Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis Prius Plug-in Hybrid

GRAŽUS, DINAMIŠKAS IR ITIN EFEKTYVUS

Kaina nuo:
45 300
Sąnaudos nuo:
0,5 l/100 km
CO₂ nuo:
11 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid | Tas pats pavadinimas, nauja efektyvumo ikona

Neatpažįstamai patobulintas naujasis „Toyota Prius Plug-in Hybrid" drąsiai pranoksta lūkesčius. Nepriekaištingai stilingas ir kaip niekad efektyvus naujasis „Prius Plug-in Hybrid" yra novatoriškas, drąsios išvaizdos automobilis. Jis įkūnija pažangos dvasią.

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą Jums >

Dviguba DNR, vienas tikslas – laisvė

Hibridinės sistemos technologija – tai galia be kompromisų. Mieste naujasis „Toyota Prius Plug-in Hybrid" yra beveik begarsis elektromobilis, neišmetantis jokių teršalų ir nuvažiuojantis daugiau nei 80 km* vien akumuliatoriaus energija. Nepaisant to, su integruotu 2,0 litro benzininiu varikliu „Prius Plug-in Hybrid" neturi jokių apribojimų, jei norite leistis į tolimą kelionę.

* Mišriuoju režimu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

 Žiūrėti daugiau 

Įtraukiantis vairavimas

Įtraukiantis vairavimas

Kam rinktis tik efektyvumą arba tik našumą? Naujajame „Toyota Prius Plug-in Hybrid" elektra ir variklio galia sujungiama į vieną malonią vairavimo patirtį. Didelį našumą papildo sportiška vairavimo padėtis, veržlus vairavimas ir pasitikėjimą keliantis stabilumas.

Didesnė galia ir pagreitis

Didesnė galia ir pagreitis

Naujasis „Toyota Prius Plug-in Hybrid" su 223 AG greitėja įspūdingai, kai tik to paprašote. Užmiestyje naujasis „Prius Plug-in Hybrid" iki 100 km/h įsibėgėja vos per 6,8 sekundės.

Kiekvienai nuotaikai pritaikytas režimas

Kiekvienai nuotaikai pritaikytas režimas

Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" su perjungiamais vairavimo režimais prisitaiko prie Jūsų. Ekonominis režimas didina efektyvumą, o sportinis užtikrina tikslesnį vairavimą ir greitesnę automobilio reakciją. Įprastas režimas yra šių režimų pusiausvyra. Taip pat galite pasirinkti elektros režimą ir važiuoti vien elektra.

Susipažinkite su naujuoju Prius Plug-in Hybrid, apžiūrėdami jį 360° kampu

Vaizduojamas tik vienos komplektacijos modelis, kuris neatspindi viso asortimento.

BŪKITE PIRMIEJI, ĮSIGIJĘ NAUJĄJĮ
PRIUS PLUG-IN HYBRID

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą >

Galinga, sklandžiai integruota technologija

Galinga, sklandžiai integruota technologija

Kam leistis į kompromisus? Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" siūlo tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių. Rinkitės elektros režimą ir sklandžiai važiuokite, paprasčiausiai perjungę greitai reaguojančią elektrinę pavarą. Išsekus akumuliatoriui, sistema tiesiog persijungs į efektyvią hibridinę sistemą. Automobilis sklandų našumą suderina su žemomis degalų sąnaudomis ir mažomis CO₂ emisijomis.

 Žiūrėti daugiau 

Visiška eksploatacijos ramybė

Visiška eksploatacijos ramybė

Stengiamės, kad kiekvienas „Prius Plug-in Hybrid" eksploatavimo aspektas būtų sklandus, malonus ir patogus. „Toyota Kanzen" yra būtent toks. Tai – visapusiškas paketas, užtikrinantis eksploatacijos ramybę. Jame yra visi svarbiausi elementai*, padedantys mėgautis ir maksimaliai išnaudoti Toyota įkraunamąjį hibridinį elektromobilį.

