Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Toyota komerciniai automobiliai


Įvairiems verslams mes teikiame produktus ir paslaugas, padedančias išlaikyti verslo mobilumą. Sužinokite, kaip mes galime padėti Jūsų verslui.
 

Toyota Professional

01

Jūsų verslo poreikiai

Mes siūlome platų produktų, komercinių automobilių ir paslaugų asortimentą, kad Jūsų verslo poreikiai būtų patenkinti su kaupu.
 

02

Daugiau nei vien tik komercinis automobilis

Pagrindiniai mūsų principai – kokybė, rūpestis ir sielos ramybė. „Toyota Professional" yra partneris, kuriuo galima pasikliauti.

03

Tinkami įrankiai darbui

Mes nuolatos ieškome geriausių įrankių darbams atlikti ir stengiamės suteikti paslaugas, kurios Jūsų niekada nenuviltų.
 

Mūsų komercinių automobilių asortimentas


Nesvarbu, ar Jūsų verslas mažas, ar didelis – galite būti tikri, jog mes pristatysime
Jums aukščiausios kokybės lengvuosius komercinius automobilius.

Susipažinkite su „Toyota Professional"

 

Su „Toyota Professional" mes visada Jus palaikome. Suprantame, kad Jūsų transporto priemonė yra itin svarbi Jūsų verslo dalis, tad stengiamės padėti Jums judėti pirmyn. Mūsų tam tikslui skirti produktai ir paslaugos leidžia sklandžiai vykdyti veiklą ir atlikti kasdienes užduotis.
 


 

Mes visuomet esame pasiruošę
Jums padėti
 

Nesvarbu, ko ieškotumėte – pakaitinio automobilio, skubių paslaugų ar pagalbos kelyje – „Toyota Professional" yra puikus verslo partneris. Mūsų platus teikiamų paslaugų asortimentas patenkins visus Jūsų verslo poreikius.

Paslaugos

„Toyota Relax" garantija suteikia sielos ramybę, nes siūlo aukštos kokybės ir patikimus automobilius, todėl kiekvienam naujam ar naudotam Toyota automobiliui suteikiame 3 metų gamyklinę garantiją bei 12 mėnesių / 15 000 km papildomą garantiją, kuri pratęsiama kaskart atlikus techninės prežiūros darbus. Ši garantija galioja iki automobiliui sukaks 10 metų arba jis bus pasiekta 185 000 km rida, priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau. Taigi galite būti ramūs žinodami, jog Jūsų verslas yra saugiose rankose.

„Toyota" automobiliai yra tokie patikimi, kokie tik gali būti, tačiau tam tikrų nesklandumų vis vien gali kilti, ypač esant prastoms oro ar kelių sąlygoms. Laimei, Jūsų verslui mes siūlome „Toyota" pagalbos kelyje paslaugas, kurias teikiame visą parą ištisus metus – tiek Jūsų šalyje, tiek užsienyje. Šios paslaugos apima pagalbą gedimo atveju, automobilio remontą bei apgyvendinimo paslaugas, jeigu tokių prireiktų.
„Toyota Professional" leidžia pasinaudoti pakaitinio automobilio paslauga, tad Jums neteks atsisakyti savo laisvės. Pakaitinio automobilio paslaugą užsisakykite tuo pat metu, kai registruosite savo automobilį priežiūrai. Tokiu atveju galėsite būti tikri, jog pakaitinis automobilis bus Jums rezervuotas. Galėsite pasirinkti iš keleto variantų – nuo lengvojo keleivinio automobilio iki komercinių automobilių.
Jums ir Jūsų verslui siūlome keletą specialiai pritaikytų draudimo variantų. Būdami geriausiais komercinių automobilių draudimo partneriais, siūlome „vieno langelio“ principo paslaugas – nuo paraiškų priėmimo iki remonto. Mėgaukitės maksimalia sielos ramybe ir minimaliais Jūsų verslo trikdžiais.
Kai renkatės „Toyota Express Service" paslaugą, galite būti tikri, jog Jūsų automobilis vėl atsidurs kelyje du kartus greičiau nei įprastai. Du specialiai apmokyti mechanikai vienu metu tvarko Jūsų transproto priemonę, taigi taip sumažinamas paslaugos suteikimo laikas be jokių papildomų išlaidų Jūsų verslui. „Toyota Express Service" paslauga taupo Jūsų ir Jūsų darbuotojų laiką.
„Toyota" sprendimai verslo klientams

„Toyota" sprendimai verslo klientams

 

 

Plačiau

Pritaikymai Jūsų poreikiams


Mūsų didelis oficialių „Toyota" atstovybių tinklas suteikia galimybę pritaikyti automobilį Jūsų verslo poreikiams. Mes galime modifikuoti norimą modelį taip, kad maksimaliai padidintume jo erdvę, įmontuotume šaldytuvą ar stogo bėgelius ar atliktume bet kokius kitokius pakeitimus. Tai reiškia, jog bet kokios modifikacijos atitiks gamybai ir darbų kokybei taikomus griežtus reikalavimus kiekviename automobilio praitaikymo Jūsų reikmėms proceso etape. 

Mūsų atstovybių tinklas

 

Baltijos šalyse „Toyota" tinklas yra itin platus. Jį sudaro daugybė atstovybių, dirbtuvių ir kėbulo remonto padalinių. Jeigu savo verslą plėtojate Baltijos šalyse, „Toyota" taps Jūsų patikimu partneriu.

 

2022 metais „Tokvila" Vilniuje atidarė antrąjį „Toyota" automobilių centrą - nuo šiol sostinėje veikia 2 „Tokvilos" salonai ir serviso centrai: Žalgirio g. 122 ir Savanorių pr. 274. Su mumis bendradarbiauti - dar patogiau.

Kontaktai


Norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip „Toyota" gali padėti plėtoti Jūsų verslą?
Susisiekite su mumis!

 

    

Darius Solovjovas

Verslo klientų pardavimo vadovas

+370 623 17 822

fleet@tokvila.lt

                

           Dainius Špukas

           Verslo klientų pardavimo vadovas

           +370 656 70 130

           fleet@tokvila.lt

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00