Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Avensis

KĄ PASIRINKTI VIETOJE ŠIO MODELIO?

Avensis alternatyva - RAV4

„Toyota Avensis“ ilgus metus buvo vienas „Toyota“ modelių gamos flagmanų. Vis dėlto, šios klasės automobilių populiarumas sparčiai sumažėjo visoje Europoje, todėl atėjo laikas „Avensis“ pasakyti „sudie!”. Mes žinome, kad šis modelis turi ištikimą savo gerbėjų ratą, todėl į dažną klausimą, kokį automobilį rinktis vietoje „Avensis”, mes atsakome paprastai – „išbandykite RAV4”.

Naujasis RAV4, pasižymintis modernia galingesne išvaizda ir erdviu salonu, yra puikus pasirinkimas dabartinio „Avensis" savininkui. RAV4 nuveš Jus į ateitį su naujausia „Toyota Safety Sense" saugumo sistema, kad būtų užtikrintas didžiausias saugumus Jums ir Jūsų artimiesiems. Mažesnės vidutinės degalų sąnaudos, erdvesnė bagažinė ir galingesnis variklis – tai yra tik kelios priežastys, dėl kurių verta rinktis naująjį RAV4. Apskaičiuota, kad per 5 metus (arba nuvažiavus 100 000 km) RAV4 išlaidos yra 347 eurais mažesnės nei „Avensis". Žiūrėkite palyginimą ir įsitikinkite patys!

 

Palyginkite AVENSIS su RAV4     

Įkvepiantis praktiškumas

Įkvepiantis praktiškumas

„Avensis“ salonas atrodo ypač erdvus: čia daug vietos ir apačioje, ir viršuje, todėl kiekvienas jausis laisvai. „Avensis“ sedanuose ir universaluose montuojamos 60:40 santykiu dalijamos galinės sėdynės, kurios atveria dar lankstesnes vidaus erdvės pritaikymo galimybes. „Avensis“ išsiskiria talpia, net 509 litrų bagažine. Erdvaus „Avensis Touring Sports“ modelio bagažinės talpa siekia 543 litrus. Šis automobilis ištikimai Jus lydės važiuojant bet kokiu maršrutu.

Išvaizda, atskleidžianti tvirtą charakterį

Išvaizda, atskleidžianti tvirtą charakterį

Ryškus dizainas – nuo įspūdingų LED priekinių žibintų iki stilingų galinių žibintų su patraukliais V formos LED šviesolaidžiais – byloja apie „Toyota AVENSIS“ sedano ir universalo dinamiką bei manevringumą. Dinamines „Avensis“ savybes dar labiau išryškina aptaki ryklio peleko formos antena. Stilingą ir dailią automobilio išvaizdą išbaigia naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai.

Komfortas ir kontrolė priklauso Jums

Komfortas ir kontrolė priklauso Jums

Prietaisų skydelį puošiantys pusiau matinio chromo elementai sukuria prabangaus salono įspūdį, kurį sustiprina dailios minkštos medžiagos. Malonių potyrių suteiks ir nauja odinė pavarų perjungimo svirtelė su pusiau matinio chromo apdaila bei odinis vairas su valdikliais. Jūs galite valdyti naują raiškųjį spalvotą TFT ekraną prietaisų skydelyje ir lengvai peržiūrėti įvairią kelionės informaciją, taip pat naudotis Toyota Touch® 2 multimedijos sistema.

Toyota Touch® 2

Toyota Touch® 2

Ši intuityviai ir lengvai valdoma multimedijos sistema per raiškųjį spalvotą ekraną pateikia reikiamą informaciją, leidžia mėgautis įvairiomis pramogomis ir padeda palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Jūs galite skambinti, pasirinkti mėgstamą muziką, naudotis navigacijos sistema, matyti įspėjimus apie taikomus greičio apribojimus ar įrengtus greičio matuoklius. Visa tai pasiekiama per jutiklinį 8 colių dydžio ekraną.

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>