Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Nulis – tik pradžia

Įveikime viską, nes nulis - tik pradžia!

Nuo nulinės emisijos link geresnio pasaulio

Mes nesiekiame tik nulinės emisijos. Tai – tiesiog vienas iš žingsnių elektrifikacijos kelionėje, kurią pradėjome 1997 metais, pristatę hibridinius automobilius ir tęsiame su įkraunamaisiais hibridais. Mes pagaminome vandeniliu varomus automobilius. Pasiūlėme vandenilio galią autobusams, sunkvežimiams ir netgi laivams, kurie nuo šiol į aplinką išleidžia tik vandenį. Nuo mažos emisijos iki nulinių apribojimų, nuo didesnio mobilumo iki geresnės visuomenės. Kam sustoti ties nuliu, jei galima eiti pirmyn?

Įveikime emisiją

Praėjo jau 25 metai nuo to momento, kai su „Toyota Prius" pristatėme novatorišką elektrifikuoto automobilio technologiją. Mes toliau dedame pastangas šioje srityje ir nenurimsime, kol kiekvienam klientui nepasiūlysime sprendimo, kuris tiktų ir jiems, ir mūsų planetai. Tai reiškia, kad nuo šiol turėsime didžiulę elektrifikuotų galios agregatų įvairovę – hibridų, įkraunamųjų hibridinių elektromobilių (PHEV), akumuliatorinių elektromobilių (BEV) ir vandenilinių transporto priemonių. Mūsų tikslas šiuo metu – ne tik pasiekti nulinę emisiją, bet ir žengti toliau. Siekiame kurti teigiamo poveikio transporto priemones. Tai – tokios transporto priemonės kaip vandenilinis „Mirai", kuris išskiria tik vandenį ir važiuodamas valo orą.

Hibridai: tai – neabejotini lyderiai

Mūsų ketvirtosios kartos hibridinių modelių asortimentas leis iki 70% laiko mieste judėti neteršiant gamtos, be to, jų nereikia prijungti ir įkrauti. Plačiau apie hibridus >

Įkraunamieji hibridai: nulinė emisija – ilgiau

Mūsų įkraunamieji hibridai gali neteršti gamtos važiuojant vien elektra iki 75 km (iš vienos įkrovos). Jie pasižymi visais mūsų hibridinių elektromobilių privalumais, taigi, siūlo ramybę ilgesnėse kelionėse. Susipažinkite su RAV4 Plug-in Hybrid >

Vandenilio degalų elementais varomi elektromobiliai

Juos greitai papildysite degalais ir galėsite nuvažiuoti daugiau nei 650 km: pirmasis rinkoje pasirodęs Mirai turi vandenilio degalų elementus, kurie užtikrina galią ir leidžia išvengti emisijos, nes į aplinką išmeta tik vandenį. Plačiau apie Mirai >

Elektromobilių Toyota bZ serija 

Toyota bZ serija – tai naujos kartos akumuliatorinių elektromobilių modeliai, skirti žengti už nulinės emisijos ribos. Pirmuosiuose grynuosiuose elektromobiliuose įdiegta ir kitų naujovių, pvz., elektroninė vairavimo sistema ir saulės elektrinė. Plačiau apie bZ4X>

Įveikime kliūtis

Kai turite laisvę judėti, viskas įmanoma. Štai, kodėl dirbame siekdami sukurti pasaulį, kuriame visi gali judėti laisvai. Dėl šios priežasties 2018–2024 metų laikotarpiui užmezgėme partnerystės ryšius ir su olimpinių, ir paralimpinių žaidynių organizatoriais. Todėl Paryžiuje 2024 planuojame demonstruoti didžiulę naujų mobilumo sprendimų įvairovę. Tarp tokių – pagalbos žmonėms robotas, padedantis judėti tiems, kurie to negali padaryti patys. Taip pat pristatome visiškai elektrinę transporto priemonę i-Ride, suprojektuotą neįgaliojo vežimėlių naudotojams, kad mobilumas būtų paprastesnis ir efektyvesnis.

Laisvė mėgautis kelione

Concept-i RIDE – tai elektromobilis su neįgaliojo vežimėlio prieiga, valdomas tik vairasvirte. Jo unikalus sėdynių išdėstymas ir automatizuotos vairavimo funkcijos kiekvienam užtikrina laisvę ir ramybę.

Susipažinkite su i-Ride

i-Ride – tai genialus elektromobilis, į kurį galima įvažiuoti neįgaliojo vežimėliu ir kuris yra valdomas paprasta vairasvirte. Jo unikalus sėdynių išdėstymas ir automatizuotos vairavimo funkcijos naudotojams užtikrina geresnį mobilumą ir ramybę.

Į pagalbą ateina robotai

Dar vienas misiją vykdantis robotas – T-HR3 – tai linksmas humanoidas su rimta paskirtimi. Tiksliai atkartodamas judesius, T-HR3 gali padėti gydytojams ir jų pacientams organizuoti nuotolines procedūras, įskaitant gyvybei pavojingas situacijas.

Laisvė visiems

Sukūrėme APM (keleivinę transporto priemonę su palengvinta prieiga), kuri skirta padėti ypatingus mobilumo poreikius turintiems dalyviams keliauti po Tokijo 2020 renginių objektus, pvz., olimpinį stadioną.

