Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Svarbūs pranešimai dėl COVID-19
Nauja paslauga - automobilio valymas ir salono dezinfekcija

Kasdien eksploatuojant automobilį jame susikaupia milijonai mikroorganizmų ir dulkių erkučių. Patogeniniai mikroorganizmai, tokie kaip virusai, bakterijos ir grybeliniai dariniai, automobilio vairuotojui ir keleiviams gali sukelti alergines reakcijas, odos ligas ar gerokai rimtesnius sveikatos sutrikimus. Nors šiomis dienomis saugiausia likti namuose ir nesilankyti viešose vietose, automobilis išlieka labai svarbia mūsų kasdienio mobilumo priemone, todėl rekomenduojama ne tik dažnai valyti svarbiausius sąlyčio taškus automobilio kėbulo išorėje ir viduje, bet ir periodiškai atlikti efektyvią salono dezinfekciją.

„Tokvila“ automobilio švaros specialistai Jums siūlo pasinaudoti kompleksiška paslauga – visapusišku automobilio valymu ir salono dezinfekcija:

  • 1,5 val. trukmės paslauga, apimanti pilną automobilio plovimą, salono valymą ir salono paviršių dezinfekciją,
  • Automobilio valymas: kėbulo plovimas specialiais plovikliais, sausinimas, salono ir bagažinės siurbimas, salono paviršių ir langų stiklų valymas,
  • Salono paviršiai dezinfekuojami rankiniu būdų naudojant efektyvų vokiečių gamintojo ECOLAB dezinfekcijos preparatą „Incidin® Extra N“* ir specialias pašluostes,
  • Preparatu dezinfekuojamos automobilių durų angų ir bagažinės tarpinės, sėdynių apmušalai, grindų dangos ir kilimėliai, saugos diržai, panelės, salono apdailos elementai ir kiti dažniausiai liečiami paviršiai, automobilio bagažinė,  kt.

Paslaugos kaina

Automobilio klasė

Kaina, Eur su PVM

Mini, maži, kompaktiški, prestižiniai maži ir kompaktiški, taip pat  kupė, kabrioletai ir roadsteriai
(A, B1, C1, BC2, G/H klasės)

35

Visos kitos didesnių automobilių klasės

45

*Plačiau apie ECOLAB „Incidin® Extra N“

Tai švelni, žmogui nekenksminga priemonė dezinfekcijai su patentuota veiksmingąja medžiaga – gliukoprotaminu. Šis plataus veikimo spektro preparatas gerai plauna, valo ir tuo pat metu dezinfekuoja įvairaus tipo paviršius. Mikrobiologinių ir virusologinių tyrimų rezultatai patvirtina, kad „Incidin® Extra N“ efektyviai veikia bakterijas (MRSA ir TBC), grybelius, virusus (HBV, ŽIV, Vaccinia, Adeno, Papova, Rota ir Herpes), taip pat daugeliu atvejų atsparius stafilokokus (MRSA). Preparato sudėtyje nėra aldehidų, jo suderinamumas su kitomis medžiagomis plačiai ištirtas: tinka metalui, sintetinėms medžiagoms, elastomerams ir kt. Šia priemone dezinfekavus saloną, nereikia paviršių nuplauti švariu vandeniu ir po 15-20 min. jau galima naudotis automobiliu.

 

Sudomino? Registruokitės į servisą tel. +370 5 210 3299 ar internetu:

 

Registruotis į servisą

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>