Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Paryžiaus automobilių parodoje - karščiausios „Toyota" naujienos

Paryžiaus automobilių parodoje - karščiausios „Toyota" naujienos

Šių metų Paryžiaus automobilių parodoje „Toyota" demonstruoja įdėtas pastangas įtvirtinant strateginius savo verslo principus ir rengiantis būsimam augimui.

Inovatyvus stendas

Automobilių pramonėje vyksta kartą per šimtmetį pasitaikančios permainos. Reaguodama į tai, „Toyota“ siekia pakeisti savo, kaip vien automobilių gamintojos statusą, ir tapti visiems prieinamų geresnių naujoviškų mobilumo sprendimų tiekėja.

Šiuos prekės ženklo pokyčius atspindi naujas automobilių parodos stendas, kuris yra padalytas į tris dalis. Pirmoji dalis pavadinta „Start Your Impossible“. Ji skirta naujiems mobilumo sprendimams ir ateities inovacijoms. Antroji dalis yra orientuota į „Toyota“ veiklą automobilių sporto srityje su „Toyota GAZOO Racing“ priešakyje. Trečioji dalis yra susijusi su naujais „Toyota“ modeliais, daugiausia su siūlomais naujausiais savaime įsikraunančiais hibridais.

Parodoje pristatomos naujienos

Paryžiaus automobilių parodoje planuojamas išskirtinis dviejų pagrindinių automobilių elementų – hibridinės sistemos ir „Toyota“ modulinės platformos (TNGA) pristatymas.

Jau daugiau nei 20 metų „Toyota“ kuria bei tobulina savaime įsikraunančias hibridines technologijas ir plečia jų diegimo galimybes. Šių metų Paryžiaus automobilių parodoje bus eksponuojami tik hibridiniai automobiliai – nuo kompaktiškojo „Yaris“ iki naujosios kartos „Corolla“, RAV4 ir „Camry“ modelių.

TNGA platforma (angl. Toyota New Global Architecture) yra „Toyota“ siūlomų naujų automobilių ir galios agregatų pagrindas. TNGA – tai ne tik platforma, bet ir projektavimo bei dizaino koncepcija. Tobulinant automobilių dinamines charakteristikas, ji taip pat leidžia sukurti emociškai patrauklesnį išorės bei vidaus dizainą.

„Toyota“ stende įvyks pasaulinė visiškai naujo „Corolla Touring Sports“ modelio premjera, kuri papildys visapusišką jo brolio hečbeko debiutą. Dėl naujos TNGA-C platformos naujasis „Corolla“ išsiskiria emocijas kurstančiu dizainu ir gali būti komplektuojamas su viena iš dviejų savaime įsikraunančių hibridinių sistemų su 1,8 l arba nauju 2,0 l varikliu.

Parodos „Premjera Europoje“ sekcijoje debiutuos naujas RAV4 modelis, išsiskiriantis efektingu reljefišku dizainu, nauja TNGA-K platforma ir nauja savaime įsikraunančia hibridine sistema su 2,5 l varikliu.

Po 14 metų pertraukos į Vakarų Europą grįžta „Camry“: bus pristatytas visiškai naujas modelis, taip pat sukonstruotas ant naujos TNGA-K platformos ir siūlomas su ta pačia nauja savaime įsikraunančia hibridine sistema su 2,5 l varikliu.

Prieš 20 metų Paryžiaus automobilių parodoje įvyko pasaulinis „Yaris“ debiutas. Minint šią sukaktį, išleista speciali versija Y20 su originalios Golden Yellow spalvos kėbulu, kaip ir pirmasis 1998 m. rinkoje pasirodęs automobilis, tačiau šį kartą dvispalve forma su šiuolaikinės tamsiai pilkos spalvos stogu ir kitomis ypatybėmis. Parodoje pristatoma dar viena speciali „Yaris GR Sport“ versija, skirta sėkmingam „Toyota GAZOO Racing“ komandos ralio sezonui pažymėti.

Šioje parodoje „Toyota“ pristatys ne tik automobilius, bet ir naujausius pasiekimus saugos technologijų srityje – naujuose „Corolla“ ir RAV4 modeliuose montuojamą „Toyota Safety Sense“ įrangą su naujomis galimybėmis ir funkcijomis.

„Toyota GAZOO Racing“ komandai skirtoje stendo dalyje bus demonstruojamas 2018 m. Le Mano lenktynių laimėtojas – „Toyota TS050 Hybrid LMP1“ automobilis su išsvajotu trofėjumi iš Le Mano.

Plačiau apie tai skaitykite ČIA

Toyota Corolla ir Toyota Corolla Touring Sports 2019

Toyota RAV4 2019

Toyota Camry 2019

Toyota Yaris GR Sport

Toyota Yaris Y20

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>