Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Žieminiai ratai Jūsų sielos ramybeiTinkami žieminiai ratai, užtikrinantys sielos ramybę

Tam, kad iš anksto galėtumėte pasirūpinti saugiomis kelionėmis bet kokiu žiemos oru, Jums ir Jūsų Toyota" automobiliui paruošėme specialų pasiūlymą. Dabar įsigyjant kokybiškus Toyota" žieminius ratus, NUOLAIDOS - IKI 600
Pasiūlymas galioja iki 2024.03.31, vėliau kainos gali kilti.

 

„Toyota" žieminių ratų kainos

„Toyota" žieminių padangų komplektą sudaro „Toyota" originalūs plieniniai ar lengvojo lydinio ratlankiai, kuriems taikoma 3 metų garantija, ir žieminių padangų su originaliais „Toyota" padangų slėgio jutikliais (išskyrus „Hilux", „Proace" ir „Proace City").

 

Ratų komplektų kainoraštis (pdf)         Susisiekti su konsultantu

 

Kodėl reikia naudoti žiemines padangas?


Žieminės padangos yra sukurtos ir išbandytos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą su šlapia, snieguota ir apledėjusia kelio danga. Dėl specialaus protektoriaus raštų derinio ir medžiagų mišinio, kuris išlieka elastingas temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC, padangos žymiai sutrumpina stabdymo kelią ir suteikia saugumo vairuojant net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Iš tiesų žieminės padangos gali perpus sutrumpinti stabdymo kelią, kai jo danga padengta sniegu, kaip matyti čia.

 

Kuo naudingos žieminės padangos?


Žieminės padangos turi didesnį natūralios gumos kiekį nei vasarinės, todėl yra elastingos esant žemai temperatūrai ir taip palengvina kasdienį vairavimą bei suteikia saugumo. Jų unikalūs protektoriaus raštai yra sukurti taip, kad išstumtų vandenį ir patižusį sniegą iš padangos, tokiu būdu sumažinant akvaplanavimą ir sutrumpinant stabdymo kelią. Protektoriaus bloke jos taip pat turi mažus griovelius, vadinamus lamelėmis, kurios puikiai sukimba su apsnigta ir apledėjusia kelio danga.

Kada reikėtų keisti vasarines padangas į žiemines?

Ledas

Minkštesnių junginių ir specialių protektoriaus raštų derinys užtikrina, kad žieminės padangos suteiks geresnį sukibimą ir sutrumpins stabdymo kelią važiuojant apledėjusiu keliu.
 

Kai temperatūra yra žemesnė nei 7 ºC.

Dėl specialių protektoriaus raštų ir elastingesnio medžiagų mišinio žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą ir sumažina stabdymo kelią temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC.

Sniegas

Žieminių padangų protektoriaus bloke yra daugybė mažų griovelių, vadinamų lamelėmis, kurios sukimba su sniegu ir patižusiu sniegu bei tokiu būdu užtikrina geresnį sukibimą ir sutrumpina stabdymo kelią.

Ar galiu uždėti žieminius ratus savo
„Toyota" automobiliui?


Kartu su stilingais lengvojo lydinio ratlankiais ar tiksliai pritaikytais plieniniais ratų gaubtais „Toyota" siūlo žieminius ratus, kurie yra tinkami važinėti šaltuoju metų laiku bei yra atsparesni druskos, chemikalų ir smėlio daromam poveikiui. 

Norėdami užsakyti žieminius ratus ir padangas „Toyota" automobiliui arba gauti daugiau pagalbos ir patarimų, kreipkitės į vietinę Toyota atstovybę, kuri padės Jums išsirinkti šiai žiemai reikalingus ratus ir padangas. 

Kaip palyginti skirtingas žiemines padangas?


Nuo 2012 m. padangas parduodant Europos Sąjungoje, ant transporto priemonių padangų turi būti pateiktos standartizuotos etiketės. Tai leidžia lengviau palyginti skirtingų gamintojų padangų sukibimą, degalų efektyvumą ir triukšmą.