Eksploatacija

* Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota" atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

Įkrovimas

Įkrovimas

Saulės modulis ant stogo

Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" saulės energiją gali paversti judėjimo galia. Saulės modulis ant stogo saulės šviesą paverčia akumuliatoriaus energija, kuri per dieną leidžia nuvažiuoti papildomus 8 km.

Įkrovimas

Įkraukite namuose

Užtikrinkite, kad Jūsų „Prius Plug-in Hybrid" būtų visada pasiruošęs važiuoti, jį įkraudami namuose. Jį galima visiškai įkrauti maždaug per 4 valandas* iš buitinio elektros lizdo arba namams skirto įkroviklio. Stebėkite savo automobilio įkrovos lygį per MyT programėlę telefone. 

Įkrovimas

Viešasis įkrovimas

„Prius Plug-in Hybrid" elektros režimas idealiai tinka naudoti mieste. Keliaudami naudokitės galingomis viešosiomis įkrovimo stotelėmis, kad būtų lengva ir patogu važiuoti neišmetant teršalų.

Toyota T-Mate. Su Jumis – saugesnei kelionei

Siekiant užtikrinti geriausias klasėje saugos funkcijas, „Prius Plug-in Hybrid" diegiamas naudingas vairavimo partneris T-Mate. T-Mate – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. T-Mate užtikrins, kad Jūs visada būtumėte saugiose rankose. Toliau pateikiami keli pagrindiniai akcentai. Visą „Prius Plug-in Hybrid" T-Mate turinį rasite automobilio konfigūratoriuje.

 

Plačiau apie T-Mate

 

MyToyota

MyToyota

Su MyToyota programėle Jūs ir Jūsų „Prius Plug-in Hybrid" visada būsite prisijungę. Naudokite ją, pvz., norėdami iš anksto atvėsinti saloną šiltą dieną arba nuotoliniu būdu patikrinti, ar automobilis užrakintas ir saugus. Be to, MyToyota programėlė padeda stebėti akumuliatoriaus įkrovos lygį ir maksimaliai išnaudoti didesnes naujojo „Prius Plug-in Hybrid" važiavimo elektra galimybes.

Plačiau

DUK

Ir įprastuose, ir įkraunamuosiuose hibriduose naudojama ta pati praktikoje patvirtinta technologija „Toyota Hybrid Synergy Drive", tik yra vienas esminis skirtumas. Toyota įkraunamieji hibridai turi gerokai talpesnį akumuliatorių ir gali toliau nuvažiuoti elektra („Prius Plug-in Hybrid" atveju – daugiau nei 72 km*).

Be to, įkraunamuosius hibridus galima įkrauti iš išorinio elektros šaltinio, pvz., buitinio elektros lizdo, namų įkroviklio arba viešojo įkroviklio. Įkraunant kuo dažniau, pasiekiamas didžiausias efektyvumas, tačiau net ir neįkrauti Toyota įkraunamieji hibridai veikia hibridiniu režimu.

Važiuodami hibridiniu režimu, visi „Toyota" hibridai sklandžiai perjunginėja du energijos šaltinius: efektyvų benzininį variklį ir išmaniosios įsikraunančios hibridinės sistemos akumuliatorių. Tokiu būdu užtikrinamas didesnis lankstumas, ypač – ilgesnėse kelionėse.

* Mišriuoju ciklu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" reaguoja žaismingai ir yra galingas. Jis užtikrina dinamišką ir malonią vairavimo patirtį. Dėl įspūdingos traukos ir 223 AG bendros sistemos galios šis automobilis nuo 0 iki 100 km/h įsibėgėja vos per 6,8 sekundės.

Dvigubos DNR „Prius Plug-in Hybrid" yra efektyvesnis nei tradicinis automobilis, nes taupiau naudoja degalus ir išmeta mažiau CO2. Tuo pat metu „Prius Plug-in Hybrid" pasižymi visais elektrinės pavaros privalumais – nuo galingo, akimirksniu pasiekiamo sukimo momento iki beveik begarsio važiavimo mieste.

