Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

RAV4 Plug-in Hybrid

2022 metais Lietuvoje debiutuos naujasis „RAV4 Plug-in Hybrid“.

Naujasis „Toyota“ hibridų flagmanas – visureigis su dvigubu DNR

Naujasis „RAV4 Plug-in Hybrid“ – puikus daugiau nei 20 metų siekiančios „Toyota“ lyderystės hibridinių technologijų rinkoje pavyzdys. Jis dar galingesnis, tačiau švaresnis ir efektyvesnis nei bet kuris kitas šios klasės automobilis. Pelnyta jo vieta – penktosios kartos „RAV4“ modelių – vienų populiariausių visureigių Europoje – viršūnėje. Planuojama šio modelio premjera Lietuvoje - 2022 m.

Efektyvi hibrido galia

Efektyvi hibrido galia

„RAV4 Plug-in Hybrid“ sukonstruotas „Toyota GA-K“ platformos pagrindu, jame sumontuota išmani elektrinė visų varomųjų ratų sistema „AWD-i“. Čia naujausios „Toyota“ hibridinės technologijos sujungtos su ypač efektyviu 2,5 l „Dynamic Force“ benzininiu varikliu. Galingas 306 AG / 225 kW agregatas leidžia „RAV4 Plug-in Hybrid“ nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 6,2 sekundės. Nepaisant įspūdingų savybių, „RAV4 Plug-in Hybrid“ itin mažai teršia aplinką: dėl naujo ir talpaus ličio jonų akumuliatoriaus bei patobulinto hibridinės sistemos galios valdymo bloko CO2 emisija yra mažesnė nei 29 g/km.

Tikro elektromobilio savybės

Tikro elektromobilio savybės

Vairuotojai gali rinktis iš keturių važiavimo režimų ir akimirksniu perjungti iš hibridinio į elektrinį režimą – Naujasis „RAV4 Plug-in Hybrid“ naudodamas vien elektrą gali nuvažiuoti daugiau nei 65 km*, o tai viršija Europoje įprastą vietinių kelionių vidurkį (50 km). Elektros pavara leidžia „RAV4 Plug-in Hybrid“ pasiekti iki 135 km/val. greitį nenaudojant vidaus degimo variklio – net kai aksseleratoriaus pedalas spaudžiamas iki galo. *Jei leidžia akumuliatoriaus įkrovos lygis ir važiavimo sąlygos.

Ištobulintas dizainas

Ištobulintas dizainas

Naujasis „RAV4 Plug-in Hybrid“ išsiskiria dėl daugybės unikalių išorės dizaino detalių, įskaitant tamsintą grotelių apdailą, apvadus ir priekinių žibintų pailginimo elementus. Plotį ir tvirtą stovėseną dar labiau pabrėžia metalinė priekinio bamperio apatinės briaunos apdaila. Subtilų galios jausmą perteikia galinio tinklelio metalo stiliaus apdaila su juodais apatinio apsaugo apvadais. Galingą išvaizdą užbaigia naujo dizaino 18 arba 19 colių ratlankiai – šviesūs pjovimo akcentai puikiai kontrastuoja su pilka arba juoda apdaila.

Salono komfortas ir stilius – be kompromisų

Salono komfortas ir stilius – be kompromisų

Kiekviena salono detalė yra apgalvota. Ypatingą vietą salone užima devynių colių multimedijos jutiklinis ekranas, kuris yra ne tik didžiausias tarp visų „RAV4“ modelių, bet ir leidžia paprastai bei intuityviai valdyti visas automobilio pramogas, informaciją ir funkcijas. Ličio jonų akumuliatorius yra labai kompaktiškas, todėl buvo patalpintas po automobilio grindimis. Kadangi „RAV4 Plug-in Hybrid“ akumuliatorius sumontuotas žemai, automobilio svorio centras taip pat yra žemas. Taip užtikrinamas stabilumas bei važiavimo komfortas, be to, akumuliatorius iš bagažinės „pasiskolina“ nežymią erdvės dalį, taigi jos talpa yra net 520 litrų.

RAV4 Plug-in Hybrid galerija

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.