Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Svarbūs pranešimai!
„Tokvila“ automobilių salonas atvėrė duris klientams

„Tokvila“ automobilių salonas atvėrė duris klientams

Sušvelninus Lietuvoje paskelbto karantino sąlygas, balandžio 20 d. „Toyota“ centras „Tokvila“ vėl atvėrė duris naujų ir naudotų automobilių salono klientams. Griežti reikalavimai leis užtikrinti visiems saugią aplinką ir toliau teikti aukščiausio lygio paslaugas. 

„Savaime suprantama, kad šiomis dienomis mūsų darbuotojų ir klientų saugumas yra didžiausias mūsų rūpestis ir prioritetas. Priėmėme daug neatidėliotinų sprendimų, kad „Tokvila“ galėtų tęsti veiklą esamomis sąlygomis ir toliau saugiai teiktų aukščiausio lygio paslaugas mūsų klientams“, - sako „Tokvila“ generalinis direktorius Gintautas Ignotas.

Nuo šiol apsilankymą „Tokvila“ salone ar bandomąjį važiavimą rekomenduojama suplanuoti iš anksto ir užsiregistruoti telefonu ar internetu. Klientams bus sudarytos sąlygos saugiai apžiūrėti salone eksponuojamus automobilius, gauti konsultaciją, taip pat išbandyti norimą naują „Toyota“ automobilį - po kiekvienos apžiūros ar važiavimo automobiliai bus kruopščiai dezinfekuojami. Automobiliai bandomiesiems važiavimams bus perduodami be tiesioginio kontakto, jų metu „Tokvila“ darbuotojai su klientais kartu nevyks. Į saloną bus patenkama pro vieną atskirą įėjimą ir bus ribojamas vienu metu salone galinčių būti klientų skaičius.

„Tokvila“ automobilių salono darbuotojai atsakingai laikosi įmonės viduje galiojančių reikalavimų ir taisyklių: naudoja asmenines saugumo priemones, laikosi higienos taisyklių ir čiaudulio bei kosulio etiketo, išlaiko saugų atstumą nuo salono lankytojų, vengia fizinio kontakto su kitais komandos nariais. Viso karantino laikotarpiu vykdoma darbuotojų sveikatos stebėsena.

Šiuo laikotarpiu „Tokvila“ sėkmingai pritaikė įvairius nuotolinio konsultavimo sprendimus. Klientai ir toliau galės gauti profesionalias specialistų konsultacijas telefonu, elektroniniu paštu ar populiarių vaizdo skambučių pagalba.

„Tokvila“ automobilių aptarnavimo ir remonto paslaugos ir toliau teikiamos įprastu darbo grafiku, laikantis griežtų saugumo reikalavimų.

Dirbame išskirtinėmis sąlygomis, todėl Klientų maloniai prašome laikytis šių reikalavimų:

  • Iš anksto susitarti dėl vizito į saloną ar bandomojo važiavimo laiko telefonu ar internetu: +370 5 210 3223, info@tokvila.lt
  • Apsilankymo metu dėvėti apsauginę veido kaukę,
  • Užėjus į saloną dezinfekuoti rankas, be reikalo neliesti paviršių, laikytis kosėjimo/čiaudėjimo etiketo, palaikyti saugų (ne mažesnį nei 1-2 m.) atstumą nuo kitų žmonių,
  • Nevykti į saloną, jei negaluojate, jaučiate ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus (sloguojate, skauda gerklę ar kosėjate) arba karščiuojate, 
  • Į saloną vykti ne didesnėmis nei 2-jų asmenų grupėmis, rekomenduojama nesivesti vaikų.

 

Plačiau apie „Toyota” centro „Tokvila” darbo tvarką ir saugos priemones karantino metu:  Spausti čia!

Grįžti į sąrašą

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 21:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.