Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Highlander

DIDŽIAUSIAS HIBRIDINIS „TOYOTA“ KROSOVERIS.

Kaina nuo:
46 400
Sąnaudos nuo:
6,6 l/100 km
Galia iki:
248 AG
CO2 nuo:
149 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota HIGHLANDER | Erdvė visiems gyvenimo atvejams!

Pristatome Jums visiškai naują „Highlander" - didžiausias „Toyota“ hibridinis SUV pirmą kartą parduodamas ir Lietuvoje. Tik su hibridine pavara komplektuojamas „Highlander“ papildys „Toyota“ europietiškų SUV modelių gamą, kurioje jau yra RAV4, C-HR bei debiutuos „Yaris Cross“. Ant GA-K platformos sukurtas „Highlander“ turi visus „Toyota“ miesto visureigio atributus: komfortą, saugumą ir vairavimo malonumą, suderinamą su mažomis jau ketvirtos kartos hibridinės pavaros sąnaudomis, taip pat išmania visų varančių ratų sistema (AWD-i), erdve ir 2 tonų tempimo pajėgumu. Jis tikrai neatsiliks nuo Jūsų aktyvaus gyvenimo tempo.

 

Geriausias lizingo pasiūlymas Jums!

Stilingo laisvalaikio palydovas

Stilingo laisvalaikio palydovas

Elegantiškas ir rafinuotas aptakių formų naujasis „Highlander“ – rimta stiliaus paraiška. Be to, jis išsiskiria prabangiu salonu, kuriame gali patogiai keliauti visa didelė šeima. Galingas stotas ir įspūdingi 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai sklandžiai sujungia „Highlander“ rafinuotą miestietiško visureigio išvaizdą su patraukliomis savybėmis bekelėje.

Erdvė visiems gyvenimo atvejams

Erdvė visiems gyvenimo atvejams

Naujojo „Toyota Highlander“ saloną galima lanksčiai pritaikyti pagal savo poreikius. Net kai automobiliu keliauja septyni žmonės, 322 l talpos bagažinėje lieka pakankamai vietos jų daiktams. Nulenkus galinę sėdynių eilę, bagažinės talpa padidėja iki 856 l. Nulenkus dar ir antrąją eilę, atsiveria net 1909 l siekianti erdvė daiktams transportuoti. Tiesiog įspūdinga!

Efektyvaus važiavimo patirtis

Efektyvaus važiavimo patirtis

Hibridinis „Highlander“ modelis sujungia visas geriausias benzininių ir elektrinių automobilių savybes. Jis gali įveikti tolimus atstumus dideliu greičiu važiuojant greitkeliu, o dėl išskiriamo nedidelio CO₂ kiekio (nuo 149 g/km) puikiai tinka išvykoms mieste. Jūsų pasirinkimui siūlomi skirtingomis charakteristikomis pasižymintys važiavimo režimai – NORMAL, ECO, SPORT ir EV.

Pažabokite hibrido galią

Pažabokite hibrido galią

Naujo 2,5 l „Hybrid Dynamic Force“ 248 AG variklio galios pakanka 2 tonų priekabai vilkti. Su juo komplektuojama AWD-i sistema, kuri automatiškai įsijungia, kai reikia jos pagalbos. Ji įjungia pagalbinį galinį elektrinį variklį, veikiantį atskirai nuo pagrindinio, kad į galinius ratus būtų paskirstyta didesnė varomoji jėga ir sumažintas priekinių ratų slydimas.

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Highlander
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.