Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Highlander

DIDŽIAUSIAS HIBRIDINIS „TOYOTA“ KROSOVERIS.

Kaina nuo:
54 500
Sąnaudos nuo:
6,6 l/100 km
Galia iki:
248 AG
CO2 nuo:
149 g/km

Ypatybės

Toyota HIGHLANDER | Erdvė visiems gyvenimo atvejams!

„Toyota Highlander" - didžiausias „Toyota“ hibridinis SUV. Ant GA-K platformos sukurtas „Highlander“ turi visus „Toyota“ miesto visureigio atributus: komfortą, saugumą ir vairavimo malonumą, suderinamą su mažomis jau ketvirtos kartos hibridinės pavaros sąnaudomis, taip pat išmania visų varančių ratų sistema (AWD-i), erdve ir 2 tonų tempimo pajėgumu.

 

Specialus lizingo pasiūlymas

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

 

Dabar „Tokvilos” naujai užsakomiems „Toyota HIGHLANDER” modeliams – 5 metams fiksuotos 2% lizingo palūkanos be Euribor* Pasinaudokite pasiūlymu!

PLAČIAU APIE AKCIJĄ >

Stilingo laisvalaikio palydovas

Stilingo laisvalaikio palydovas

Elegantiškas ir rafinuotas aptakių formų naujasis „Highlander“ – rimta stiliaus paraiška. Be to, jis išsiskiria prabangiu salonu, kuriame gali patogiai keliauti visa didelė šeima. Galingas stotas ir įspūdingi 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai sklandžiai sujungia „Highlander“ rafinuotą miestietiško visureigio išvaizdą su patraukliomis savybėmis bekelėje.

Erdvė visiems gyvenimo atvejams

Erdvė visiems gyvenimo atvejams

Naujojo „Toyota Highlander“ saloną galima lanksčiai pritaikyti pagal savo poreikius. Net kai automobiliu keliauja septyni žmonės, 322 l talpos bagažinėje lieka pakankamai vietos jų daiktams. Nulenkus galinę sėdynių eilę, bagažinės talpa padidėja iki 856 l. Nulenkus dar ir antrąją eilę, atsiveria net 1909 l siekianti erdvė daiktams transportuoti. Tiesiog įspūdinga!

Efektyvaus važiavimo patirtis

Efektyvaus važiavimo patirtis

Hibridinis „Highlander“ modelis sujungia visas geriausias benzininių ir elektrinių automobilių savybes. Jis gali įveikti tolimus atstumus dideliu greičiu važiuojant greitkeliu, o dėl išskiriamo nedidelio CO₂ kiekio (nuo 149 g/km) puikiai tinka išvykoms mieste. Jūsų pasirinkimui siūlomi skirtingomis charakteristikomis pasižymintys važiavimo režimai – NORMAL, ECO, SPORT ir EV.

Gyvenimas palaikant ryšį su pasauliu

 

Naujovės gena pasaulį pirmyn. „Toyota Highlander" visureigyje apstu modernių technologijų, kurios ne tik pagerina vairavimą, bet ir leidžia neprarasti ryšio.

 

   

Ryšys su pasauliu

 

Nepraleiskite informacijos. Nepraraskite koncentracijos

 

Viskas lengvai matoma

Tiesiog prijunkite savo „Apple" ar „Android" telefoną ir 12,3 colio multimedijos jutikliniame ekrane valdykite viską – nuo skambučių telefonu ir mėgstamų grojaraščių bei navigacijos. Centriniame valdymo pulte įrengtas belaidis įkrovimo padas, todėl nereikės nerimauti dėl prarasto ryšio.   Rinkitės vieną iš keturių 12,3 colio TFT jungtinio ekrano išdėstymų: laisvąjį, išmanųjį, tvirtąjį ar sportiškąjį. Kadangi ekranas didesnis nei ankstesniuose „Highlander" modeliuose, be to, čia sumontuotas visiškai naujas vairuotojo ekranas, galėsite vienu žvilgsniu pasiekti viską, ko tik reikės.   Mėgaukitės aplinkos apžvelgimu su išmaniojo vaizdo veidrodėliais, kurie rodo realaus laiko vaizdus iš didelės raiškos kameros, sumontuotos aukštai virš galinio lango. Matysite be trukdžių, net jei bagažas sieks lubas.

T-Mate

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

„Toyota Highlander" įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše rasite pagrindinius akcentus. Visas „T-Mate“ turinys pateikiamas Highlander automobilio konfigūratoriuje.

 

Plačiau apie T-Mate

 

MyT

MyT

INTERNETINĖS PASLAUGOS

Technologijos kasdieniam gyvenimui. Su pažangiomis skaitmeninėmis funkcijomis, patogiomis internetinėmis paslaugomis ir daugybe „T-Mate“ saugos bei pagalbos sistemų visada būsite priešakyje. „Toyota Smart Connect“ praturtins kiekvieną kelionę. Mėgaukitės sklandžia debesijos navigacija, „Voice Agent“ funkcija, stebėkite realiu laiku perduodamą informaciją apie situaciją keliuose ir eismo įvykius.

Atraskite MyT paslaugas

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Highlander

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00