Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Corolla sedanas

PERKAMIAUSIAS AUTOMOBILIS PASAULYJE.

Kaina nuo:
28 400
Galia iki:
140 DIN AG
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo::
100 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota COROLLA sedanas | Jūsų gyvenimo ritmu

Išmaniai suprojektuotas naujasis hibridinis „Toyota Corolla“ sedanas siūlo aukštesnį vairavimo lygį. Galingos skaitmeninio jungiamumo funkcijos su internetinio naujinimo funkcija: šio automobilio vairavimas bus toks, koks ir turi būti – sklandus, elegantiškas ir jaudinantis. Ir taip, žinoma, tai yra visų laikų perkamiausias automobilis pasaulyje.

Taigi, ar esate pasiruošę leistis į įkvepiančią kelionę su naujuoju „Corolla“ sedanu?

 

Gaukite specialų pasiūlymą Jums >

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

 

Dabar perkant naują hibridinį „Toyota COROLLA” sedaną taikomos 0,99% lizingo palūkanos + Euribor* Pasiūlymas galioja automobiliams, užregistruotiems iki š.m. birželio 30 d. Verta paskubėti, nes akcijos automobilių skaičius - ribotas.

PLAČIAU APIE AKCIJĄ >

Dinamiškumas kiekvienoje detalėje

Naujajame „Toyota Corolla“ sedane įspūdingos proporcijos suderintos su itin techniškais paviršiais. Jo aerodinamiškas siluetas yra klasikinis, tačiau dizaino detalės – neabejotinai modernios. Išreikškite savo sportišką charakterį pasirinkę GR SPORT apdailą, įkūnijančią „Toyota“ lenktyninių automobilių dvasią. Dar daugiau išskirtinumo „Corolla“ sedanui suteikia naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai ir išraiškingi priekiniai LED žibintai, o įspūdingo dizaino priekinės grotelės sustiprina automobilio žemą stotą ir iškilias proporcijas.

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Naujajame „Toyota Corolla“ sedane yra įrengtas „Toyota“ penktosios kartos hibridinis variklis. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. „Corolla“ sedanas siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

Plačiau

Skaitmeninis gyvenimas kelionėje

Naujasis „Toyota Corolla“ sedanas siūlo nuolatinį ryšį, belaidžio įkrovimo funkciją ir suderinamumą su „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“. „Toyota Corolla“ sedanas pasiruošęs ateičiai: internetinio naujinimo funkcija leis mėgautis naujomis funkcijomis, kai jos bus išleistos.

Plačiau

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

Siekdami pirmaujančių klasėje saugos funkcijų, „Toyota Corolla" sedane įdiegėme T-Mate – naudingąjį vairavimo partnerį. Jame – naujausios kartos „Toyota Safety Sense" ir galimybė atnaujinti sistemos funkcijas internetu.
 

Plačiau apie T-Mate

 

MyToyota

MyToyota

Daugiau galimybių su MyToyota

Naudojantis MyToyota programėle visos kelionės bus lengvesnės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į „Corolla" sedano navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.

Plačiau

„Toyota Corolla" papildytosios realybės programėlė

Susipažinkite su „Corolla" sedanu naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas.

 

App store   Google Play

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla sedanas

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00