Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila

RAV4

KOMPAKTIŠKŲ VISUREIGIŲ KLASĖS PIRMTAKAS.

Kaina nuo:
26 000
Hibrido kaina nuo:
27 850
Sąnaudos nuo:
5,3 l/100 km
CO₂ nuo:
122 g/km

Ypatybės

Toyota RAV4 | Kitokia perspektyva, kitaip apibrėžtos naujovės

Legendinis „Toyota RAV4“ pristato visą seriją ypač naudingų novatoriškų technologijų – nuo geresnes dinamines savybes užtikrinančios naujosios hibridinės sistemos ir saugumo jausmą suteikiančios „Toyota Safety Sense“ saugos įrangos iki pažangios visų varančiųjų ratų sistemos,  ar išmaniojo panoraminio vaizdo monitoriaus. Naujausios kartos RAV4 – dar didesnė paskata keliauti.

RAV4 Hybrid: didesnė paskata keliauti

RAV4 Hybrid: didesnė paskata keliauti

Pirmą kartą siūlomas RAV4 Hybrid išsiskiria didesne galia, mažesnėmis eksploatacinėmis išlaidomis, mažesniais taršos rodikliais, rafinuotesnėmis važiavimo savybėmis ir neprilygstama vairavimo patirtimi. RAV4 hibridinė sistema išsklaido bet kokią kasdienio gyvenimo įtampą: aukšta sėdėjimo padėtis ir rafinuota hibridinė galia nugramzdina į tikrą ramybės oazę.

Tobulai suderintas veikimas

Tobulai suderintas veikimas

Integruota RAV4 dinamikos valdymo sistema (IDDS) veikia dar aktyviau manevruojant staigiuose kelio vingiuose ir dideliu greičiu atliekant posūkius. Mūsų benzininiai varikliai, komplektuojami su AWD sistema, lemia didesnį manevringumą, leidžia mėgautis dinamiškesniu valdymu atliekant posūkius ir greičiau reaguoja į komandas. Visos šios savybės užtikrina nepakartojamą vairavimo malonumą.

Saugumas – aukščiau už viską

Saugumas – aukščiau už viską

„Toyota Safety Sense“ – tai pažangios RAV4 aktyviosios saugos sistemos, leidžiančios mėgautis dar saugesniu ir ramesniu vairavimu. Šį įrangos paketą sudaro penkios aktyviosios saugos technologijos: „Pre-Collision“ sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija, nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema su vairo koregavimo funkcija, automatinė tolimųjų šviesų, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo ir adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistemos.

Universalus kelionių partneris

Universalus kelionių partneris

RAV4 visureigis sukurtas daug dėmesio skiriant komfortui ir universalumui: jame įrengtas šildomas vairas, sėdynės su įvairiomis nustatymo padėtimis, daug dėtuvių, be to, į jo bagažinę lengva sukrauti ir iškrauti daiktus. Visų RAV4 modelių salonas išsiskiria nepriekaištinga kokybe, pradedant nuo prabanga dvelkiančių naujų vidaus medžiagų ir baigiant aukštos kokybės naujais rafinuotais sėdynių apmušalais.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

RAV4
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 20:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 15:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.