Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
Susipažinkite su „Toyota Corolla" hibridų šeima
Apie mus Naujienos Karjera Ryšiai su klientais Privatumo politika Ekologija ES projektai Ginčų sprendimas

Susipažinkite su naująja „Toyota Corolla" hibridų šeima

Prie elegantiškojo „Corolla" sedano prisijungus vikriajam „Corolla" hečbekui ir universaliajam „Corolla Touring Sports", prasidėjo naujas visų laikų perkamiausio pasaulyje automobilio raidos etapas, kurį ženklina hibridinė technologija. Nuo šiol, nepaisant jūsų gyvenimo būdo ar pasirinkto kėbulo tipo, galėsite mėgautis automatiškai įkraunamo hibridinio galios agregato privalumais ir patikimumu, kuriuo garsėja „Toyota". Stilingas, efektyvus ir malonus vairavimas – tai naujojo „Corolla" skiriamieji bruožai, paverčiantys šį automobilį naujųjų laikų ikona.

Kai efektyvumas susijungia su malonumu

Naujasis „Corolla Hybrid" pasižymi išskirtiniu degalų sunaudojimo efektyvumu ir itin mažu išmetamųjų teršalų kiekiu, kuris, važiuojant visiškai elektriniu režimu, tampa lygus nuliui. Tad be jokių apribojimų galėsite važinėtis didžiųjų miestų gatvėmis, kuriose jau taikomi mažos taršos standartai.

Eiklus, greitu atsaku mieste pasižymintis 1,8 l hibridinis variklis užtikrina malonų ir sklandų vairavimą. Be to, nuo šiol tiek „Corolla" hečbeką, tiek „Corolla Touring Sports" modelį galima komplektuoti su 2,0 l Hybrid „Dynamic Force" varikliu, kuris suteikia dar daugiau galios. Nepaisant pasirinkto modelio, galėsite mėgautis ne tik dinamišku, bet ir ekonomišku važiavimu visose eismo situacijose. O automatiškai įkraunamas akumuliatorius išvaduos nuo bet kokių rūpesčių, susijusių su automobilio įkrovimu.

Argi tai nėra tinkamiausias laikas prisijungti prie daugiau nei 12 milijonų pasaulio gyventojų (iš kurių du milijonai gyvena čia, Europoje) pasirinkus „Toyota Hybrid"? Be to, vairavimo malonumas – tai tik viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių jau daugiau nei keturis dešimtmečius „Corolla" išlieka populiariausiu pasaulyje automobiliu.

Sukurtas pranokti lūkesčius

Naujasis „Corolla" sukurtas pasitelkus TNGA modulinę konstrukcijos platformą, kuri leido išvystyti neprilygstamas vairavimo savybes. Tvirtesnis kėbulas ir žemas svorio centras sumažina kėbulo skersinio posvyrio poveikį posūkiuose, o dvisvirtė pakaba efektyviau amortizuoja smūgius užtikrindama tolygesnį važiavimą. Optimizuota net vairuotojo padėtis siekiant sumažinti vairuotojo nuovargį ilgose kelionėse.

Sukurtas palikti įspūdį

Naujasis „Toyota Corolla" sukurtas taip, kad jame bet kuris jaustųsi stilingai bei patogiai, kad ir kur keliautų

„Corolla" hečbekas pasižymi išraiškinga ir dinamiška išvaizda. Platus priekis ir žemai nusileidžiantis variklio dangtis suteikia veržlumo, kurį dar labiau pabrėžia sportiški 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, įspūdingos plačios radiatoriaus grotelės ir išskirtiniai LED priekiniai žibintai.

„Corolla Touring Sports" pasižymi net tik dinamiška išvaizda, bet ir didesne erdve būtent ten, kur jos reikia. Nesvarbu, ar gabenate vos porą krepšių, ar šeimyninės kelionės lagaminus, erdvi bagažinė su reguliuojama dugno perdanga ir lengvai nulenkiamos sėdynės leis viską sutalpinti be jokio vargo.

Stilingas ir praktiškas „Toyota Corolla" sedanas pasižymi elegantiškomis dizaino linijomis, kurios driekiasi nuo žemo automobilio priekio iki erdvios bagažinės. Be to, kaip ir kitiems „Corolla" modeliams, jam būdinga plati stovėsena. Su šiuo „Corolla" neabejotinai paliksite įspūdį visur, kur tik pasirodysite.

