavimo kokybė bei profesionalumas. Šis konkursas yra puikus būdas „Toyota“ specialistams nuolatos tobulinti turimas žinias ir jas pritaikyti praktikoje, taip motyvuojant save ir kitus tobulėti. O tai yra vienas svarbiausių principų „Toyota“ istorijoje.
Ketvirtadienį vykusiame konkurse buvo 4 užduotys, kurias atlikti reikėjo per numatytą laiką, taikant reikiamus darbo metodus, „Toyota“ procesus bei standartus. Užduotys buvo susijusios su kasdieniais pardavimo konsultantų įsipareigojimais: teisingu automobilių atsarginių dalių ir papildomos įrangos užsakymo įforminimu, kliento lūkesčius viršijančiu ir „Toyota“ standartus atitinkančiu aptarnavimu bei puikiu sandėliavimo sistemos administravimu.
15-ąjį kartą vykusiame „Toyota“ profesinio meistriškumo konkurse dėmesys kasmet skiriamas vis kitai popardaviminio aptarnavimo sričiai. Prieš dvejus metus konkurse dalyvavo aptarnavimo technikai, o pernai tarpusavyje varžėsi techninės priežiūros konsultantai.
Baltijos šalių profesinio meistriškumo konkurso nugalėtojas pelno Baltijos šalių meistro titulą. Titulo laimėtojai iš įvairių pasaulio kampelių gauna tradicinį pakvietimą į pagrindinę „Toyota Motor Corporation“ būstinę Japonijoje, kur rudenį vyksta tarptautinė „Toyota“ meistrų asamblėja. Tai yra apie savaitę trunkantis renginys, kuriame geriausiais meistrais pripažinti „Toyota“ šeimos nariai susitinka, dalijasi patirtimi ir susipažįsta su „Toyota“ istorija, tradicijomis bei „monozukuri“ (nuolat tobulinamo gamybos proceso) principais tiesiai iš pirmųjų lūpų.
„Toyota“ profesinio meistriškumo konkursas „Toyota Skills Grand Prix“ Baltijos šalyse yra dalis „Toyota“ tarptautinio popardaviminio aptarnavimo profesinių įgūdžių konkurso, rengiamo nuo 2003 m. Kompetenciją bei tradicinius profesinius įgūdžius įvertinančiame konkurse kasmet orientuojamasi į vis kitokią popardaviminio aptarnavimo sritį ir darbuotojus, tarp kurių – aptarnavimo technikai, priežiūros konsultantai, atsarginių dalių ir papildomos įrangos pardavimo konsultantai bei kėbulo ir dažymo darbų specialistai.
Grįžti į sąrašą