Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Servisas
Naudotų automobilių garantija

 

Siekiame, kad bendrovėje „Tokvila“ būtų parduodami tik patikimi naudoti automobiliai, o jų pirkėjai būtų aptarnaujami taip lyg planuotų įsigyti naują automobilį.

Šiuo metu „Tokvila“ parduodamiems naudotiems automobiliams taikomos šios garantijos:

 • 5 dienų iki 500 km automobilio pakeitimo garantija

Pirkėjui pageidaujant, nepakitusios būklės ir komplektiškumo automobilį per 5 dienas iki 500 km galima vieną kartą pakeisti į kitą tos pačios arba su priemoka į didesnės vertės automobilį iš kitų „Tokvila“ pasiūlymų. Už tai taikomas papildomas administracinis mokestis.

 • 5 mėnesių iki 5 000 km patikros garantija

„Toyota“ automobiliams suteikiama 5 mėnesių iki 5 000 km garantija variklio stūmoklinės grupės dalims, pavarų dėžei, hibridiniam akumuliatoriui ir tiems darbams bei detalėms, kurios buvo pakeistos ar darbai atlikti bendrovės „Tokvila“ servise. Ši garantija galioja laikantis visų gamintojo nustatytų automobilio priežiūros sąlygų bei remontuojant/aptarnaujant automobilį tik „Tokvila“ servise. Garantija netaikoma natūraliai besidėvinčioms dalims. Yra papildomų sąlygų*

 • Toyota Plus garantija

Kai kuriems „Tokvila“ parduodamiems automobiliams galioja arba galima papildomai įsigyti „Toyota Plus“ garantiją.

 • Gamintojo bendroji garantija

„Tokvila“ parduodami „Toyota“ automobiliai gali turėti gamintojo išleistą garantinių sąlygų knygelę, pagal kurią gali galioti originali „Toyota“ gamintojo garantija. Tokiu atveju garantija taikoma pagal gamintojo nustatytas sąlygas.

 • Extracare garantija

„Toyota“ automobiliams, kuriems nepasibaigusi gamyklinė garantija, galima įsigyti pratęstąją „Toyota Extracare“ garantiją

 • Papildoma hibrido akumuliatoriaus apsauga

Viena svarbiausių „Toyota“ hibrido dalių yra jo aukštos įtampos akumuliatorius. Papildoma šio akumuliatoriaus apsauga suteikia Jums ramybę ilgus metus, net ir pasibaigus automobilio gamyklinei garantijai.

 • Automobiliai parduodami komisu

Automobiliams, kurie parduodami komiso pagrindais, bendrovė „Tokvila“ nesuteikia jokių garantijų.

 

 

5 mėnesių iki 5 000 km patikros garantijos sąlygos

 • Garantija užtikrina, kad parduodamas naudotas automobilis yra techniškai tvarkingas ir gali būti eksploatuojamas pagal jo paskirtį, t.y. automobilis turi galiojančią techninę apžiūrą (TA). Jeigu automobilis TA neturi, tai garantija užtikrina, kad toks automobilis atitinka visus privalomus reikalavimus, kad TA būtų gauta. Tuo atveju, jeigu įgaliotas TA vykdantis asmuo nustato, kad automobilis neatitinka galiojančių TA reikalavimų, įsipareigojame savo sąskaita automobilį suremontuoti taip, kad jis tuos reikalavimus atitiktų, arba grąžinti sumokėtą kainą už automobilį.
 • Garantija taikoma automobilio trūkumams, kurie atsirado iki automobilio perdavimo arba dėl priežasčių, atsiradusių iki automobilio perdavimo.
 • Garantija neapima pirkėjo netiesioginių ir tiesioginių išlaidų, susijusių su pakaitinio automobilio nuoma, taksi išlaidomis, sugedusio automobilio transportavimu, nakvyne arba remontuojamo automobilio prastova.
 • Garantija netaikoma trūkumams bei gedimams susijusiems su trūkumais, kurie buvo atskleisti perduodant automobilį.
 • Garantija taip pat netaikoma, jeigu patikros garantiniu laikotarpiu automobilis buvo remontuojamas/aptarnaujamas ne mūsų servise arba nebuvo laikomasi gamintojo nustatytų automobilio priežiūros sąlygų, arba jeigu buvo/yra sumontuotos papildomos dalys arba atlikti pakeitimai, arba jeigu automobilis buvo naudojamas netinkamu būdu, ne pagal paskirtį, taksi veikloje, nuomai, sporto varžyboms, keleivių ar krovinių pervežimui.

Turite klausimų?

Marius Banionis
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Mantas Petkus
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Donatas Žilionis
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Vitalijus Drabavičius
Benas Gaidelis
Saulius Nagelis
Pagrindinio serviso vadovas
+370 5 210 32 99

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 21:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Mieli Klientai, informuojame, kad Jūsų patogumui TOKVILA servisas darbo dienomis dirba iki 21.00 val.

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.