 

Sauga – tai būtinybė, o ne prabanga

„Toyota Safety Sense" saugos sistemų paketas įeina į visus „Toyota Corolla" modelius, nes esame įsitikinę, kad sauga – tai būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos sistema apima daugelį pažangių saugos funkcijų, kurios vairavimą paverčia malonesniu, o kelionę – saugesne. Nuo įspėjimų apie įvairias potencialiai pavojingas situacijas iki aktyvios pagalbos, leidžiančios jų išvengti, – ši svarbi technologija išreiškia visiškai naują požiūrį į saugumą kelyje.

Visame greičio diapozone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

Ši sistema leidžia važiuoti pastoviu greičiu ir palaiko minimalų iš anksto nustatytą atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės. Kai atstumas sutrumpėja, sistema mažina automobilio greitį, kad išlaikytų saugų atstumą. Kai atstumas padidėja, sistema didina automobilio greitį, kol grįžtama į pasirinktą važiavimo greitį. Pakliuvus į eismo kamštį, vairuotojui tereikia valdyti vairą, o sistema išlaiko reikiamą atstumą ir greitį. Ši funkcija galima tik automobiliuose su automatine transmisija.

Pre-Collision sistema

Pre-Collision sistema atnaujinta ir apima dviratininkų ir pėsčiųjų fiksavimo tamsiu paros metu funkcijas. Šią sistema sudaro kamera su integruota radaro technologija. Nustačiusi susidūrimo pavojų sistema įspėją vairuotoją garso bei vaizdo signalais. Jei vairuotojas nereaguoja, automobilis automatiškai pradedamas stabdyti. Net jei vairuotojas nuspaudžia stabdžio pedalą, sistema įjungia pagalbinę stabdymo sistemą, kad būtų išvengta galimo susidūrimo arba sušvelnintos jo pasekmės.

Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema su vairo kontrolės funkcija

Naudodamasi kamera, ši „Toyota Safety Sense" paketo sistema įspėja vairuotoją garso bei vaizdo signalais, kai automobilis pradeda krypti iš važiuojamosios juostos nerodydamas posūkio signalo. Automobiliui netikėtai išsukus iš važiuojamosios juostos, vairo kontrolės funkcija atlieka taisomąjį veiksmą ir grąžina automobilį į tinkamą padėtį.

Važiuojamosios juostos kontrolės sistema

Naudodama kameros jutiklį ir milimetrinių bangų radarą, važiuojamosios juostos kontrolės sistema fiksuoja kelio juostų žymas arba automobilio trajektoriją važiuojamojoje juostoje, įsijungia vairo kontrolės fukcija, kuri grąžina automobilį į tinkamą padėtį. Atkreipkite dėmesį, kad ši sistema galima tik automobiliams su automatine transmisija ir veikia tik tada, kai įjungta nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema bei visame greičio diapozone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema.

Automatinė tolimųjų šviesų sistema

Automatinė tolimųjų šviesų sistema skirta užtikrinti optimalų matomumą visiems eismo dalyviams važiuojant tamsiu paros metu. Prie galinio vaizdo veidrodėlio įtaisyta kamera fiksuoja artėjančių transporto priemonių šviesas, taip pat stebi gatvės apšvietimo ryškumą. Sistema automatiškai įjungia tolimąsias arba artimąsias šviesas, leisdama vairuotojui sutelkti dėmesį į kelią ir užtikrindama saugesnę bei ramesnę kelionę.

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema, įeinanti į „Toyota Safety Sense" paketą, stebi eismo ženklus kelio priekyje ir aiškiai pateikia naudingą informaciją, pavyzdžiui, apie nurodytą greičio apribojimą ar lenkimo draudimą, naujajame spalvotame TFT ekrane. Jei nesilaikote kelio ženklų nurodymų, sistema taip pat įjungia vaizdo ir garso signalus.

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! 2023.12.06 TOKVILA naujų automobilių prekybos salonas Žalgirio g. 122 darbą pradės nuo 10 val. Servisas dirbs kaip įprasta. Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų.