Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Patikimi naudoti Toyota automobiliai iš Tokvila

 

„Tokvila“ yra pirmasis ir didžiausias Japonijos automobilių gamintojos „Toyota“ pardavimo ir techninio aptarnavimo centras Lietuvoje. Kasmet parduodame  kelis šimtus  patikimų naudotų „Toyota“ automobilių, kuriais gali pasikliauti net reikliausi pirkėjai. Mums svarbus kiekvienas Klientas ir jo individualūs poreikiai, todėl siekiame užtikrinti aukštą aptarnavimo kokybę ir mūsų teikiamų paslaugų vertę.

 

Savo Klientams užtikriname šias naudas:

✔      KAIP NAUJAS

Mūsų salone būsite aptarnauti taip pat kaip ir naujų automobilių pirkėjai - vadovaujantis „Toyota“ kokybės standartais. Jums pageidaujant, sudarysime sąlygas išbandyti Jus dominantį automobilį.

✔    NAUDOTŲ AUTOMOBILIŲ GARANTIJA

„Tokvila“ parduodamiems naudotiems automobiliams gali būti taikomos šios garantijos: automobilio pakeitimo garantija (5 dienų iki 500 km); patikros garantija (5 mėnesių iki 5000 km); gamyklinės garantijos arba hibridinės baterijos priežiūros programa. Plačiau apie tai skaitykite čia.

    BŪKLĖS ATASKAITA

Kiekvieno naudoto automobilio techninė būklė išsamiai patikrinama mūsų „Toyota“ servise, vadovaujantis „Toyota Plus“ patikros programa, taip pat atliekamas automobilio bandomasis važiavimas ir papildomas patikrinimas technikinių apžiūrų centre. Mes išsamiai supažindinsime su Jus dominančio automobilio technine būkle.

    TIKRA RIDA

Visų automobilių serviso istorija yra nuodugniai tikrinama, todėl mes Jums užtikriname tikrą mūsų siūlomų naudotų automobilių ridą.

    PATIKIMI TIEKĖJAI

Visi mūsų parduodami automobiliai yra perkami tik iš patikimų lizingo bendrovių, aukcionų, atperkami mūsų parduoti automobiliai su patikima ridos ir techninio aptarnavimo istorija, o mūsų patirtis automobilių prekyboje užtikrins, kad gaunate geriausią pasiūlymą.

    AUTOMOBILIO KEITIMAS

Jums nusprendus įsigyti mūsų parduodamą automobilį, galėsime pasiūlyti specialias Jūsų senojo automobilio atpirkimo („trade-in“) sąlygas.

    LIZINGO IR VEIKLOS NUOMOS PASIŪLYMAI

Mes bendradarbiaujame su visomis Lietuvos bendrovėmis, teikiančiomis finansinio lizingo ar veiklos nuomos paslaugas, įsipareigojame atpirkti automobilius su likutine verte, todėl galime pasiūlyti geriausius sprendimus Jūsų automobilio įsigijimui išsimokėtinai ar nuomai.

    DALYS IR AKSESUARAI

Perkamam naudotam „Toyota“ automobiliui galime pasiūlyti originalius aksesuarus (kilimėlius, bagažinės įklotus, navigacijos bei parkavimo sistemas, apdailos elementus), originalius ratlankius, žiemines ar vasarines padangas, antikorozinį automobilio padengimą, langų tamsinimą, įvairių kitų priedų, pavyzdžiui, stogo bagažines, skersinius ar prikabinimo įtaisus.

    REGISTRACIJA IR DRAUDIMAS

Mes už Jus greitai sutvarkysime pirkimo-pardavimo dokumentus bei automobilio registraciją. Pateiksime palankiausius draudimo pasiūlymus ir sutvarkysime visus formalumus čia pat – „Tokvila“ salone.

✔    100% PARENGTI KELIONĖMS

Visi „Tokvila“ parduodami automobiliai yra visiškai parengti naujoms kelionėms, jiems yra atlikta ir galioja privalomoji techninė apžiūra. Telieka sėsti prie vairo ir leistis į kelią.

✔    IŠSIRINKITE SAU NAUJĄ NAUDOTĄ TOYOTA >>>

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>