Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis Camry

AUKŠČIAUSIA TOYOTA HIBRIDŲ KLASĖ

Kaina nuo:
38 600
Galia iki:
230 DIN AG
Sąnaudos nuo:
4,8 l/100 km
CO₂ nuo:
119 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota CAMRY | Energija kiekviename posūkyje

Pasitikite naująjį „Toyota“ hibridų flagmaną – „Toyota Camry“, iš naujo apibrėžiantį sedano sąvoką. Jo aptakus išorės dizainas ir erdvus salonas dvelkia aukščiausios klasės elegancija. Penktosios kartos „Toyota“ hibridinės elektrinės technologijos varomas „Camry“ pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis ir didesniu efektyvumu, todėl jį malonu vairuoti. O kur dar išskirtinės saugumo ir skaitmeninė technologijos, kurios šį modelį kilsteli į dar aukštesnį lygį.

Iki „Toyota Camry" premjeros Lietuvoje laukti liko nedaug. Registruokitės, kad galėtumėte sužinoti naujausią informaciją, gauti pasiūlymą ir tapti vienais pirmųjų šio modelio pirkėjų.

 

Registruokitės ir gaukite naujausią informaciją >

Įkvepianti hibrido energija

Įkvepianti hibrido energija

Patobulinta 5-os kartos 2.5 l (230 AG) hibridinė jėgainė užtikrina reakciją beveik akimirksniu, veržlų valdymą ir lengvumo pojūtį, todėl vairuodami naująjį naująjį „Toyota Camry“ sedaną patirsite daug malonumo. Išbandę šią naujieną pajusite galingą pagreitį ir važiuosite kur kas tyliau. Taip pat galėsite mėgautis didesne galia ir degalų ekonomija, mažesne emisija ir jautriais stabdžiais, kurie leidžia užtikrintai kontroliuoti greitį.

Veržlus ir tiesiog gražus

Veržlus ir tiesiog gražus

Energija trykštantis naujasis „Toyota Camry“ pasižymi charakteringomis linijomis, išryškinančiomis dailų kėbulą ir žemėjančią galinę stogo dalį. Taip sukuriamas nepakartojamas pasitikėjimo savimi įspūdis. Vizualiai dinamiška kūjaryklio forma ir žemas, aptakus kėbulas bei dailiai suformuota „Toyota Camry“ išorė sujungia sportiškumą ir rafinuotumą. Ploni, aštraus kampo naujieji priekiniai žibintai dar labiau išryškina dizainą, suteikdami bendram siluetui unikalų modernumo ir smagaus vairavimo įspūdį.

Rafinuotas komfortas Jums

Rafinuotas komfortas Jums

Patobulintame naujojo „Toyota Camry“ salone suderintas praktiškas dizainas ir aukščiausios klasės stilius, atviroje erdvėje sukuriant atpalaiduojančią atmosferą. Pasirinktos apdailos detalės, medžiagos ir paviršiai harmoningai dera tarpusavyje, o moderniausios saugos technologijos integruotos į dizainą, kad padėtų per kiekvieną važiavimą. Nuo prabangaus prietaisų skydelio iki stilingo multimedijos ekrano: salono dizainas spindi puikiu meistriškumu. Didelėje bagažinėje daug vietos daiktams susidėti, o prabangūs sėdynių apmušalai suteikia išskirtinio komforto.

Sumanus būdas vairuoti

Sumanus būdas vairuoti

Naujojo „Toyota Camry“ multimedijos sistema „Toyota Smart Connect“ sukurta taip, kad kiekviena kelionė būtų kuo sklandesnė. Naudodamiesi „MyToyota“ programėle, galėsite stebėti ir valdyti automobilio funkcijas iš savo išmaniojo telefono. Pasirinkite garsiakalbių priedus ir komplektą „Smart Connect+“, kad galėtumėte naudotis papildomomis funkcijomis. 12,3 colio ekrane pasiekiama „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“, realiuoju laiku veikia debesijos navigacija, valdymo balsu, skaitmeninio raktelio ir nuotolinio valdymo paslaugos.

Registruokitės jau dabar


Gaukite Toyota CAMRY pasiūlymą

Įkvepiantis ir rafinuotas naujasis Toyota Camry - tai aukščiausios klasės hibridas, pasiruošęs Jus stebinti kiekvienoje kelionėje. Registruokitės jau dabar ir gaukite asmeninį pasiūlymą vieni pirmųjų.

 

Asmeninis pasiūlymas >

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00