Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Servisas
Salono oro filtrai

Toyota" salono filtrai užtikrina automobilyje esančio oro švarą ir gaivą bei malonumą kvėpuoti įlipus į automobilį

Jeigu daug važinėjate dulkėtais keliais ar kenčiate nuo astmos, kvėpavimo problemų ar alergijos, tuomet ypač svarbu, kad Jūsų automobilio oro filtras veiktų nepriekaištingai. „Toyota" salono oro filtrai nepraleidžia teršalų į automobilio vidų, tad oras jame yra gaivus ir sveikas. 


Gaivaus oro paslaptis

„Toyota“ salono oro filtrai palaiko švarų, gaivų ir sveiką orą automobilio viduje. Nepriklausomai nuo kelionės maršruto, aplinkoje gali būti daug dirginančių medžiagų, tokių kaip išmetamosios dujos, dulkės, žiedadulkės ir kitos nepageidaujamos ar net sveikatai kenksmingos dalelės. Pro automobilio ventiliacijos angas kartu su oru į saloną patenka ir šie teršalai, nebent juos sulaiko efektyvus oro filtras. Rinkitės originalų „Toyota“ salono oro filtrą ir Jūs bei Jūsų keleiviai visuomet galės kvėpuoti švariu bei gaiviu oru.

Kaip veikia salono oro filtras?

Į automobilio saloną kartu su oru patenka nešvarumų, žiedadulkių, dulkių, prasiskverbia įvairių kvapų. Salono oro filtras iš oro pašalina teršalus (taip pat kvapus, jei įrengtas kombinuotas oro filtras), todėl salone cirkuliuoja švaresnis ir gaivesnis oras.

Jūsų valia rinktis kokybišką orą

Daugeliui „Toyota“ automobilių siūlomi dviejų tipų oro filtrai. Pasirinkite tinkamiausią variantą.

Standartinis salono oro filtras neleidžia į automobilio vidų patekti žiedadulkėms. Jis pagamintas iš kokybiškos neaustinės medžiagos, kuri sulaiko įvairius oro teršalus – dulkes, suodžius, šviną, sulfatus ir išmetamųjų dujų daleles.

Kombinuotas salono oro filtras taip pat pagamintas iš kokybiškos neaustinės medžiagos su įterptu aktyvintos medžio anglies sluoksniu. Kombinuotas filtras pašalina 25 proc. daugiau pagrindinių teršalų, palyginti su daugeliu standartinių oro filtrų. Be to, jis turi papildomą funkciją – sulaiko su oru patenkančius nemalonius kvapus.

Aktyvinta medžio anglis taip pat sugeria dalį išmetamų dujų, kurios gali sukelti sveikatos problemų sergantiems astma ar sukelti kvėpavimo sutrikimų. Tai idealus sprendimas, jei Jūs alergiški ar tenka dažnai važinėti užterštose vietovėse.

Reguliariai keiskite salono oro filtrą

Dėl besikaupiančių dalelių „Toyota“ salono oro filtrų efektyvumas mažėja. Norint užtikrinti optimalų salono oro filtro veikimą, jį reikia reguliariai keisti (priklausomai nuo ridos ir važiavimo aplinkos). Salono oro filtrą „Toyota“ rekomenduoja keisti kas 15 000 km. Įgaliotoje „Toyota“ atstovybėje galima pasitikrinti oro filtro būklę ir sužinoti, ar jis jau keistinas. Nepamirškite pasiteirauti kito apsilankymo datos.

Visi privalumai

Naujas salono oro filtras sumažina susikaupusių dujų patekimą į saloną, apsaugo nuo priešais važiuojančių automobilių sukuriamo šmetamųjų dujų „šleifo“. Jei dažnai važinėjate ten, kur intensyvus eismas, kur daug dulkių ar didelis užterštumas arba jei esate jautrūs ore esančioms dalelėms, apsvarstykite kombinuoto oro filtro pasirinkimo galimybę ir nepamirškite reguliariai keisti. Nauji filtrai atgaivina salono klimatą ir saugo nuo tvankaus, troškaus oro – dažnai pasitaikančios problemos, kai ilgai naudojami seni filtrai.

Senuose užsikimšusiuose filtruose gali pradėti veistis sveikatai pavojingos bakterijos, pelėsiai ir mikroorgizmai. Nauji filtrai sustiprina automobilio oro kondicionieriaus savybes. Tai ypač svarbu, siekiant išvengti kondensato žiemos metu, kad visuomet būtų užtikrintas geras matomumas ir kartu saugumas. Seni filtrai gali sumažinti oro kondicionieriaus slėgį, taip sutrikdydami jo komponentų veikimą ir padidindami gedimo riziką. Tinkamai prižiūrimas salono oro filtras užtikrins puikias jūsų „Toyota“ automobilio eksploatacines savybes, o jūs jausitės puikiai už vairo kiekvienąkart leidžiantis į kelionę.

Turite klausimų?

Deimantas Skrabutėnas
Dovydas Grikšius
Česlav Senkevič
Ignas Šliužas
Pardavėjas - konsultantas
+370 5 210 32 08

Kęstutis Žasinas
Autodetalių pardavimo skyriaus vadovas
+370 5 210 32 08

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.