Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila

Avensis

KAI AUKŠČIAUSIO LYGIO ĮRANGA TAMPA STANDARTINE.

Kaina nuo:
20 950
Galia iki:
147 DIN AG
Sąnaudos nuo:
5,9 l/100 km
CO₂ nuo:
138 g/km

Ypatybės

Toyota AVENSIS | Sumanus požiūris

Kokybės etalonu tapusiame „Toyota AVENSIS“ įkūnytos sumanios idėjos. Nėra geresnio pasirinkimo nei „Avensis“ sedanas ar universalas: jiems būdingos pažangios saugos sistemos, plati galingų ir efektyvių variklių pasiūla, rafinuoti vidaus dizaino sprendimai ir dinamiška išvaizda su kruopščiai apgalvotomis detalėmis.

Išvaizda, atskleidžianti tvirtą charakterį

Išvaizda, atskleidžianti tvirtą charakterį

Ryškus dizainas – nuo įspūdingų LED priekinių žibintų iki stilingų galinių žibintų su patraukliais V formos LED šviesolaidžiais – byloja apie „Toyota AVENSIS“ sedano ir universalo dinamiką bei manevringumą. Dinamines „Avensis“ savybes dar labiau išryškina aptaki ryklio peleko formos antena. Stilingą ir dailią automobilio išvaizdą išbaigia naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai.

Komfortas ir kontrolė priklauso Jums

Komfortas ir kontrolė priklauso Jums

Prietaisų skydelį puošiantys pusiau matinio chromo elementai sukuria prabangaus salono įspūdį, kurį sustiprina dailios minkštos medžiagos. Malonių potyrių suteiks ir nauja odinė pavarų perjungimo svirtelė su pusiau matinio chromo apdaila bei odinis vairas su valdikliais. Jūs galite valdyti naują raiškųjį spalvotą TFT ekraną prietaisų skydelyje ir lengvai peržiūrėti įvairią kelionės informaciją, taip pat naudotis Toyota Touch® 2 multimedijos sistema.

Įkvepiantis praktiškumas

Įkvepiantis praktiškumas

„Avensis“ salonas atrodo ypač erdvus: čia daug vietos ir apačioje, ir viršuje, todėl kiekvienas jausis laisvai. „Avensis“ sedanuose ir universaluose montuojamos 60:40 santykiu dalijamos galinės sėdynės, kurios atveria dar lankstesnes vidaus erdvės pritaikymo galimybes. „Avensis“ išsiskiria talpia, net 509 litrų bagažine. Erdvaus „Avensis Touring Sports“ modelio bagažinės talpa siekia 543 litrus. Šis automobilis ištikimai Jus lydės važiuojant bet kokiu maršrutu.

Toyota Touch® 2

Toyota Touch® 2

Ši intuityviai ir lengvai valdoma multimedijos sistema per raiškųjį spalvotą ekraną pateikia reikiamą informaciją, leidžia mėgautis įvairiomis pramogomis ir padeda palaikyti ryšį su išoriniu pasauliu. Jūs galite skambinti, pasirinkti mėgstamą muziką, naudotis navigacijos sistema, matyti įspėjimus apie taikomus greičio apribojimus ar įrengtus greičio matuoklius. Visa tai pasiekiama per jutiklinį 8 colių dydžio ekraną.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Avensis
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 15:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.