Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Naujasis Highlander

NAUJASIS HIBRIDINIS HIGHLANDER TURI DAUG VIETOS, BET IŠMETA MAŽAI TERŠALŲ. 

Naujasis hibridinis „Highlander"

Pristatome Jums visiškai naują „Highlander" - didžiausias „Toyota“ hibridinis SUV pirmą kartą bus parduodamas ir Lietuvoje. Tik su hibridine pavara komplektuojamas „Highlander“ papildys „Toyota“ europietiškų SUV modelių gamą, kurioje jau yra RAV4, C-HR bei debiutuos „Yaris Cross“. Ant GA-K platformos sukurtas „Highlander“ turi visus „Toyota“ miesto visureigio atributus: komfortą, saugumą ir vairavimo malonumą, suderinamą su mažomis jau ketvirtos kartos hibridinės pavaros sąnaudomis, taip pat išmania visų varančių ratų sistema (AWD-i), erdve ir 2 tonų tempimo pajėgumu. Jis tikrai neatsiliks nuo Jūsų aktyvaus gyvenimo tempo.

Naujasis „Highlander" hibridinis visureigis Europoje pasirodys 2021 metų pradžioje. Užsiregistruokite ir apie premjerą Lietuvoje sužinokite pirmieji!

Stilius ir erdvė bet kokiai situacijai

Stilius ir erdvė bet kokiai situacijai

Galingas stotas ir įspūdingi 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai sklandžiai sujungia Highlander rafinuotą miestietiško visureigio išvaizdą su patraukliomis savybėmis bekelėje. 

„Highlander" – autentiškas septynvietis. Jo trečiojoje sėdynių eilėje apstu vietos, tad ten lengvai išsiteks du suaugusieji. Atidarymo kojos judesiu jutiklis suteikia patogią prieigą prie talpios 658 litrų bagažinės, kurią galima padidinti iki 1 909 litrų. Taigi, čia visada bus vietos.

Neprilygstamas galios ir emisijos balansas

Neprilygstamas galios ir emisijos balansas

Sklandžiai veikiantis „Highlander" 2,5 litro darbinio tūrio „Hybrid Dynamic Force" variklis išvysto 244 AG ir užtikrina pirmaujantį klasėje galios ir efektyvumo balansą. CO2 emisija ir degalų sąnaudos – atitinkamai – siekia vos nuo 146 g/km ir 6,6 l/100 km. Standartiškai montuojama AWD-i sistema užtikrina papildomą kontrolę ir saugą, judrumą bei komfortą. Highlander savo važiavimo kokybe įtikins ir apdovanos kiekvieną iš septyniose sėdynėse keliaujančių asmenų. 

Daug komforto ir funkcijų

Daug komforto ir funkcijų

Tarp salono akcentų – vėdinamosios priekinės sėdynės, JBL 11 garsiakalbių garso sistema* ir 12,3 colio multimedijos jutiklinis ekranas su navigacijos sistema bei išmaniojo telefono integracija, naudojant Apple CarPlay™ ir Android Auto™. Siekiant išvengti susidūrimų arba sušvelninti jų padarinius, „Highlander" įrengtas naujausias „Toyota Safety Sense" saugos sistemų paketas. Pasitikėjimą savimi čia didina projekcinis ekranas ir skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis*.

*Priklauso nuo pasirinktos komplektacijos

Naujausios saugumo technologijos

Naujausios saugumo technologijos

Naujajame „Highlander“ montuojamas naujausios kartos „Toyota Safety Sense“ aktyvių saugumo sistemų rinkinys. Jame yra avarijų prevencijos sistema „Pre-Collision System“ su pėsčiųjų atpažinimo sistema dieną bei naktį, dviračių atpažinimu dieną. Taip pat – adaptyvi pastovaus greičio palaikymo kontrolė „Full Range Adaptive Cruise Control“, kelio ženklų atpažinimas „Road Sign Assist“, eismo juostos sekimo sistema „Lane Tracing Assist“, įspėjimas apie nukrypimą nuo eismo juostos „Lane Departure Alert“ , automatiškai persijungiančios tolimosios ir artimosios šviesos „Automatic High Beam“.

Highlander galerija

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.