Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila

C-HR

TOYOTA, KOKIO JŪS NESATE MATĘ.

Kaina nuo:
17 800
Hibrido kaina nuo:
23 400
Sąnaudos nuo:
4,8 l/100 km
Galia iki:
122 DIN AG

Ypatybės

Toyota C-HR | Šiuolaikinio gyvenimo vingiams sukurtas visureigis

Naujas dailių reljefiškų formų „Toyota C-HR“ visureigis su greitai reaguojančia ir įkvepiančia hibridine sistema – tikras harmonijos pliūpsnis gyvenant aktyvų gyvenimą. Galite pamiršti nuolatinį stabčiojimą. Metas atrasti savo judėjimo tempą miesto erdvėje sėdint už naujojo „Toyota C-HR“ vairo.

Jei Jūsų dėmesį patraukė „Toyota C-HR“, ko gero Jums reikia lyderio poziciją užimančio šiuolaikiško ir stilingo automobilio, savyje sujungiančio ateities technologijas. Tokio, kuris žadintų emocijas ir įkūnytų visus pasiekimus. Kuris Jums kasdien patikimai tarnautų, įkvėptų ir džiugintų.

Visiškai nauja „C-HR“ konstrukcijos platforma TNGA, specialiai šiam modeliui sukurta JBL audio (576W) sistema,  „Toyota Safety Sense“ saugos įrangos paketas, Toyota Touch® 2 multimedijos valdymo sistema su 8 colių jutikliniu ekranu – tai vos kelios detalės, kurios džiugins kiekvienos kelionės metu.

Urbanistinis stilius

Urbanistinis stilius

Daugiabriaunio deimanto įkvėptas „Toyota C-HR“ su skrupulingai nugludintomis, reljefiškomis ir šiuolaikišką įvaizdį sukuriančiomis formomis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Išpuoselėta ir kruopščiai apgalvota kiekviena elegantiško, gundančio ir skoningo „Toyota C-HR“ dizaino detalė. Judėjimo pojūtis sukuriamas net automobiliui stovint. Su šiuo automobiliu kiekvienam lemta tapti urbanistinio stiliaus ikona.

Lengvai nardantis mieste

Lengvai nardantis mieste

Aistra lenktynėms degančių inžinierių sukonstruotas „Toyota C-HR“ yra manevringas kaip dinamiškas hečbekas ir komfortiškas kaip visureigis. Vos spustelėjus greičio pedalą, „C-HR“ iškart pagreitėja. Jis žaibiškai reaguoja ir į vairo pasukimą, išlikdamas visiškai stabilus. Su „Toyota Safety Sense“ saugumo įrangos technologijomis saugu leistis į kelią, kad ir kokios susiklostys aplinkybės.

Meistriškai įrengtas salonas

Meistriškai įrengtas salonas

Odinės sėdynės, prabangi apdaila – visos „Toyota C-HR“ interjero detalės yra unikalios ir dailiai pereina viena į kitą. Visa salono erdvė darniai susijungia su vairuotojo kabina, kurioje jausitės tikri padėties šeimininkai. Vienintelis dėmesio centras „C-HR“ automobilyje esate Jūs.

Sklandus judėjimas

Sklandus judėjimas

Su šiuo lanksčiai prie važiavimo sąlygų prisitaikančiu ir nepriekaištingai valdomu automobiliu nepastebimai įsiliesite į miesto gyvenimą. Visai nesvarbu, kokią energiją naudojate – ar renkatės pažangią hibridinę sistemą su 1,8 l (122 AG) varikliu ar benzininį 1,2 l (116 AG) turbininį variklį – abu puikiai atlieps Jūsų gyvenimo tempą.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

C-HR
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 21:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 15:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.