Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
„Tokvila“ plečiasi – Vilniuje statomas didžiausias šalyje „Toyota“ centras

„Tokvila“ plečiasi – Vilniuje statomas didžiausias šalyje „Toyota“ centras

Sostinės „Toyota“ centras „Tokvila“ plečiasi – Savanorių prospekte pradedamas statyti naujas modernus 12 mln. eurų vertės automobilių centras. Jis sudarys sąlygas ne tik išplėsti teikiamų paslaugų apimtis, bet ir dabar Vilniaus miesto centre veikiantį bendrovės saloną paversti viena didžiausių „Toyota“ techninio aptarnavimo ir remonto bazių Baltijos šalyse. 

Daugiau galimybių ir patogumo

Naujame 11 tūkst. kvadratinių metrų ploto „Tokvilos” centre bus įrengtas naudotų automobilių pardavimo salonas, automobilių kėbulų remonto dirbtuvės su biurų ir techninėmis patalpomis, taip pat prekybinės bei sandėliavimo patalpos nuomai. Tai bus didžiausias automobilių pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje. Nuo 2022-ųjų antrojo ketvirčio pradėjus veikti naujajam padaliniui, dabar miesto centre įsikūrusiame salone veikiantis kėbulų remonto cechas bus iškeltas į naują pastatą, o atlaisvintos patalpos Žalgirio gatvėje – išnaudotos serviso paslaugų bei naujų automobilių ekspozicijos plėtrai.

„Lietuvių pasitikėjimas „Toyota“ automobiliais nuosekliai auga - gamintojas trečius metus iš eilės yra naujų automobilių lyderis Lietuvoje, o pernai užėmė net 20 proc. rinkos dalį. Kartu auga naudotų automobilių paklausa bei serviso apkrovimas. Didėjant darbo apimtims tampa vis sunkiau verslą vystyti dabartiniame automobilių centre, todėl plėtra yra savalaikis ir reikšmingas žingsnis“, - sako Gintautas Ignotas, „Tokvilos“ generalinis direktorius.

Jo teigimu, siekiama ir ateityje klientams užtikrinti sklandų, kokybišką bei greitą aptarnavimą – tam svarbu turėti ne tik didesnes patalpas techniniams darbams, bet ir modernų naudotų automobilių saloną. Savanorių prospekte numatoma daugiau nei 250 naudotų automobilių ekspozicija po stogu su patogia klientų aptarnavimo erdve bei kavine. Pirkėjai, nepriklausomai nuo metų laiko ar oro sąlygų, galės patogiai apžiūrėti ir išsirinkti jiems tinkamiausią naudotą automobilį.

Perspektyvus grįžimas prie ištakų

G. Ignotas pastebi, kad naujajam padaliniui įkurti numatyta vieta yra ne tik patogi strategiškai, nes įsikūrusi šalia magistralinio kelio Vilnius-Kaunas-Klaipėda bei kitų automobilių gamintojų atstovų, tačiau ir istoriškai brangi. Mat būtent šiuo adresu – Savanorių pr. 274, „Tokvilos“ salonas duris atvėrė pirmąjį kartą.

„Galima sakyti, kad grįžtame į namus, nes čia pradėjome vykdyti savo veiklą prieš 27 metus. Tik šiuo atveju naujas verslo plėtros projektas žymi ne pradžią, o vainikuoja sėkmingą verslą. Jau greitai savo klientams galėsime pasiūlyti dar daugiau naudingų paslaugų, sudarysime sąlygas sertifikuotą naudotą automobilį įsigyti taip pat patogiai kaip ir naują. Esame tikri, kad naujo automobilių centro veikla reikšmingai prisidės ir prie „Toyota“ gamintojo sėkmės Lietuvoje, o mums padės siekti savo vizijos – tapti geriausiu automobilių centru Lietuvoje“ – sako G. Ignotas.
 

Aplinkai palanki plėtra

Dalį „Tokvilos“ veiklų perkėlus į naują ir modernų padalinį, bus užtikrintas ir verslo tvarumas. A++ energinio efektyvumo pastato šildymui ir vėsinimui bus naudojama geoterminė energija, naujos kartos dažymo įrenginiai su šilumos rekuperacija taupys iki pusės visos iš dujų gaminamos šilumos ir leis sumažinti CO2 išmetimą į aplinką. Automobilių paruošimo dažymui metu bus naudojami efektyvūs dulkių filtravimo ir surinkimo įrenginiai, o dažymo metu – nekenksmingi, vandens pagrindu pagaminti dažai. Ateityje ant pastato stogo ketinama įrengti saulės energijos modulius.

Neigiamo poveikio aplinkai mažinimą tiek vystant automobilių elektrifikaciją, tiek įrengiant modernų autocentrą įvertino ir projektui 8,5 mln. eurų finansavimą suteikęs „Swedbank“ bankas. „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas teigia, kad tvaraus verslo vystymas yra viena kertinių banko veiklos dalių, todėl bendradarbiavimas įgyvendinant šį plėtros planą yra labai svarbus.

„Mes labai džiaugiamės galėdami prisidėti prie naujo „Tokvilos“ autocentro statybų Vilniuje. Ši bendrovė, vykdydama veiklą nuo pat 1994 metų, turi didžiulę patirtį ir yra didžiausia „Toyota“ automobilių pardavimų ir techninio aptarnavimo bendrovė Lietuvoje. Smagu kartu augti, žinant, kad „Toyota“ yra vienas mėgstamiausių ir perkamiausių automobilių, – sako A. Sagatauskas. – Be to, ši organizacija savo veikloje atsižvelgia į tvarumą – nuo siūlomo itin plataus aplinkai draugiškų automobilių spektro, pakartotinio transporto priemonių naudojimo skatinimo iki tvarių sprendimų diegimo, įrengiant naująjį autocentrą. Todėl mums yra nepaprastai svarbu, kad šis – naujas mūsų klientas – pasirinko „Swedbank“ būti finansiniu partneriu.“

Įgyvendinimui – patikimos rankos

Šio statybos projekto įgyvendinimu besirūpinančios bendrovės „Merko statyba“ generalinis direktorius Saulius Putrimas akcentuoja, kad „Tokvilos“ plėtros projekto įgyvendinimas įmonei yra svarbus ne tik įvertinimo reikšmingumu, tačiau ir abipusiai išreikštu pasitikėjimu.

„Džiaugiamės, kad „Tokvila“ įvertino mūsų profesionalumą ir patikėjo mums šio vieno moderniausių autocentrų statybas. Jau daugiau nei 30 metų dirbdami Lietuvos ir kitų Baltijos šalių rinkose sukaupėme daug patirties statydami gyvenamuosius namus bei verslo pastatus tiek Lietuvos, tiek užsienio kapitalo įmonėms. Įgyvendindami šį projektą pasinaudosime ir kolegų iš „Merko Ehitus“ grupės patirtimi, mat jie visai nesenai baigė autocentrų Norvegijoje ir Estijoje statybas. Pastarojoje šalyje tai taip pat buvo „Toyota“ autocentras“, – sako S. Putrimas.

Pašnekovas neslepia, kad naujasis projektas džiugina dar ir todėl, kad „Merko statyba“ taip pat eksploatuoja „Toyota“ automobilius, todėl, prireikus techninio aptarnavimo, bendrovės darbuotojai lankysis pačių statytame autocentre.

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>