Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Servisas
Originalios lemputės

Tinkamos lemputės užtikrina gerą matomumą ir saugų važiavimą, ypač tamsiu paros metu ir sudėtingomis oro sąlygomis.

Norėdami tinkamai apšviesti kelią ir padėti Jums saugiai vairuoti, mes sukūrėme Toyota lempučių, pasižyminčių daugybe privalumų, asortimentą:

  • Jos gaminamos vadovaujantis aukščiausiais Toyota kokybės standartais, tad yra tinkamos naudoti bet kokiomis oro sąlygomis
  • Naudojamos medžiagos, tokios kaip kvarcinis stiklas, užtikrina ilgą jų eksploatacijos laikotarpį
  • Kiekvienam Toyota modeliui gaminamos puikiai tinkančios lemputės
  • Vairavimas dėl šių lempučių tampa saugesnis
  • Mūsų lemputės šviečia patikimai ir yra lengvai pastebimos 
  • Jos parduodamos už konkurencingą kainą

Mūsų produktų asortimentas

Pas mus Jūs rasite lemputes kiekvienam Toyota modeliui. Kai lemputes prireikia pasikeisti, pirmiausiai išsiaiškinkite, kokios lemputės montuojamos Jūsų automobilio priekiniuose žibintuose – LED, ksenoninės ar halogeninės. Tai galite sužinoti Toyota atstovybėje pateikę savo automobilo kėbulo numerį. Naujesnių modelių lempučių keitimas yra gana sudėtingas dėl specialios konstrukcijos, todėl yra daug paprasčiau leisti šį darbą atlikti atstovybės meistrams.

Optiblue lemputės

Šios mėlynai baltos spalvos lemputės suteikia Jūsų Toyota automobiliui sportišką išvaizdą bei aiškiau apšviečia kelią priešais Jus.

Optibright lemputės

Apšviesdamos kelią iki 50% ryškiau, šios lemputės užtikrina geresnį matomumą, itin pagerina saugą kelyje ir leidžia greičiau reaguoti į susidariusias kliūtis.

HID (ksenoninės) lemputės

Ksenoninės lemputės geriau apšviečia kelią ir yra mažiau žalingos aplinkai. Jos skleidžia iki trijų kartų daugiau šviesos, sunaudoja 50% mažiau energijos ir tarnauja iki septynių kartų ilgiau nei įprastos lemputės.

Mes taip pat turime lempučių rinkinius, sukurtus specialiai kiekvienam Toyota modeliui. Juose yra pačių svarbiausių pakaitinių lempučių komplektas, įskaitant priekinių žibintų, posūkio žibintų, galinių rūko žibintų, atbulinės eigos žibinto, galinių žibintų ir numerio lentelės apšvietimo lemputes, tad šis rinkinys itin tinka daug keliaujantiems.
 

Matykite ir būkite matomi su Optibright ir Optiblue lemputėmis. Visi vairuodami norime būti saugūs, tačiau naktį susiduriame su papildomais iššūkiais. Net ir geriausią regėjimą turintys vairuotojai, tamsiuoju paros metu mato vidutiniškai 70% prasčiau. Sumontavus TOYOTA Optibright lemputes, kelią pavyksta apšviesti iki 50% geriau.


Dėl Optibright lempučių esate geriau matomas ir patys geriau matote kelią. Lyginant su tradicinėmis lemputėmis, jų spindulio ribos yra didesnės nuo 10 iki 20 metrų (atsižvelgiant į sąlygas), todėl greičiau pastebite galimus pavojus ir jų išvengiate.

Su Optiblue matykite stilingai

Norintiems padidinti saugumą ir iš minios išsiskirti sportiška išvaizda, rekomenduojama rinktis „Optiblue“ lemputes. Šios lemputės skleidžia baltai mėlyną dienos šviesą, kuri ne tik patraukia dėmesį, bet ir puikiai apšviečia kelią. Lyginant su tradicine lempute, ši lemputė skleidžia iki 30 proc. daugiau šviesos. 

Išskirtinis ir stilingas Optiblue spindulys ne tik skleidžia daugiau šviesos, bet puikiai atspindi kelio ženklus. Važiuoti tamsiuoju paros metu tampa daug paprasčiau ir saugiau, o Jūsų automobilis įgauna patrauklaus sportiškumo įspūdį. 

Optibright ir Optiblue lemputės gaminamos pagal griežtus standartus, taikomus visoms originalioms TOYOTA dalims ir priedams, todėl galite pasikliauti, kad būsite saugūs ir matomi, kai to reikės.

Turite klausimų?

Deimantas Skrabutėnas
Dovydas Grikšius
Česlav Senkevič
Ignas Šliužas
Pardavėjas - konsultantas
+370 5 210 32 08

Kęstutis Žasinas
Autodetalių pardavimo skyriaus vadovas
+370 5 210 32 08

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.