Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis bZ4X

PASITIKITE - ELEKTRINĖ „TOYOTA" KARTA

Kaina nuo:
39 500
Nuvažiuojamas atstumas:
Iki 514 km
Galia iki:
218 AG

Ypatybės

Naujasis Toyota bZ4X | Visiškai elektrinis, su visų ratų pavara

Naujasis „Toyota bZ4X" skina kelią elektrinei „Toyota" automobilių kartai. Šis galingos išvaizdos, dinamiško dizaino visureigis turi geriausią klasėje visų ratų pavarą ir pasižymi puikiu nuvažiuojamu atstumu. Patikimas „Toyota bZ4X" yra naujoviškas ir efektyvus, jis pasižymi išskirtiniu akumuliatorių ilgaamžiškumu, kad galėtumėte automobilių važinėti ilgiau ir ramiau.
 

Gaukite asmeninį pasiūlymą     Išbandykite Toyota bZ4X

Rafinuoto stiliaus visureigis

Kuriant naująjį elektromobilį „Toyota bZ4X", rafinuota ir pažangi automobilio išvaizda suderinta su pasitikėjimu pulsuojančiu SUV dizainu. Tai naujoviškas „Toyota" elektromobilis, puikiai riedantis visais keliais ir kaip magnetas traukiantis aplinkinių žvilgsnius.

 

Žiūrėti daugiau

Elektros ir emocijų pavara

Mėgaukitės laisve važiuoti ten, kur veda kelias. Naujasis „Toyota bZ4X" gali viena įkrova įveikti daugiau nei 500 km*. To praktiškai pakanka bet kokioms kelionėms, tad galėsite jausti visišką ramybę. Naudodamiesi viešąja 150 kW galios sparčiojo įkrovimo stotele, iki 80 proc. baterijos talpos įkrausite maždaug per 30 minučių**. Tačiau geriausia tai, kad važiuoti galite be jokių emisijų.

* Pagal WLTP standartą. Nuvažiuojamam atstumui įtakos daro keli veiksniai, pvz., transporto priemonės svoris, orai ir temperatūra, kelio tipas ir kokybė, naudingoji apkrova ir vairavimo stilius.
** Priklauso nuo vietos sąlygų.

Ant bet kokio kelio. Jis gali viską

Naujai sukurta visų varomųjų ratų pavara AWD X-Mode padidina našumą ir saugą, kad „Toyota bZ4X" galėtų riedėti bet kokiu pagrindu, išnaudodamas fantastinės visų varomųjų ratų pavaros gebėjimus. Dėl žemo svorio centro ir didelio kėbulo standumo vairavimas itin intuityvus vertinant ne tik elektromobilių, bet ir kitų automobilių standartais. Siekiant didesnio efektyvumo, kontroliuoti greitėjimą ir lėtėjimą galima valdant tik vieną – greičio – pedalą. 

 

Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia

Įveikime viską. Nes nulis – tik pradžia

Pristatome naujos kartos, „bZ" (angl. Beyond Zero) serijos elektromobilius. Čia rafinuotas ir modernus dizainas susijungia su išskirtinėmis galimybėmis. Tai – kitokios nulinių emisijų kelionės.
 

Žiūrėti daugiau

Garantija ir eksploatavimas


 

5 metų iš anksto apmokėta techninė priežiūra

 

10 metų garantija elektromobilio baterijai*

 

10 metų garantija Toyota Relax*

Visi „Toyota bZ4X" siūlomi su 5 metų arba 75 000 km iš anksto apmokėta technine priežiūra, atliekama Toyota Baltijos šalių įgaliotose atstovybėse. Į automobilio kainą įskaičiuoti visi gamintojo numatyti priežiūros darbai ir atsarginės dalys, įtrauktos į techninės priežiūros programą.
 
  Jei bus vykdoma „Toyota" techninės priežiūros programa ir visi reikiami priežiūros darbai atliekami įgaliotoje „Toyota" atstovybėje Baltijos šalyse, galime užtikrinti, kad ir praėjus iki 10 metų laikotarpiui (arba iki 1 mln. km ridos), baterijos talpa sudarys iki 70 proc. pradinės talpos.
 
  Naujiems ir naudotiems „Toyota" automobiliams taikoma iki 10 metų trukmės garantija „Toyota Relax", kuri aktyvuojama įgaliotoje Baltijos šalių „Toyota" atstovybėje atliekant techninę priežiūrą.

