Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Servisas
Toyota Touch ® multimedijos Sistema

Tegul visos kelionės tampa malonia patirtimi 

Atrodytų, dar visai neseniai prieš leidžiantis į kelionę automobiliu reikėdavo pasirūpinti pagrindinėmis priemonėmis – gabentis šūsnį žemėlapių, muzikos įrašų, laidų, turėti su savimi grynųjų pinigų. Laikai neatpažįstamai pasikeitė. Šiuolaikiniame skaitmeniniame pasaulyje mums tiek visko nereikia. Be to, turime daugiau įvairių galimybių. Pasirodžiusios naujos pažangesnės intuityviai valdomos Toyota Touch® 2 ir Toyota Touch® 2 & Go multimedijos sistemos leis pajusti dar didesnį vairavimo malonumą. Be to, jos siūlomos su nemokama trejų metų Map Care programa ir ryšio paslaugomis, todėl galėsite mėgautis dar sklandesnėmis kelionėmis!

 

Naudodamiesi papildoma nemokama trejų metų Map Care programa ir ryšio paslaugomis, Jūs galite atnaujinti žemėlapius ir nemokamai užsisakyti atitinkamas paslaugas, įskaitant informacijos apie orą ir stovėjimo vietas funkcijas, taip pat Aupeo!, Aha ir Twitter programas. Visa tai suteikia dar malonesnę patirtį keliaujant.
Be to, galima greičiau ir lengviau užsiregistruoti klientų portale Mano Toyota ir prie jo prisijungti. Dabar susikurti paskyrą ir įdiegti programas galima tiesiai iš savo automobilio.

 

Toyota Touch® 2

Navigacijos sistema

Nepamainomi sprendimai keliaujant po Europą: patobulintos navigacijos funkcijos su dvimačio ar trimačio žemėlapių vaizdavimo galimybėmis, ryšio paslaugos realiu laiku ir daugybė programų, kurias galima pasiekti naudojantis lengvai valdomu nauju meniu. 

Nauja automatinės navigacijos funkcija leidžia nustatyti keturias paskirties vietas (kiekvienai dienai). Atidarius išvykimo langą, bus automatiškai aktyvuota Jūsų pasirinkta paskirties vieta ir parengtas maršrutas.

 

Nepriekaištingas navigacijos sistemos veikimas

Nesvarbu, ar keliautumėte iš namų, ar iš darbo, naudodamiesi Google Street View™ programa, Toyota Touch® 2 & Go ekrane matysite savo dabartinę buvimo vietą arba paskirties vietą. Be to, vienu metu galėsite peržiūrėti orų prognozę ir informaciją apie stovėjimo vietas lankomoje vietovėje. Negana to, artėjant prie paskirties vietos sistema praneš, kiek netoliese yra laisvų stovėjimo vietų. Taip Jūs galėsite geriau pasirengti atvykimui ir greičiau pasiekti kelionės tikslą nei iki šiol.

 

Saugus vairavimas

Paleisti ir valdyti programas dabar galima balso komandomis. Taip lengviau naudotis navigacijos įranga ir Apple Siri Eyes Free programa. Paspaudus ant vairo esantį balso atpažinimo funkcijos mygtuką, Jūs galite perduoti komandas tiesiai Siri. Naudojantis teksto įgarsinimo funkcija, garsiai perskaitomos gaunamos SMS žinutės, tad Jūs galite saugiai vairuoti neatitraukdami akių nuo kelio. Taip pat siūlomos Toyota internetinės paslaugos su Wi-Fi maršrutizatoriumi, kad galėtumėte prisijungti prie viešų ar privačių belaidžio interneto prieigos taškų arba prie interneto per išmanųjį telefoną.

 

 

 

Turite klausimų?

Marius Banionis
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Mantas Petkus
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Donatas Žilionis
Vyresnysis serviso priėmėjas
+370 5 210 32 99

Vitalijus Drabavičius
Benas Gaidelis
Saulius Nagelis
Pagrindinio serviso vadovas
+370 5 210 32 99

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>