Naujajame „Prius Plug-in Hybrid" siūlomi keli vairavimo režimai, o elektros režimu galima keliauti bet kur, naudojant tik nulinės emisijos akumuliatoriaus energiją. „Prius Plug-in Hybrid" nuvažiuojamas atstumas EV režimu viršija 72 km*. Be to, elektros režimu galima pasiekti 135 km/h greitį, net jei nuspausite greičio pedalą iki galo**. Jei reikia važiuoti toliau nei leidžia elektros režimas, „Prius Plug-in Hybrid" veikia kaip hibridinis automobilis ir derina benzino ir regeneruotą akumuliatoriaus energiją.

* Mišriuoju režimu, priklauso nuo važiavimo sąlygų ir modelio.

** Turi būti pakankamas įkrovos lygis (SOC)

Buitinis elektros lizdas

„Prius Plug-in Hybrid", kurį lengva įkrauti namie, leidžia planuoti įkrovimą ir naudotis pigesniais tarifais naktį bei ne piko valandomis, taip sumažinant eksploatavimo sąnaudas.

Naudojimui namie skirtas įkroviklis

Naujasis „Prius Plug-in Hybrid" geriausiai veikia tada, kai yra reguliariai įkraunamas. Namie įrengtas įkroviklis užtikrins optimalų įkrovimo patogumą ir saugą. Stebėkite ir valdykite įkrovimą nuotoliniu būdu per MyT programėlę.

Viešosios įkrovimo stotelės

Viešasis įkrovimo tinklas – tai greitas ir paprastas būdas užtikrinti, kad „Prius Plug-in Hybrid" būtų reguliariai įkraunamas. MyT programėlėje galėsite patikrinti, kiek laiko liko iki visiško įkrovimo: tokia funkcija naudinga naudojantis viešosiomis įkrovimo stotelėmis.

„Prius Plug-in Hybrid" nuo 0 iki 100% įkraunamas maždaug per keturias valandas (230 V, 16 A). Tiksli trukmė priklauso nuo įkrovimo sąlygų.

Dažnas įkrovimas

Jei įkrausite kiekvieną dieną, padėsite maksimaliai išnaudoti automobilio elektros režimo galimybes ir galėsite maksimaliai mėgautis automobiliu.

Sklandus vairavimas

Optimizavę vairavimo stilių, padidinsite savo automobilio elektros režimo efektyvumą ir kiekvienoje kelionėje mėgausitės išskirtiniu našumu.

Regeneracinis stabdymas

Grąžinant stabdymo energiją į akumuliatorių, kaskart atleidus greičio pedalą automobilis ima intuityviai lėtėti. Naujajame „Prius Plug-in Hybrid" galima nustatyti regeneracinio stabdymo lygį pagal savo pageidavimus.

Išankstinis salono pašildymas

Naudodami nuotolinio paruošimo funkciją, galėsite visada mėgautis tobula salono temperatūra, koks bebūtų oras lauke. Prieš kelionę atvėsinkite arba pašildykite automobilį, nesumažindami elektra nuvažiuojamo atstumo.

Įkraukite reguliariai ir pastebėsite didelę elektros režimo naudą, įskaitant mažesnes emisijas ir eksploatacines sąnaudas. Vis dėlto, kol Jūsų automobilyje yra degalų, išsekus akumuliatoriui „Prius Plug-in Hybrid" gali važiuoti hibridiniu režimu.

Kiekvienas „Toyota" akumuliatorius gaminamas taip, kad būtų eksploatuojamas ne trumpiau nei pats automobilis. Kiekvienam akumuliatoriui suteikiama 5 metų arba 100 000 km* garantija, kurią, atliekant kasmetinę hibridinės sistemos būklės patikrą galima pratęsti iki 10 metų.

* Priklausomai nuo to, kas nutiks pirmiau

Toyota Prius Plug-in Hybrid papildytojoje realybėje

Susipažinkite su „Prius Plug-in Hybrid" naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas.

* Bus siūloma nuo 2024 m. birželio
 

App store   Google Play

 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00