Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Aygo

TIESIOG VAŽIUOKITE!

Kaina nuo:
11 990
Sąnaudos nuo:
5,0 l/100 km
Galia iki:
72 DIN AG
CO₂ nuo:
113 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota AYGO | Kur toliau? Tiesiog VAŽIUOKITE!

Smagiau gyventi, kai kelionės kryptį galima rinktis pagal nuotaiką. Kompaktiškas, tyliai riedantis ir manevringas AYGO lengvai nardo siauromis miesto gatvėmis. AYGO taip pat stebina savo nauja, ryškia, drąsia ir išskirtine išvaizda. Siūlomos kelios stulbinančios AYGO spalvos suteikia saviraiškos laisvę.

Rafinuotas, išskirtinis ir ryšį su pasauliu palaikantis AYGO turi viską, ko reikia, kad patenkintų Jūsų poreikius. AYGO pasižymi unikalia salono apdaila, tinkančia kiekvieno skoniui. Stilingi AYGO ratų gaubtai ir mašininiu būdu apdoroti lengvojo lydinio ratlankiai - paskutinis miesto mados klyksmas.

Kompaktiškas ir miesto gyvenimui pritaikytas automobilis aprūpintas visa būtina įranga, kad jaustumėtės saugūs kelyje. Su „Pre-Collision“ (PCS) ir nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo (LDA) sistemomis komplektuojamas AYGO pasirengęs visiems nenumatytiems atvejams.

 

Išbandykite AYGO! 

Šviečiančios detalės

Šviečiančios detalės

Ryškus, efektingas ir išskirtinis AYGO su priekiniais LED dienos žibintais šviečia iš tolo. Tas pat pasakytina ir apie AYGO charakteringus galinius LED žibintus, kurių negalima nepastebėti tamsiu paros metu.

Nuolatinis ryšys

Nuolatinis ryšys

AYGO montuojama išmanioji telefono integracijos sistema, kurią saugu ir lengva naudoti, taps nepamainomu Jūsų šturmanu. Jūs galite naudotis savo mėgstamomis išmaniojo telefono programėlėmis 7 colių jutikliniame AYGO ekrane bei savo telefono valdymo balsu funkcija, gauti navigacijos sistemos instrukcijas ir palaikyti ryšį ir keliaudami AYGO.

Ištirkite naujas gatves

Ištirkite naujas gatves

Smagiau gyventi, kai kelionės kryptį galima rinktis pagal nuotaiką. Kompaktiškas, sklandžiai ir tyliai riedantis bei manevringas AYGO lengvai nardo siaurais keliukais, sausakimšomis gatvėmis ir sudėtingais stovėjimo aikštelių labirintais. Pasikliaukite impulsu.

Efektyvumas

Efektyvumas

Mes kruopščiai išanalizuojame kiekvieną savo automobilių konstrukcijos detalę, kad iki minimumo sumažintume galimą poveikį aplinkai ir degalų sąnaudas. Tai ypač pasakytina apie naująjį AYGO variklį 1.0 L/72 AG, kuris pasižymi dar mažesniu taršos lygiu ir geresne degalų ekonomija.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Aygo
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>