Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis Toyota C-HR

Kaina nuo:
32 900
Sąnaudos nuo:
0,9 l/100 km
CO2 emisija nuo:
19 g/km
Galia iki:
223 AG

Naujasis Toyota C-HR | Toyota stiliaus ikonos evoliucija

Pagaliau atėjo laikas išlaisvinti savo tikrąjį AŠ - atėjo laikas iš arčiau susipažinti su naujuoju Toyota C-HR. Naujasis, ikoniško dizaino Toyota miesto visureigis padės atskleisti tikrąją saviraiškos laisvę. Jis sukurtas be varžančių taisyklių ir laužo bet kokias tradicijas - ryškus ir drąsus Toyota C-HR nėra panašus į jokį kitą automobilį. Netradicinio stiliaus Toyota C-HR išdrįso būti kitokiu. Ar priimsite iššūkį išsiskirti iš kitų ir Jūs?
 

Išbandykite pirmieji >     Specialus pasiūlymas Jums >
 

 

Ypatybės


Laikas naujoms dizaino tradicijoms

Naujasis Toyota C-HR nepaiso jokių taisyklių. Šio kupė stilių su galinga išvaizda suderinančio automobilio nepastebėti neįmanoma. Tai – tikras koncepcinis automobilis – laisvas ir naujoviškas, tikslių linijų ir dinamiško profilio. 

Svarbi kiekviena detalė

Naujojo Toyota C-HR Bi-tone+ dažų dizaino kontrastingas juodas stogas pratęstas į automobilio galą, kuriame atsikartoja kėbulo linijos ir akcentuojamos išraiškingos proporcijos. Pirmą kartą Toyota automobilyje panaudotos įleistos durelių rankenos – esminis naujojo Toyota C-HR švaraus skulptūrinio stiliaus elementas. Dėmesį patraukia 20 colių ratlankiai frezuotu paviršiumi. Panoraminis stogas, pagamintas iš termiškai efektyvaus stiklo, suteikia šviesos ir erdvės, nepraleidžia nepageidaujamos šilumos. 

 


Sveiki atvykę į įkvepiantį saloną

Naujasis Toyota C-HR turi daugybę funkcijų, tačiau yra intuityvus ir siūlo sklandžią, suasmenintą naudotojo patirtį, kuri numato Jūsų poreikius. Paverskite keliones įspūdžiais, naudodami belaidžio jungiamumo funkcijas, greitai reaguojantį aplinkos apšvietimą ir įtraukiantį erdvinį garsą.

„TAIP“ naujos kartos technologijoms

Naujajame Toyota C-HR įdiegtas Toyota Smart Connect 2,3 colio jutiklinis ekranas dera su Apple CarPlay ir Android Auto, tad visas pasaulis pasiekiamas ranka. Jūsų poreikiams pritaikomas aplinkos apšvietimas siūlo 64 spalvų paletę. Naudojant saugaus išlipimo pagalbą, apšvietimas taip pat gali tapti raudonas ir įspėti apie galimą susidūrimą. Pagal specialų užsakymą pagaminti JBL garsiakalbiai kuria įspūdingą garsinę aplinką. Standartinėje įrangoje – naujausias Toyota Safety Sense aktyviųjų saugos ir pagalbos vairuotojui funkcijų rinkinys. Ir tai tik maža Toyota C-HR technologijų dalis.

Užsisakykite jau dabar

Gaukite Toyota C-HR pasiūlymą

Įspūdingas ir progresyvus naujasis Toyota C-HR – tai drąsiai iš naujo sukurta originaliojo automobilio versija. Aukščiausia klasė, elektrifikacija ir rafinuotas stilius: tai – automobilis, kurio laukėte.

 

Toyota C-HR kainoraštis

Gaukite asmeninį pasiūlymą pirmieji

Bandomasis važiavimas

Susisiekite su mumis

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Naujasis Toyota C-HR
Naujasis Toyota C-HR

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00