Viršijame lūkesčius

Siekiame, kad kiekviena kelionė taptų malonia visiems. Tai reiškia, kad turime galvoti apie kiekvieno asmens unikalius mobilumo poreikius. Vadinasi, turime rūpintis ne tik vairuotojais, bet ir keleiviais bei visais kitais asmenimis, kuriems mūsų transporto priemonės daro įtaką. LQ ir kituose panašiuose koncepciniuose modeliuose dirbtinis intelektas siekia suprasti vairuotoją ir nuskaito priekyje besidriekiantį kelią. Taip užtikrinama visų sauga. Kitas pavyzdys – išmanioji sistema Toyota T-Mate, perspėjanti ir padedanti vairuoti kelionės metu. Be to, sukūrėme virtualiąją avarijų simuliavimo programinę įrangą THUMS, kuria pasidalinome su visais automobilių gamintojais. Siekiame žengti ne tik už nulinės emisijos, bet ir už nulinių avarijų ribos.

Nulinių avarijų vizija

Atsispirdami nuo pažįstamų saugos technologijų, diegiamų į visus „Toyota" modelius, plečiame saugos koncepciją, įtraukdami autonominio vairavimo technologiją. Tai prasideda nuo automobilį supančių ir nuolat budinčių jutiklių masyvo T-Mate, kuris yra pasiruošęs padėti jums. Mes nuolat siekiame tobulinti technologijas, kad galėtume išvengti transporto priemonių avarijų.

Jus saugo Toyota T-Mate

Pristatydami Toyota T-Mate, siūlome įvairias internetines funkcijas, kurios veikdamos kartu stebi viską, kas vyksta aplink jus. Nuo išmaniojo atstumo sonaro iki automobilio statymo pagalbos, nuo panoraminio vaizdo stebėjimo sistemos iki priešavarinės sistemos – tai tarsi draugas, besirūpinantis jūsų sauga.

THUMS

Toyota sukūrė pažangią skaitmeninę programinę įrangą, skirtą analizuoti įvairių tipų susidūrimų poveikį žmogaus kūnui. Tikslas – toliau mažinti žalos potencialą. THUMS yra tokia vertinga, kad nutarėme pasidalinti ja su visais automobilių gamintojais. Tuo siekiame, kad naudos gautų kuo didesnis skaičius žmonių.

Unikalusis Toyota LQ

Tai – tarsi jus mylintis automobilis. Pasitelkdama dirbtinį intelektą, Toyota LQ reaguoja į jūsų nuotaiką vairuojant. Automobilis suderina apšvietimą, kai jaučiatės sujaudinti, o pastebėjęs pirmuosius nuovargio požymius – pritaiko šviesą taip, kad išliktumėte budrūs. LQ turi papildomų gebėjimų pastebėti pavojus kelyje, kad būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Įveikime iššūkius

Nulis – tik pradžia. Leidžiamės ten, kur mūsų gaminiai ir paslaugos visuomenei daro tik teigiamą poveikį. Tai reiškia, kad gaminsime gaminius ir kursime iniciatyvas, kurios bendruomenėms, visuomenėms ir visų mūsų planetai neš naudą. Toyota aplinkosaugos iššūkis 2050 – tai mūsų pasiryžimas siekti tikrojo tvarumo visoje savo veikloje. Priimame JT tvarios plėtros tikslus ir siekiame judėti vandenilio bendruomenės link, kur visas transportas ir netgi ištisi miestai gaus energiją iš švarių vandenilio degalų. Įsivaizduojame geresnį pasaulį, nes nulis – tik pradžia.

Daugiau nei viešasis transportas

Nulinės emisijos naujovės diegiamos ten, kur jų reikia labiausiai. Vandenilinis CaetanoBus – tai autobusas, išmetantis tik gryną vandenį. Jis ne tik gabena keleivius ten, kur šiems reikia, bet ir valo orą miesto gatvėse. Be to Caetanobus gali priimti informaciją iš miesto šviesoforų tinklo, reguliuoti greitį bei taip mažinti eismo spūstis.

Daugiau nei miestai

Miestas-prototipas Woven City, iškilsiantis Japonijos Fudžio kalno papėdėje esančioje 175 akrų teritorijoje, taps visiškai sujungta ekosistema, kurioje žmonės galės gyventi, dirbti ir leisti laisvalaikį. Jam energiją tieks vien Toyota vandenilio degalų elementai.

Daugiau nei verslas

e-Palette koncepcija - tikra komercinio transporto revoliucija. Šiose autonominėse transporto priemonėse siūloma mobili erdvė, kurią galima pritaikyti įrengiant grožio saloną, restoraną, sporto klubą ar netgi mobilųjį viešbučio kambarį. e-Palette tipo transporto priemonės verslininkams pasiūlys jaudinančių, elegantiškų ir ekologiškų naujų būdų savo klientams pasiekti.

Daugiau nei visuomenė

Vandenilis – tvarus iškastinio kuro pakaitalas. Nuo degalų sunkvežimiams ir laivams iki kuro namams šildyti: mes pasiruošę pagrindiniam vaidmeniui transformacijoje į visuomenę vandenilio pagrindu. Čia vanduo – vienintelis šalutinis produktas.

Susipažinkite su elektrifikuotais TOYOTA automobiliais

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.