Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
„Toyota Camry“ sugrįžta į Europos rinką

 

„Toyota Camry“ sugrįžta į Europos rinką

  • Pasaulyje sėkmingiausiai parduodamas sedanas po 14 metų pertraukos sugrįžta į Europos rinką
  • Siūloma versija su 2,5 l darbinio tūrio hibridine variklio sistema
  • Automobilyje pritaikyta nauja pasaulinė „Toyota“ konstrukcijos platforma (TNGA), užtikrinanti puikias valdymo ir važiavimo charakteristikas
  • Elegantiška ir dinamiška išorė puikiai suderinta su aukštu vidaus komforto lygiu ir erdvumu
  • Debiutas Europoje – 2019 m. pirmą ketvirtį

Po 14 metų pertraukos „Toyota“ į Europos rinką sugrąžina „Camry“ ir pristato naują legendinio sedano kartą, kuri, tikimasi, užims deramą vietą D/E segmente.

Prabangų sedaną bus galima įsigyti su hibridine, savaime įsikraunančia variklio sistema – tai bus jau aštuntas hibridinis automobilis „Toyota“ modelių gamoje. Hibridinis 2,5 l darbinio tūrio variklis pasižymi nedidelėmis degalų sąnaudomis, žemu išmetamųjų dujų lygiu, taip pat tyliu veikimu, didesne galia ir efektyvia reakcija į vairuotojo veiksmus.

Naujasis „Toyota Camry“ - jau aštuntoji modelio karta. Šis sedanas „Toyota“ modelių gamoje debiutavo 1982 metais ir nuo to laiko pelnė daugybę garbingų apdovanojimų. Automobilis buvo parduodamas daugiau kaip 100 valstybių, o iki šios dienos iš viso parduota daugiau kaip 19 mln. „Camry“.

Kasmet parduodama daugiau kaip 700 tūkst. „Camry“ – tai sėkmingiausiai parduodamas D/E segmento sedanas pasaulyje.

„Camry“ sukonstruotas pritaikius naujausios „Toyota“ platformos TNGA (angl. Toyota‘s New Global Architecture) konstrukciją ir filosofiją. TNGA automobiliui suteikia daugiau vairavimo malonumo, kuris gerai dera su išskirtine automobilio surinkimo kokybe, turtinga komplektacija, taip pat pažangiomis ir vairuotojo patogumui pritaikytomis technologijomis.

Rezultatas – naujasis „Camry“ įkūnija visas svarbiausias prabangaus sedano vertybes, dėl kurių jis buvo taip palankiai vertinamas iki šiol: KIP (kokybė, ilgaamžiškumas, patikimumas), tylumas ir važiavimo kokybė, žvilgsnį prikaustantis išorės ir vidaus dizainas, erdvumas, ištobulinta hibridinė variklio sistema, suteikianti dar didesnį vairavimo malonumą. Šios savybės turėtų atliepti aukštus Europos vairuotojų reikalavimus ir lūkesčius.

Išskirtinį „Camry“ išorės dizainą pabrėžia platesnė stogo linija - šis akcentas kartu su šoninių stiklų formomis sukuria išskirtinai dinamišką, sportišką ir ne mažiau stilingą sedano siluetą.

Automobilio interjeras perteikia komforto, stiliaus ir surinkimo meistriškumo sintezę. Priekinėje automobilio interjero dalyje elegantiškos linijos suderintos su nepriekaištinga automobilio ergonomika ir patogumu vairuotojui, o gale – daug komfortiškos erdvės automobilio keleiviams.

Naujasis „Camry“ sedanas Europos rinkoje debiutuos 2019 m. pirmą ketvirtį. Šio automobilio premjeros nekantriai laukiama ir Lietuvoje.

Pastaba! Pateiktos automobilio foto - iliustracinio pobūdžio.

 

    

    

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>