Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Servisas
Toyota originali garantija

 

„TOYOTA" GARANTIJA IR PAGALBA KELYJE

„Toyota" prioritetas – klientų ramybė. Mums svarbiausia tai, kad bet kuriuo metu ir bet kokioje situacijoje galėtumėte pasikliauti savo „Toyota".
 

„Toyota" deda daug pastangų ir skiria daug laiko kiekvieno automobilio gamybai. Visa tai skirta tam, kad kasdien galėtumėte mėgautis savo kelionėmis. Tačiau jeigu prireiktų mūsų profesionalios pagalbos, mes visada esame pasiruošę.
 

  • Toyota Relax" garantija iki 10-ties metų*

Kiekvienam naujam ir naudotam „Toyota" modeliui gali būti taikoma iki 10-ties metų „Toyota Relax" garantija. Įsigijus naują automobilį, 10-ties metų periodas apima „Toyota" 3 metų gamyklinę gamintojo garantiją, kuri įsigalioja nuo automobilio registracijos dienos. Pasibaigus gamyklinės gamintojo garantijos galiojimui, įsigalioja „Toyota Relax" garantija, jeigu reguliarieji priežiūros darbai yra atliekami oficialiose „Toyota" atstovybėse. Kiekvienąkart atlikus darbus oficialioje „Toyota" atstovybėje, automobiliui suteikiama 12-kos mėnesių garantija, kol automobilis pasieks 185 000 km ridą arba jam sukaks 10 metų (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau).


Papildomai su Toyota Relax" garantija, Toyota" automobiliams galioja šios garantijos:
 

  • 3 metų garantija*

Jūsų „Toyota" automobiliui suteikiame trejų metų / 100 000 km gamintojo garantiją, o pirmaisiais naudojimo metais ridos apribojimai nėra taikomi. Garantija apima gamyklinius defektus.

  • 10 metų hibridinio traukos akumuliatoriaus garantija*

Būdami hibridinės technologijos pradininkais, taip pasitikime savo hibridinių traukos akumuliatorių patvarumu, kad suteikiame jiems 10 metų garantiją. Taigi galite būti tikri, kad Jūsų „Toyota" automobilio hibridinė sistema bus visada geros būklės.

Garantija galioja vienerius metus arba 15 000 km (priklausomai nuo to, kuri sąlyga įsigalioja anksčiau). Paskui garantijai pratęsti automobilį kasmet reikia pristatyti į oficialią „Toyota" atstovybę, kur bus patikrinta hibridinio traukos akumuliatoriaus būklė. Patikrinus akumuliatorių, garantija pratęsiama dar vieneriems metams. Taip garantijos laikotarpį galima pratęsti iki 10 metų. Atkreipiame dėmesį, kad hibridinio traukos akumuliatoriaus patikra oficialioje „Toyota" atstovybėje yra nemokama, jeigu tuo metu taip pat atliekate reguliariąją automobilio patikrą.

  • 10 metų pagalbos kelyje garantija*

Jei reguliariai atliksite „Toyota" techninę priežiūrą, pagalbos kelyje garantija galios iki automobiliui sukaks dešimt metų. Ridos apribojimas nebus netaikomas. Jei prižiūrėsite savo automobilį pagal techninės priežiūros grafiką, visapusė pagalba kelyje po kiekvienos techninės priežiūros bus pratęsiama dar metams. Net pasibaigus garantijos galiojimui. Iki tol, kol automobiliui sueis 10 metų. Pagalba kelyje apima pagalbą namuose, pagalbą kelyje ir automobilio pristatymą į remonto dirbtuves.

Garantija taikoma visiems naujiems Toyota" modeliams, įsigytiems oficialioje Toyota" atstovybėje Baltijos šalyse nuo 2020-01-01.

  • 12 metų garantija nuo korozijos*

12 metų neribotos ridos garantija nuo korozijos apima automobilio kėbulo rūdijimo sukeltus pažeidimus, atsiradusius dėl gamybos broko (tai yra dėl kiauryminių angų iš vidaus į išorę).

Proace" ir Hilux" kabinai suteikiama 6 metų garantija nuo korozijos. Hilux" kėbului suteikiama 3 metų garantija nuo korozijos.

  • 3 metų garantija dažams ir garantija nuo paviršinių rūdžių*

Trejų metų garantija dažams apima paviršines rūdis ir dažų defektus, atsiradusius ant dažytų kėbulo dalių dėl gamybos broko per trejų metų laikotarpį, neatsižvelgiant į ridą.

Hilux" kėbului suteikiama 1 metų garantija dėl dažų dangos ir paviršinių rūdžių.

  • TOYOTA APPROVED garantija naudotiems automobiliams ir pagalba kelyje 24 mėnesius*

Patvirtintiems automobiliams, dalyvaujantiems „Toyota Approved" naudotų automobilių programoje, teikiama mažiausiai 24 mėnesių garantija, kuri Jums užtikrins ramybę ir draudimo apsaugą, kurios tikitės ir norite pirkdami naudotą automobilį. Be to, teikiame visapusę pagalbą kelyje, galiojančią visą garantijos laikotarpį. Suteiksime Jums visą reikiamą pagalbą – ir namuose, ir kelyje, taip pat padėsime nugabenti automobilį į remonto dirbtuves.

  • 3 metų garantija originaliai „Toyota" įrangai*

Naujame automobilyje sumontuotai „Toyota" originaliai įrangai suteikiama trejų metų garantija dėl gamybos broko.

 

*Yra papildomų sąlygų. Dėl išsamesnės informacijos ir papildomų sąlygų kreipkitės į įgaliotąją „Toyota" atstovybę.

Turite klausimų?

Marius Banionis
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Donatas Žilionis
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Vitalijus Drabavičius
Benas Gaidelis
Deividas Jurcevičius
Aurimas Kazlauskas
Saulius Nagelis
Pagrindinio serviso vadovas
+370 5 210 32 99

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.