Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis Prius Plug-in Hybrid

GRAŽUS, DINAMIŠKAS IR ITIN EFEKTYVUS

„Toyota Prius" visada plėtė galimybių ribas ir griovė tradicijas. Pristatęs hibridinio automobilio koncepciją, naujasis „Prius" toliau plėtoja aukštesnį įkraunamojo hibridinio elektromobilio lygį. Tai – naujųjų technologijų pionierius. Jo dviguba DNR elektros režimą kasdienėms kelionėms sujungia su efektyviosios hibridinės jėgainės suteikiama ilgų nuotolių įveikimo laisve. Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" – jau čia. Jis išmanus, drąsus ir netikėtas.

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą     Atsisiųsti kainoraštį >  
 

 

Susipažinkite su naujuoju Prius Plug-in Hybrid ir apžiūrėkite jį 360° kampu

Vaizduojamas tik vienos komplektacijos modelis, kuris neatspindi viso asortimento.

BŪKITE PIRMIEJI, ĮSIGIJĘ NAUJĄJĮ
PRIUS PLUG-IN HYBRID

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą >

Įkraunamasis hibridas be kompromisų

Kam leistis į kompromisus? Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" siūlo tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Rinkitės elektros režimą ir sklandžiai važiuokite, paprasčiausiai perjungę greitai reaguojančią elektrinę pavarą. Išsekus akumuliatoriui, sistema tiesiog persijungs į efektyvią hibridinę sistemą. Automobilis sklandų našumą suderina su žemomis degalų sąnaudomis ir mažomis CO₂ emisijomis.

Įspūdingai racionalus

Įspūdingai racionalus

Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" iš ankstesnių modelių paveldėjo pleišto monobloką ir papildė jį įmantriomis linijomis. Taip buvo sukurtas naujas, rafinuotas, kupė stiliaus siluetas. Išskirtinio grynumo dizainą be paviršutinių detalių įkvėpė natūralus oro srautas. Šios dinamiškos formos ir išskirtinio stiliaus priekio tiesiog neįmanoma ignoruoti. 

Jūsų naujoji mėgstamiausia vieta

Naujojo „Prius" interjeras su į vairuotoją orientuotais prietaisais, išskleidžiamuoju prietaisų skydeliu ir prabangiomis keleivių komforto ypatybėmis – tai vieta, kurioje bus malonu leisti laiką. Tamsių spalvų fone matosi harmoningi akcentai. Tarp patogių naudoti technologijų – daugiafunkcis vairuotojo ekranas, kuriuo naudodamiesi galėsite valdyti automobilio funkcijas. O greitai reaguojantis prietaisų skydelio apšvietimas, susietas su pažangiomis automobilio saugos sistemomis, leis pasiekti naują budrumo lygį. 

Modernios technologijos

„Prius" visada buvo technologijų vėliavnešys. Naujasis modelis – ne išimtis. Jame yra įdiegtos galingos jungiamumo funkcijos ir intuityvios sąsajos, sklandžiai integruojančios Jūsų skaitmeninį stilių. Automobilio saugos ir patogumo galimybės, įskaitant nuotolines paslaugas, pasiekiamas naudojantis MyT programėle, padės užtikrinti tai, kad kiekviena kelionė būtų saugesnė, paprastesnė ir smagesnė.

Pagalba Jums

Naujajame „Prius Plug-in Hybrid" yra įdiegta visiškai nauja „Toyota T-Mate" versija. „T-Mate" su įvairiomis vairuotojo pagalbos ir susidūrimų švelninimo sistemomis yra neįkainojama pagalba šiandieninėje sudėtingo vairavimo aplinkoje. Jai negali prilygti joks kitas šios klasės automobilis.

Visada atnaujintas

„Prius" gali atsinaujinti naudodamasis duomenų perdavimo moduliu ir internetinio naujinimo funkcija. Galite būti ramūs, kad jį pasieks naujausios multimedijos ir saugos sistemos, programinė įranga bei funkcijos. 

Išnaudokite saulės energiją

„Prius Plug-in Hybrid" yra toks pažangus, kad netgi gali išnaudoti saulės energiją važiavimui*. Saulės modulis ant stogo įkrauna jo akumuliatorių ir padidina per dieną elektra nuvažiuojamą atstumą. Jei paliksite jį stovėti kelias dienas, „Prius" tęs akumuliatoriaus įkrovimą saulės energija. 
 

* Priklauso nuo komplektacijos.


Nemokamai rezervuokite „Toyota Prius Plug-in Hybrid" internetu be jokių įsipareigojimų, dar prieš oficialiąją pardavimo pradžią.


 

 

Pasirinkite spalvą

 

Pateikite savo kontaktinius duomenis

Pasirinkite „Toyota Prius Plug-in Hybrid" spalvą,
kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius.
  Nurodykite savo kontaktinius duomenis arba
prisijunkite prie savo MyT paskyros.
     
 

Pasirinkite įgaliotąjį atstovą

 

Palaukite, kol su Jumis susisieks

Pasirinkite „Toyota" įgaliotąjį atstovą, kuris tvarkys
Jūsų rezervaciją.
  Įgaliotasis atstovas susisieks su Jumis, kai tik
prasidės užsakymo laikotarpis, ir suderins
galutinį pasiūlymą. 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.