Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Camry

AUKŠČIAUSIA TOYOTA HIBRIDŲ KLASĖ.

Kaina nuo:
33 650
Galia iki:
218 DIN AG
Sąnaudos nuo:
5,3 l/100 km
CO₂ nuo:
119 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota CAMRY Hybrid | Labiausiai ištobulintas hibridas

Laukėme daugiau kaip 14 metų, tačiau buvo verta. Legendinis „Toyota Camry“ – Nr. 1 automobilis savo klasėje visame pasaulyje – sugrįžo! Ir jis dabar stipresnis nei bet kada anksčiau. Elegantiškos linijos, „premium“ klasės kokybė, erdvus salonas, visiškai nauja hibridinė variklio sistema ir puikios vairavimo dinamikos ypatybės iš naujo apibrėžia naujosios kartos sedaną.

Naujasis „Toyota Camry“ pasižymi naujos kartos technologijomis ir pažangiausiomis saugos sistemomis. Jis sukurtas ant naujos „Toyota“ konstrukcijos platformos TNGA, o jame montuojama visiškai nauja „Toyota“ 2,5 l hibridinė pavara ir, kaip standartinė įranga, pažangus „Toyota Safety Sense“ saugos sistemų paketas. Tai „Toyota Camry“ savininkui suteikia sielos ramybę, neįtikimas vairavimo ypatybes bei komfortą, kurių tikimasi dėl legendinės „Toyota“ kokybės, patvarumo ir patikimumo.

„Toyota Camry“: Vidutinės degalų sąnaudos – nuo 5,3 l/100 km; Važiavimas elektros režimu – iki 125 km/val; Bendroji galia – 160 kW/218 AG; Sukimo momentas – 221 Nm; Įsibėgėjimas iki 100 km/val – 8,3 s; Bagažinės talpa – iki 524 l.

 

Geriausias lizingo pasiūlymas Jums!

„Toyota“ elegancijos sugrįžimas

„Toyota“ elegancijos sugrįžimas

Naujasis „Toyota Camry“ neabejotinai pritrauks susižavėjimo kupinus žvilgsnius, kadangi pasižymi aptakiomis linijomis ir išskirtiniu stiliumi, nesvarbu, iš kurios pusės bepažvelgsi. Nuo atletiškų priekinių grotelių iki elegantiškų ir dinamiškų šoninių linijų – visur juntamas pasitikėjimas ir veržlumas. Žvelgiant nuo priekio ir toliau link automobilio galo jaučiamas „Camry“ gebėjimas suteikti išskirtinius važiavimo įspūdžius „Toyota“ verslo klase.

Nauja konstrukcijos platforma TNGA

Nauja konstrukcijos platforma TNGA

„Toyota Camry“ sugrįžta demonstruodamas inžinerinius ir dizaino pasiekimus, galimus dėl visiškai naujos konstrukcijos platformos TNGA (angl. Toyota New Global Architecture): patrauklų stilių, precizišką kėbulo kokybę, efektyvias talpumo ypatybes bei inovatyvius ir aplinkai draugiškus technologinius sprendimus. TNGA platforma užtikrina, jog naująjį „Camry“ būtų smagu vairuoti. Platforma yra sukurta siekiant pažeminti svorio centrą, kuris leidžia užimti smagesnę vairavimo poziciją ir patirti tikslesnį vairavimą.

Nauja hibridinė jėgainė „Dynamic Force“

Nauja hibridinė jėgainė „Dynamic Force“

Naująjį „Toyota Camry“ varo 2,5 l keturių cilindrų benzininė-elektrinė jėgainė „Dynamic Force“ -  visiškai naujas, TNGA platformos pagrindu sukurtas variklis, derinantis neįtikimą efektyvumą su įspūdingomis vairavimo ypatybėmis. Tik pagalvokite, su hibridiniu „Camry“ iki 100 km/val įsibėgėsite per 8,3 s, mėgausitės 218 AG galia, o vidutinės degalų sąnaudos sieks vos 4,3 l/100 km. Negana to, 125 km/val greitį galėsite pasiekti važiuodami vien elektros režimu.

Saugumas ir sielos ramybė

Saugumas ir sielos ramybė

Radaro jutikliai ir kameros, išdėstyti aplink visą automobilį, naujajame „Camry” patikimai saugos Jus ir Jūsų keleivius. Ištobulintos „Toyota Safety Sense” saugos paketo sistemos suteikia sielos ramybę, kurios prireikia važiuojant sudėtingomis miesto eismo sąlygomis. Tuo rūpinasi tokios sistemos, kaip „Pre-Collision” sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija ar nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjamoji sistema su vairo pakoregavimo funkcija. Ir visa tai yra standartinė „Toyota Camry” įranga.

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Išankstinė registracija
Camry
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.