Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Servisas
Stiklo remontas

Nauja paslauga „Tokvila“ servise – stiklų įdaužų remontas

Akmenukas į priekinį stiklą nesukelia džiaugsmo, tačiau dabar galime pasiūlyti greitą ir efektyvų sprendimą.

 

Jeigu įtrūko Jūsų automobilio stiklas:

  • Įtrūkimo vietą kuo skubiau užklijuokite lipnia juostele arba lipduku, kad nepatektų nešvarumų,
  • Jei įtrūkimo vietą pastebėjote vėliau, nuvalykite nuo įtrūkusio stiklo vietos nešvarumus ir tuomet užklijuokite lipduku arba lipnia juostele,
  • Nedelsdami važiuokite į „Tokvilą“, kad meistrai sutaisytų įtrūkimą.

Remontuoti ar keisti?

Jei nėra būtinybės keisti pažeistą priekinį stiklą, „Tokvilos“ meistrai visada pirmiausia pasiūlys jį suremontuoti, taip taupydami Jūsų laiką ir pinigus. Už prieinamą kainą Jūsų automobilio priekinis stiklas vėl taps kaip naujas.

Tačiau kartais dėl pažeidimo tipo, dydžio ar vietos priekinio stiklo remontas yra neįmanomas, ir stiklą reikia keisti. Bet kokiu atveju, kviečiame užsukti į mūsų servisą – čia profesionalūs meistrai apžiūrės ir įvertins įdaužą ar įtrūkimą nemokamai ir patars, kokių veiksmų imtis toliau – remontuoti ar keisti stiklą.

Pavaizduotoje schemoje pamatysite, kokiu atveju įdaužą galima sutvarkyti:

Stiklo įdaužos remontas

 

Jeigu stiklo pažeidimas yra mažesnio skersmens nei 2,5 cm (2€ monetos dydžio), jį galima sutvarkyti. Išilginiai įtrūkimai gana rizikingi – net ir sutvarkius tokį įtrūkimą, jis gali būti matomas, be to, mūsų klimato sąlygomis toks remontas nėra patikimas.

 

Tvarkingas stiklas – saugus vairavimas

Įdauža gali virsti įtrūkiu, kai mažiausiai to tikitės. Jei taip atsitiktų vairuojant, pasekmės Jūsų saugumui gali būti labai rimtos. Priekinis stiklas sudaro iki 30% automobilio konstrukcijos stiprumo.
Saugos oro pagalvei priekinis stiklas yra būtinas kaip atrama jai išsiskleidžiant.
Suremontavus įdaužą priekinis stiklas tampa toks pat stiprus kaip ir iki pažeidimo

Stiklo remontas užtrunka vos 30 minučių!

Įdaužos remontas užtrunka trumpiau negu viso priekinio stiklo keitimas, kuris neišvengiamas, jei laiku nepašalinsite problemos. Atlikus remonto darbus, Jums nereikia laukti, nes automobilį galima saugiai eksploatuoti jau iš karto po remonto. Jūsų patogumui, rekomenduojame iš anksto susitarti dėl tinkamiausio apžiūros ar remonto laiko, tuomet nereikės laukti. Arba tiesiog užsukite į Tokvila, kur Jus maloniai sutiks mūsų profesionalų komanda.

Jokių važinėjimų pas draudikus

Jei turite automobilio stiklų draudimą ir Jūsų draudimo sutartyje nėra numatytas frančizės mokestis ar kitos išskirtinės sąlygos, o mes pažeistą priekinį stiklą galime suremontuoti, tada darbus daugeliu atvejų atliksime Jums nemokamai. Šias išlaidas padengs Jūsų draudimo bendrovė. Mes patys susisieksime su Jūsų draudimo bendrove.

Sėkmingai bendradarbiaujame su dauguma Lietuvos draudimo bendrovių, todėl, prireikus mūsų pagalbos, tiesiog skambinkite arba registruokitės internetu, ir, jei turite Kasko ar stiklų draudimo polisą, mes už Jus sutvarkysime visus žalos sureguliavimo dokumentus su Jūsų draudimo kompanija.

Jei neturite automobilio stiklų draudimo, nesijaudinkite! Net jei Jūsų draudimas nekompensuoja pažeistų stiklų remonto ar keitimo išlaidų, „Tokvila“ galės Jums padėti. Susisiekite su mumis, ir mes pasiūlysime optimalų spendimą konkrečiam Jūsų atvejui.

Aplinkosauga – dar vienas mūsų įsipareigojimas

Remontuodami, o ne keisdami, pažeistą stiklą, Jūs tausojate gamtą mažindami stiklo atliekų kiekį.

Aplinkoje (gamtoje ar sąvartyne) stiklas suyra apytiksliai per 900 metų!

Šiais laikais, kaip niekada anksčiau, ekologiškai atsakingas požiūris yra ypač sveikintinas. Juo vadovaujasi ir „Tokvila“ komanda. Automobilių stiklų remonto koncepcijos dėka 2010 m. į aplinką nebuvo išmesta 40 000 tonų triplekso (naudotų automobilinių priekinių stiklų) ir 100 000 tonų CO². „Tokvila“ didžiuojasi prie to prisidėjusi.

Turite klausimų?

Virginijus Markevičius
Kėbulų vertintojas - konsultantas
+370 5 210 32 32

Vilius Kostiukevičius
Kėbulų vertintojas - konsultantas
+370 5 210 32 32

Edmundas Barzdžius
Kėbulų vertintojas - konsultantas
+370 5 210 32 32

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.