Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

RAV4 Plug-in Hybrid

PATS GALINGIAUSIAS „TOYOTA" HIBRIDAS!

Kaina nuo:
53 600
Sąnaudos nuo:
1,0 l/100 km
Galia iki:
306 AG
CO₂ nuo:
22 g/km

Ypatybės

Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid | Hibridinis visureigis su dvigubu DNR

Naujasis „RAV4 Plug-in Hybrid“ atverčia naują krosoverių flagmano „RAV4” istorijos puslapį. Ši pirmoji įkraunamoji hibridinė „RAV4" versija yra daugiau nei 20 metų siekiančios „Toyota" lyderystės kuriant hibridines technologijas rezultatas. Naujasis „RAV4 Plug-in Hybrid“ dar galingesnis, tačiau švaresnis, tylesnis ir efektyvesnis nei bet kuris kitas šios klasės automobilis. Jis pelnytai užima vietą penktosios kartos „RAV4“ modelių – vienų populiariausių visureigių Europoje – viršūnėje.

 

Gaukite specialų pasūlymą Jums >

Ištobulintas dizainas ir komfortas

Ištobulintas dizainas ir komfortas

Patvarumu pulsuojanti „RAV4 Plug-in Hybrid" išvaizda ir visureigio savybės čia sujungtos su aštriu ir dinamišku stiliumi. Rafinuotas dizainas slepia dvigubos energijos sistemą - ketvirtosios kartos hibridinę technologiją ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorių. Sportiškos odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas garantuoja, kad keliausite erdviame, stilingame ir patogiame salone. Tuo tarpu akumuliatorius užima itin mažai bagažinės erdvės ir šiai lieka net 520 l.

Tikro elektromobilio siela

Tikro elektromobilio siela

Galima rinktis iš keturių važiavimo režimų ir akimirksniu perjungti iš hibridinio į elektrinį režimą – naujasis „RAV4 Plug-in Hybrid" vien elektra gali nuvažiuoti daugiau nei 65 km*, o tai viršija Europoje įprastą vietinių kelionių vidurkį (50 km). Elektros pavara leidžia „RAV4 Plug-in Hybrid“ pasiekti iki 135 km/val. greitį nenaudojant vidaus degimo variklio – net kai aksceleratoriaus pedalas spaudžiamas iki galo. *Jei leidžia akumuliatoriaus įkrovos lygis ir važiavimo sąlygos.

Įkvepianti hibrido galia

Įkvepianti hibrido galia

Naujajame „RAV4 Plug-in Hybrid“ sumontuota išmani elektrinė visų varomųjų ratų sistema AWD-i. Automobilyje naujausios „Toyota" hibridinės technologijos sujungtos su ypač efektyviu 2,5 l Dynamic Force benzininiu varikliu. Galingas 306 AG / 225 kW agregatas leidžia „RAV4 Plug-in Hybrid“ nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 6,2 sekundės. Nepaisant įspūdingų savybių, šis modelis pasižymi geriausiais klasėje CO emisijos (22 g/km) ir degalų sąnaudų (1,0 l/100 km) rodikliais.

Rafinuotumas ir ryšys

Rafinuotumas ir ryšys

Stilingas „RAV4 Plug-in Hybrid" salonas idealiai antrina tyliam ir sklandžiam našumui. Sportiškos odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas garantuoja, kad keliausite erdviame, rafinuotame ir patogiame salone. Prabangus RAV4 salonas užtikrina komfortą ir patogumą be kompromisų – nuo projekcinio rodinio ir 9 garsiakalbių „JBL Premium Audio" sistemos iki belaidžio įkrovimo funkcijos ar 230 V maitinimo lizdo bagažinėje.

RAV4 Plug-in Hybrid galerija

Nuolatinis netrikdomas ryšys

 

Su pažangia multimedijos sistema „Toyota Smart Connect" sklandi kiekviena kelionė. Rinkitės mėgstamus grojaraščius, atsiliepkite į skambučius ir naudokitės navigacijos sistema nenukreipdami dėmesio nuo eismo kelyje.

Nuotolinės paslaugos ir Toyota Smart Connect

Dar prieš Jums įlipant į automobilį, išmaniojo telefono programėlė MyT atveria platų jungiamumo pasaulį. Telefonu galite nuotoliniu būdu suplanuoti, kada atvėsinti arba pašildyti saloną, užrakinti ar atrakinti dureles arba netgi įjungti avarinį signalą, kad surastumėte savo pastatytą automobilį. „Toyota Smart Connect" praturtins kiekvieną kelionę sklandžia debesijos navigacija, išmaniąja balso pagalba, realiu laiku perduodama informacija apie situaciją keliuose ir eismo įvykius.

Multimedijos ekranas

„RAV4 Plug-in Hybrid" siūlo integruotą multimedijos įrangos komplektą ir išsiskiria rafinuotu išoriniu dizainu. Intuityviame multimedijos ekrane yra 10,5 colių jutiklinis ekranas su naujausia išmaniojo telefono integracija belaidžiu ryšiu „Apple CarPlay".

Skaitmeninis prietaisų skydelis

Atnaujintame „RAV4 Plug-in Hybrid" skaitmeniniame prietaisų skydelyje galite pasirinkti vieną iš keturių skirtingų temų: Casual, Smart, Sport ir Tough, kad galėtumėte individualizuoti savo patirtį. Pasirinkite norimą stilių, tada – vieną iš trijų skirtingų išdėstymų, kad ekranas būtų maksimaliai pritaikytas asmeniniams poreikiams. Taip pat galėsite nuspręsti, kiek ir kokios informacijos norite matyti.

T-Mate

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

„RAV4 Plug-in Hybrid" įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. 
 

Atraskite Toyota T-Mate

 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00