Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Yaris 2020

2020 metais Lietuvoje debiutuos ilgai lauktas naujasis „Toyota YARIS“. 

 

Kai turite tiek energijos judėti į priekį, ar verta sustoti?

Sujungdams 20-ies metų „Toyota“ hibridinių technologijų patirtį su aukščiausia kokybe ir inovacijomis, stilingas, dinamiškas ir nepriekaištingai subalansuotas 4-os kartos „YARIS“ pasiruošęs savo energiją perkelti į Lietuvos kelius.

Naujasis „Toyota YARIS“ buvo kruopščiai kuriamas, siekiant įveikti didėjančius kasdienio miesto gyvenimo iššūkius. Šis žavus mažylis į kompaktiškų automobilių segmentą pirmą kartą atkeliaus su „Toyota“ naujos globaliosios architektūros (TNGA) filosofija ir technologijomis. Naujajam „YARIS“ pirmą kartą panaudota nauja „GA-B" platforma, naujoji 3 cilindrų bei 4-os kartos hibridinė variklio sistema. Visą šį kompleksą papildo aktyvių ir pasyvių saugumo sistemų patobulinimai, kad būtų sukurtas saugiausias kompaktiškas automobilis pasaulyje.

Ir, žinoma, „Toyota YARIS“ užtikrins nenutrūkstamą ryšį su automobiliu, suteikdamas visapusišką mobiliųjų telefonų sąsają pasinaudojant plačiomis „Apple CarPlay" ir „Android Auto" programų galimybėmis.  

Naujojo „YARIS“ duris galėsite praverti jau šiemet. Pasižymėkite tai savo kalendoriuose!

Įkvepiantis veržlumas

Įkvepiantis veržlumas

Naujojo „Yaris“ išorės dizainas apibūdinamas kaip „kompaktiškas ir judrus“ – visada pasiruošęs judėti ir mėgautis važiavimu. Šis mažylis sukuria ištverningo automobilio charakterį – linijos, einančios žemyn per automobilio šoną, sukuria judėjimo pirmyn jausmą. Tvirti priekiniai ir užpakaliniai sparnai suteikia bendrą darnų vaizdą ir kartu su įbrėžtomis durų plokštėmis sukuria veržlumo jausmą bei naujojo „Yaris“ charakterį – „visuomet pasiruošęs važiuoti“. Naujo dizaino žibintus praturtina LED technologijos, o juose posūkio signalas darniai keičiasi su dienos žibintais.

Svarbu ne ūgis, o...

Priešingai konkurentams, „Toyota“ sumažino „Yaris“ ilgį 5 mm, tačiau tuo pačiu padidino jo ratų bazę 50 mm, užtikrinant, kad automobilis būtų judrus ir manevringas važiuojant mieste, taip pat išlaikantis vidinę erdvę ir patogų interjerą. Naujoji „GA-B“ platforma leido sumažinti bendrą automobilio aukštį 40 mm, tačiau nepadarė poveikio sėdintiems viduje. Sumažėjęs kėbulo aukštis leidžia vairuotojui geriau matyti vaizdą priekyje, pridėjus 50 mm prie automobilio pločio, atsirado daugiau vietos priekyje ir gale.

Interjeras, mėgstantiems vairuoti

Interjeras, mėgstantiems vairuoti

„Yaris“ salono dizainas buvo sukurtas remiantis principu „rankas ant vairo, akis - į kelią“. Informacija vairuotojui pateikiama aiškiai iš trijų tarpusavyje susijusių šaltinių: centrinio „Toyota Touch“ ekrano, TFT daugialypės informacijos ekrano prietaisų skydelyje ir 10 colių spalvoto ekrano. Didesnis ekranas, nukreiptas aukštyn, padeda vairuotojui sutelkti dėmesį į vairavimą kuo mažiau atitraukiant dėmesį nuo kelio. Jis priekiniame stikle vairuotojo matymo lauke rodo svarbiausius vairavimo duomenis ir įspėjimus. Dar didesniam patogumui - „Apple CarPlay" ir „Android Auto" sąsajos.

Visuomet Jums ištikimas hibridas

Visuomet Jums ištikimas hibridas

„Yaris“ debiutuoja su naująja 4-osios kartos hibridine variklio sistema, išbandyta įvairiuose Europos miestuose - rezultatai parodė, kad beveik 80 proc. laiko, kai automobilis naudojamas mieste, jis važiuoja nulinės emisijos rėžimu. Hibridinėje sistemoje yra naujas 1,5 „Dynamic Force“ trijų cilindrų variklis, optimizuojantis kuro degimo efektyvumą. Taip pat įmontuotas balansavimo modulis, padedantis sumažinti variklio triukšmą ir vibraciją. Sistemoje buvo įdiegta nauja ličio jonų hibridinė baterija, kurios našumas padidėjo ir tai leidžia transporto priemonei greičiau įsibėgėti. 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Sužinokite, kaip mes dirbame karantino metu. Spausti čia >>>

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.