Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

C-HR

PALIKITE KASDIENYBĘ TOLI UŽNUGARYJE.

Kaina nuo:
23 700
Sąnaudos nuo:
4,8 l/100 km
CO2 emisija nuo:
109 g/km
Galia iki:
184 AG

Ypatybės

Naujasis „Toyota C-HR“ | Viskas, kas tik norite, tik ne nuobodulys!

Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame nėra vietos pilkai ir niūriai kasdienybei. Atsinaujinęs 2020 metų „Toyota C-HR“ pasiruošęs su Jumis leistis į įspūdingo stiliaus, drąsos ir veržlumo kupinus nuotykius. Urbanistine dvasia alsuojantis „C-HR“ lengvai įmins visas miesto mįsles. Nepamirštamas vakarėlis prasideda – laikas pasiglemžti visą dėmesį SAU.

Atsinaujinęs „C-HR“ debiutuoja pristatydamas subtiliai pasikeitusį išorės dizainą, naują įspūdingo efektyvumo hibridinę 2,0 l „Hybrid Dynamic Force“ variklio sistemą, patobulintą pakabą, pagerintas garso izoliacijos savybes ir, žinoma, ilgai lauktą spartesnę bei patogesnę multimedijos sistemą, palaikančią ir naujausias „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ versijas. Nevaržykite savęs ir leiskitės į naujus nuotykius!

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą!

Nepakartojamas kaip ir Jūs

Jei Jūsų dėmesį patraukė „Toyota C-HR“, ko gero Jums reikia lyderio vaidmenį užimančio šiuolaikiško ir stilingo automobilio, savyje sujungiančio ateities technologijas. Daugiabriaunio deimanto įkvėptas „C-HR“ su skrupulingai nugludintomis, reljefiškomis formomis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Nuo šiol dar žaviau atrodo priekiniai ir galiniai automobilio žibintai, kuriuose sumaniai ir skoningai panaudotos LED technologijos. Neabejojame, jus tikrai pradžiugins atsinaujinusi „C-HR” spalvų gama.

Veržlus ir įelektrintas

Veržlus ir įelektrintas

„Toyota C-HR” savyje puikiai suderina geriausias naujosios „Toyota” konstrukcijos „TNGA” savybes (pavyzdžiui, žemą svorio centrą) su hibridinių technologijų privalumais. Nuo šiol „C-HR” hibridų su 1,8 l (122 AG) jėgaine šeima pasipildė dinamiška ir itin ekonomiška 2,0 l (184 AG) variklio sistema „Dynamic Force”. Negana to, naujasis „C-HR” išsiskiria dar labiau ištobulinta pakaba, taip pat garso izoliacija. Iki 50% kelionės – vien elektros režimu ir nei lašo degalų? Taip, misija įmanoma!

Užburiantis salonas

Užburiantis salonas

Ergonomiškos kokybiškos odos sėdynės, prabangi apdaila – visos „Toyota C-HR“ interjero detalės yra unikalios ir plastiškai pereina viena į kitą. Visa salono erdvė darniai susijungia su vairuotojo kabina, kurioje jausitės tikri padėties šeimininkai. Mėgstate muziką? Specialiai šiam modeliui buvo sukurta puikiai skambanti JBL audio sistema, kuri patiks net reikliausiems melomanams. „C-HR” interjeras tiesiog įtraukia – nenustebkite, jei čia užsibūsite ilgiau.

Tikras ryšys, kurio laukėte

Tikras ryšys, kurio laukėte

2020 m. „Toyota C-HR“ modelis debiutuoja su naująja multimedijos sistema, kuri atveria platesnes „Toyota“ ryšio galimybes. Ši sistema leidžia visiškai integruoti išmaniuosius telefonus ir palaiko net naujausias „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ versijas. Ši pažangesnė sistema taip pat palaikys belaidžio ryšio žemėlapių atnaujinimus, kad klientai galėtų sklandžiai važiuoti naudodamiesi naujausiomis Europos kelių žemėlapių versijomis.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>