Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
„Toyota“ 2018 m. tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje

„Toyota“  2018 m. tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje

 

  • Naujos kartos automobilio „Auris“ pasaulinė premjera,
  • Naujojo AYGO automobilio su atnaujintu išorės dizainu ir daugiau vairavimo malonumo debiutas,
  • Europinė „Concept-i Series“ ir „FINE-Comfort Ride“ koncepcijų premjera, per kurią demonstruojamas elektrifikacijos, autonominio vairavimo ir dirbtinio intelekto potencialas,
  • Pasaulinė „Racing Concept“ koncepcijos premjera, pranešanti apie bendrovės „Toyota“ žinomiausio sportinio automobilio grįžimą.

 

Trečiosios kartos automobilis „Auris“, kuris pasauliui bus pristatytas 88-oje tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje (š.m. kovo 6-18 d.), pasižymi dinamiškesniu išorės dizainu ir kartu su nauja variklių liniją papildančia 2,0 litrų hibridinės jėgos sistema demonstruoja „Toyota“ dvigubo hibrido strategijos („Dual Hybrid Strategy“) debiutą.

 

 

Taip pat parodoje debiutuos naujausias AYGO modelis, kurio unikali DNA sistema ir išskirtinės pozicijos ypač konkurencingame A segmente stiprinamos toliau. Be jaunatviškesnio ir išskirtinio priekio dizaino, šis modelis pasižymi patobulintomis eksploatacinėmis ir valdymo charakteristikomis, tad vairuoti jį dar maloniau.

 

 

Vadovaudamasi vizija „Geresnis mobilumas visiems“, „Toyota“ demonstruos šiuo metu tyrinėjamą dizainą ir inžinerinius sprendimus, kurie gali maksimaliai išplėsti ateities elektromobilių (BEV), elektromobilių su degalų elementais (FCEV), autonominio vairavimo ir dirbtinio intelekto potencialą.

 

„Concept-i Series“ modeliai, kuriuose visapusiškai naudojamos autonominio vairavimo galimybės ir dirbtinis intelektas, – tai trijų elektromobilių šeima, kurios kiekvienas modelis yra sukurtas tenkinti įvairių vartotojų poreikius įvairiomis vairavimo sąlygomis.

 

Įmonės „FINE-Comfort Ride Concept“ koncepcija nukreipta į elektromobilių su degalų elementais technologijos plėtojimą. Ji padės sukurti naują erdvų aukščiausios kokybės saloną su lanksčiomis salono komplektavimo galimybėmis. 

 

Be to, „Toyota“ taip pat atskleis šiuolaikinę lenktyniavimo koncepciją, kuri demonstruoja įmonės įsipareigojimą sugrąžinti jos pačius žymiausius sportinius automobilius į rinką.

 

„Toyota“ spaudos konferencija vyks š.m. kovo 6 d., 9 val. 45 min., prie „Toyota“ stendo 4 salėje.

 

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>