Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naujienos
„Which?“ automobilių patikimumo tyrime – „Toyota“ kokybės pripažinimas

„Which?“ automobilių patikimumo tyrime – „Toyota“ kokybės pripažinimas

Naujausiame vartotojų nuomonės tyrimų bendrovės „Which?“ automobilių patikimumo tyrime, atliktame Jungtinėje Karalystėje, „Toyota“ pripažinta Nr. 1 neprabangių prekės ženklų kategorijoje. 

Tyrime, kurio metu buvo apklausta daugiau kaip 47 000 automobilių vairuotojų, „Toyota” nusileido tik giminingam „premium” segmento atstovui „Lexus” - šis tapo bendros patikimiausių automobilių rikiuotės lyderiu. 

„Toyota” stiprybę geriausiai atspindi faktas, kad šio gamintojo modeliai iš autoritetingos vartotojų organizacijos, dešimtmečius vertinančios prekių kokybę, gavo net 19 „Geriausio pirkinio” (angl. Best Buy) rekomendacijų. Didesnio tokių rekomendacijų skaičiaus negavo nei vienas kitas šiame tyrime dalyvavęs automobilių prekės ženklas.

Atsakydama į klausimą „kodėl „Toyota“ automobiliai yra tokie geri?“, „Which?“ pateikė savo vertinimą: „Toyota“ automobiliai nėra vien tik patikimumo stebuklas. Naujausia šio japonų gamintojo hibridų karta dar sykį išplėtė automobilių, varomų vidaus degimo varikliais, ekonomiškumo ribas. Tai reiškia, kad jūs iš „Toyota“ galite pagrįstai tikėtis ne tik mažesnių anglies dvideginio emisijų, bet ir labai malonių staigmenų, sužinojus, kiek per mėnesį išleidote automobilio degalams.“  

Naujausioje „Which?“ ataskaitoje taip pat išskiriama patraukli „Toyota“ kaina, ilgaamžiškumas ir paprastas bei patogus šio gamintojo automobilių valdymas.

„Žmonės, įsigiję ir vairuojantys „Toyota“ – patys svarbiausi mūsų kuriamų automobilių kokybės vertintojai, todėl nepaprastai malonu, kad „Which?“ tyrime sulaukėme tiek daug teigiamų atsiliepimų. „Toyota“ jau daugelį metų vertinama kaip hibridinių technologijų pionierė ir lyderė, tačiau mes nesustojame ir tęsiame hibridų tobulinimo programą, o naujajame „Yaris“ pritaikyta dar pažangesnė technologija neabejotinai taps naujų „Toyota“ hibridų efektyvumo etalonu. Esu tikras, kad ir ateityje mes laikysimės savo įsipareigojimo gaminti vis geresnius, kokybiškus ir ilgaamžius automobilius“, - sako „Toyota GB“ operacijų direktorius Markas Rodenas.  

 

Išsirinkite savo „Toyota“ hibridą!

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>