Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Prius+

PATIRKITE HIBRIDO VAIRAVIMO MALONUMĄ.

Kaina nuo:
31 900
Galia iki:
136 DIN AG
Sąnaudos nuo:
5,8 l/100 km
CO₂ nuo:
131 g/km

Ypatybės

Toyota PRIUS+ | Septynviečio hibrido privalumai – vieni pliusai

Įsivaizduokite, jog pradedate naują dieną su „Toyota Prius+“. Jūsų kelyje šmėkštelėjęs jo trikampis siluetas sukels šypseną – tai išskirtinės išvaizdos pažangus automobilis. Naujas priekinės dalies dizainas suteiks pasitikėjimo laukiantiems dienos iššūkiams įveikti, o nauji LED priekiniai žibintai efektyviai apšvies prieš jūsų akis atsiveriantį kelią.

Abejingų nepaliekantys hibrido privalumai

Abejingų nepaliekantys hibrido privalumai

„Prius+“ turi visas tradicines „Prius“ savybes, pavyzdžiui, „Hybrid Synergy Drive®“ technologiją. Pasirodęs prieš 15 metų, „Prius“ buvo pirmasis pasaulyje masinės gamybos hibridinis automobilis. Su šiuo automobiliu galite sklandžiai, tyliai ir itin ekonomiškai keliauti tiek mieste, tiek užmiesčio kelionėse. Tai automobilis, kuris sutalpins Jūsų svajones ir pažadins Jumyse snaudžiančią vairavimo aistrą.

Beribės galimybės ir universalumas

Beribės galimybės ir universalumas

„Prius+“ siūlo daug įvairių sėdynių išdėstymo kombinacijų ir daiktų gabenimo galimybių, todėl jame visuomet atsiras vietos, nesvarbu, ar norėsite pavežti netikėtai sutiktą draugą ar parsigabenti įsigytus baldus. „Prius+“ automobiliu gali laisvai keliauti septyni žmonės, o gabenant daiktus galima pasinaudoti jame atsiveriančia didele erdve – bendra bagažo skyriaus talpa siekia 1731 l.

Bekompromisis saugumas

Bekompromisis saugumas

Mes žinome, jog šeimos gerovė Jums yra svarbiau už viską, todėl „Prius+“ ne tik įrengta visa pasyviosios saugos įranga, kokios Jūs tikitės, pavyzdžiui, septynios oro saugos pagalvės ir tvirta kėbulo konstrukcija, bet ir įdiegtos aktyviosios saugos technologijos, tokios kaip priešavarinės saugos sistema (PCS), adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema (ACC), padangų slėgio kontrolės sistema  (TPWS) ar pagalbinė važiavimo įkalne sistema.

Dar lengvesnis vairavimas

Dar lengvesnis vairavimas

Projekcinis ekranas ant priekinio stiklo priešais vairuotoją pateikia pagrindinę važiavimo informaciją, įskaitant automobilio greitį ir navigacijos sistemos duomenis. Plonasluoksnių tranzistorių (TFT) daugiafunkciame 4,2 colio ekrane rodoma svarbi informacija: vairuotojas gali matyti hibridinės sistemos indikatoriaus bei energijos srautų monitoriaus ir kitus rodmenis. Pažangi automobilio statymo sistema (IPA) apskaičiuoja vairo judesius, kad automobilis būtų tinkamai pastatytas pasirinktoje vietoje.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Prius+
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 17:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 17:00 10:00 - 16:00

Mieli Klientai, informuojame Jus, kad nuo š.m. kovo 16 d. iki pratęsto karantino pabaigos keičiasi „Tokvila" darbo sąlygos ir tvarka. Plačiau apie tai >>>  

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.