ES padangų ženklinimo žinojimas

Degalų efektyvumas


Trintis, kurią padangos sukuria riedėdamos keliu, vadinama pasipriešinimu riedėjimui. Kuo didesnis pasipriešinimas riedėjimui, tuo daugiau sunaudojama degalų ir išmetama teršalų. A klasės padangos pasižymi mažiausiu pasipriešinimu ir yra geriausios degalų sąnaudų atžvilgiu.

Sukibimas su drėgna kelio danga

Šis įvertinimas atspindi absoliutų padangos stabdymo kelią stabdymo metu, važiuojant nuo 80 km/val. greičiu standartinėmis sąlygomis, drėgna kelio danga. Skirtumas tarp įvertinimų, kai „A“ yra geriausias, o „G“ – blogiausias, yra maždaug 3–6 m.

Triukšmas


Tai – triukšmas, kurį padangos sukelia važiuojant keliu bandymo sąlygomis. Šis triukšmas sklinda išorėje decibelais, kai viena juodos spalvos banga rodo mažiausią, o trys – didžiausią leistiną triukšmą.

Dažnai užduodami klausimai

Tai nerekomenduojama. Norint susidoroti su šaltomis oro sąlygomis, žieminės padangos yra gaminamos iš minkštesnės ir lankstesnės gumos mišinio nei vasarinės padangos. Dėl to šiltesnėmis oro sąlygomis žieminės padangos greičiau dėvisi, didėja automobilio degalų sąnaudos ir ilgėja stabdymo kelias.

Žiemines padangas reikia laikyti vėsioje, sausoje ir tamsioje vietoje. Jei padangas saugote be ratlankių, pasirūpinkite, kad jos stovėtų vertikaliai, o padangos, kurios yra su ratlankiais, visada turi būti paguldytos gulsčiai. Venkite sąlyčio su tepalais, benzinu ir alyva.

Priklausomai nuo metinės ridos, žieminės padangos yra suprojektuotos taip, kad būtų naudojamos nuo vienerių iki penkerių metų, jei jos yra tinkamai laikomos. Dėl fizinių ir cheminių reakcijų padangos sensta. Taip nutinka toms padangoms, kurios yra retai arba niekada nenaudojamos. Tinkamai laikomos žieminės padangos turėtų atitikti naujos padangos specifikacijas ir būti tokios pat efektyvios.

Žieminių padangų triukšmo charakteristikas galima rasti ES padangų etiketėje, kuri nuo 2012 m. taikoma visoms naujoms žieminėms padangoms. Triukšmo laipsnis matuojamas decibelais ir juodos spalvos garso bangos grafika.

Padangų technologijos pažanga pagerino žieminių padangų eksploatacines savybes taip, kad dygliuotosios padangos yra reikalingos tik pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis.

Žieminės padangos

Šiuolaikinės žieminės padangos yra gaminamos iš mišinio, kuris žemoje temperatūroje išlieka elastingas. Jos yra pritaikytos važiuoti įvairiomis šalto oro sąlygomis, įskaitant sniegą, ledą ir šlapią bei sausą paviršių. Todėl jas galima rinktis ištisus metus – nuo rudens iki pavasario.

Dygliuotos padangos

Daugumos dygliuotų padangų metalinės smeigės yra apvilktos volframu ir įterptos į grublėtus protektoriaus raštus. Jos „įsiskverbia“ į ledu padengtą paviršių, kad būtų užtikrintas sukibimas su užšalusia kelio danga. Tokios padangos dažniausiai yra naudojamos regionuose, kur žiemą temperatūra išlieka ypatingai žema ar stingdanti.

Nesvarbu, kokio tipo padangas pasirinksite, atminkite, kad vairuojant žiemą reikia daugiau įgūdžių nei vasarą. Išsaugokite atstumą lėtėdami ir stabdydami, būkite atsargūs darydami posūkius ir visada sumažinkite greitį.

„Toyota" žieminių ratų kainos

„Toyota" žieminių padangų komplektą sudaro „Toyota" originalūs plieniniai ar lengvojo lydinio ratlankiai, kuriems taikoma 3 metų garantija, ir žieminių padangų su originaliais „Toyota" padangų slėgio jutikliais (išskyrus „Hilux", „Proace" ir „Proace City").

 

Ratų komplektų kainoraštis (pdf)           Susisiekti su konsultantu

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00