Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

C-HR

PALIKITE KASDIENYBĘ TOLI UŽNUGARYJE.

Kaina nuo:
29 600
Sąnaudos nuo:
4,8 l/100 km
CO2 emisija nuo:
109 g/km
Galia iki:
184 AG

Ypatybės

Naujasis „Toyota C-HR“ | Viskas, kas tik norite, tik ne nuobodulys!

Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame nėra vietos pilkai ir niūriai kasdienybei. Atsinaujinęs „Toyota C-HR“ pasiruošęs su Jumis leistis į įspūdingo stiliaus, drąsos ir veržlumo kupinus nuotykius. Urbanistine dvasia alsuojantis „C-HR“ lengvai įmins visas miesto mįsles. Nepamirštamas vakarėlis prasideda – laikas pasiglemžti visą dėmesį SAU.

Atsinaujinęs „C-HR“ debiutuoja pristatydamas subtiliai pasikeitusį išorės dizainą, naują įspūdingo efektyvumo hibridinę 2,0 l „Hybrid Dynamic Force“ variklio sistemą, patobulintą pakabą, pagerintas garso izoliacijos savybes ir, žinoma, ilgai lauktą spartesnę bei patogesnę multimedijos sistemą, palaikančią ir naujausias „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ versijas. Nevaržykite savęs ir leiskitės į naujus nuotykius!

 

Išbandykite Toyota C-HR          SPECIALUS PASIŪLYMAS >

Nepakartojamas kaip ir Jūs

Nepakartojamas kaip ir Jūs

Jei Jūsų dėmesį patraukė „Toyota C-HR“, ko gero Jums reikia lyderio vaidmenį užimančio šiuolaikiško ir stilingo automobilio, savyje sujungiančio ateities technologijas. Daugiabriaunio deimanto įkvėptas „C-HR“ su skrupulingai nugludintomis, reljefiškomis formomis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Nuo šiol dar žaviau atrodo priekiniai ir galiniai automobilio žibintai, kuriuose sumaniai ir skoningai panaudotos LED technologijos. Neabejojame, jus tikrai pradžiugins atsinaujinusi „C-HR” spalvų gama.

Veržlus ir įelektrintas

Veržlus ir įelektrintas

„Toyota C-HR” savyje puikiai suderina geriausias naujosios „Toyota” konstrukcijos „TNGA” savybes (pavyzdžiui, žemą svorio centrą) su hibridinių technologijų privalumais. Nuo šiol „C-HR” hibridų su 1,8 l (122 AG) jėgaine šeima pasipildė dinamiška ir itin ekonomiška 2,0 l (184 AG) variklio sistema „Dynamic Force”. Negana to, naujasis „C-HR” išsiskiria dar labiau ištobulinta pakaba, taip pat garso izoliacija. Iki 50% kelionės – vien elektros režimu ir nei lašo degalų? Taip, misija įmanoma!

Užburiantis salonas

Užburiantis salonas

Ergonomiškos kokybiškos odos sėdynės, prabangi apdaila – visos „Toyota C-HR“ interjero detalės yra unikalios ir plastiškai pereina viena į kitą. Visa salono erdvė darniai susijungia su vairuotojo kabina, kurioje jausitės tikri padėties šeimininkai. Mėgstate muziką? Specialiai šiam modeliui buvo sukurta puikiai skambanti JBL audio sistema, kuri patiks net reikliausiems melomanams. „C-HR” interjeras tiesiog įtraukia – nenustebkite, jei čia užsibūsite ilgiau.

Tikras ryšys, kurio laukėte

Tikras ryšys, kurio laukėte

Susipažinkite su „Toyota Smart Connect" ir naująja multimedijos sistema. Jos revoliucinis „Premium Connectivity" paketas leis naudotis debesijos pagrindu veikiančia navigacijos sistema ir balsu valdomomis funkcijomis, realiu laiku matyti eismo situaciją ir stebėti įvykius keliuose. Laiku pasiekite kiekvieną kelionės tikslą. Naujoji multimedijos sistema leidžia visiškai integruoti išmaniuosius telefonus ir palaiko naujausias „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ versijas. Prisijunkite!

Toyota C-HR galerija

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.