 

10 metų techninė pagalba kelyje*

 

Visa aktuali įranga kartu su automobiliu

 

Buitinis įkroviklis

Mūsų specialistai Jūsų „Toyota" automobilį (koks bebūtų modelis ar pagaminimo metai) suprojektavo siekdami maksimalaus patikimumo ir patvarumo. Vis dėlto kartais gali nutikti ir netikėtumų, ypač esant prastam orui ar blogoms važiavimo sąlygoms. Dėl to siūlome „Toyota" techninę pagalbą kelyje, kuri net 10 metų bus teikiama ištisą parą, be jokių laisvadienių.   Jums reikės skirtingų laidų atsižvelgiant į tai, kaip ketinate įkrauti savo automobilį. Kartu su automobiliu pateikiame visus reikalingus laidus: „Type 2“ buitiniam lizdui ir „Type 2 Mode 3“ (32 A „Mennekes“) laidą, skirtą sparčiai įkrovai iš tam skirto namų įkroviklio.   Geriausias sprendimas – perkant elektromobilį naudoti namų įkroviklį. Naudodami specialiai sukurtą įkroviklį, galėsite įkrauti gerokai sparčiau nei iš standartinio buitinio elektros lizdo. 

*Techninė priežiūra aktyvuojama Baltijos šalių įgaliotoje Toyota" atstovybėje atlikus techninės priežiūros darbus. Po to paslauga galioja 12 mėnesių arba 15 000 km (priklausomai kas nutinka pirmiau). Jei modeliams numatytas kitoks techninės priežiūros intervalas, būtina vadovautis gamintojo nurodytu automobilio techninės priežiūros intervalu.

Baterijos įkrovimas

Baterijos įkrovimas

Naujasis „Toyota bZ4X" pasižymi patikimu nuvažiuojamu atstumu ir puikia baterijos talpa - automobilyje įrengtas įkroviklis su mišria įkrovimo sistema (CCS2). Prireikus įkrauti, galima rinktis iš įvairių variantų.

Buitinis sieninis įkrovimo blokas: su sieniniu 11 kW įkrovikliu baterija pilnai įkraunama per 6,5 valandos.

Įkrovimas viešojoje stotelėje: pasirinkus sparčiojo įkrovimo stotelę bateriją galima įkrauti iki 80 proc. per maždaug 30 minučių (150 kW (NS) įkrovimas).

Nuolat prijungtas, nuolat kelyje

Nuolat prijungtas, nuolat kelyje

Naujasis „Toyota bZ4X" turi įspūdingą multimedijos sistemą ir „Toyota Smart Connect", kad būtų galima naudotis žemėlapių ir kelių eismo informacija realiuoju laiku, kelių informacijos naujiniais ir stovėjimo aikštelių paieška. Išmanioji vairuotojo vieta padės sinchronizuoti duomenis tarp automobilio ir išmaniojo telefono, šio MyToyota programėlė padidins vairavimo komfortą, o  automobilio naudojimas taps intuityvesniu.

Žiūrėti daugiau
 

T-Mate


Toyota T-Mate – su Jumis, kad kelionė būtų saugesnė
 

Naujajame „Toyota bZ4X" įdiegtas geriausių klasėje saugos funkcijų paketas „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. „T-Mate“ – tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai automobilį statote, važiuojate plentu ar miesto gatvėmis.
 

 

Toyota Safety Sense

Nematomų zonų monitorius (BSM)

Kitos važiavimo ir automobilio statymo pagalbos funkcijos

„Toyota bZ4X" įrengta naujausios kartos sistema „Toyota Safety Sense" ir galimybė atnaujinti sistemos funkcijas belaidžiu internetu.

 
Mūsų nematomų zonų stebėjimo sistema perspėja vairuotoją apie bet kokias transporto priemones, kurių jis galbūt nepastebėjo šoniniuose veidrodėliuose. Tai ypač naudinga lenkiant.


 
Be to, „Toyota bZ4X" diegiamos kitos naujoviškos „T-Mate“ važiavimo ir automobilio statymo pagalbos funkcijos. Kelios iš jų – saugaus išlipimo asistentas, avarinio sustojimo sistema, vairuotojo stebėjimo kamera ir adaptyvioji tolimųjų šviesų sistema. Tokiu būdu galėsite pasitikėti savo jėgomis ir kurti dar saugesnę važiavimo aplinką sau ir kitiems eismo dalyviams.

 

 

Atraskite Toyota T-Mate

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Naujasis bZ4X

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00