Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila

Corolla

PERKAMIAUSIAS AUTOMOBILIS PASAULYJE.

Kaina nuo:
15 720
Galia iki:
132 DIN AG
Sąnaudos nuo:
5,9 l/100 km
CO₂ nuo:
135 g/km

Ypatybės

Toyota COROLLA | Įkvepiantis sedanas

„Toyota COROLLA“ sedanas tapo prestižiškesnis ir elegantiškesnis nei buvo iki šiol. Naujas futuristinis dizainas puikiai dera prie bet kokios aplinkos. Automobilio vidus išsiskiria sumaniais dizaino sprendimais, neprilygstamu komfortu ir didžiausia šioje klasėje erdve kojoms. Šiuos privalumus papildo pažangios saugos sistemos ir plati galingų bei ekonomiškų variklių pasiūla. Tai svarūs argumentai „Corolla“ sedano pasirinkimo naudai. Ir taip, taip visų laikų perkamiausias automobilis pasaulyje. Tiesiog Nr. 1.

Dėmesys kiekvienai detalei

Dėmesys kiekvienai detalei

Populiariausias pasaulyje automobilis nusipelno prestižiškesnio įvaizdžio, atspindinčio jo užsitarnautą reputaciją. Naujas futuristinis dizainas į bendrą visumą sujungia dailias chromuotas priekines radiatoriaus groteles ir išraiškingus LED priekinius žibintus. Prie bet kokios aplinkos puikiai derantį rafinuotą šiuolaikinį dizainą išbaigia galiniai žibintai su charakteringais LED šviesolaidžiais ir 16 colių lengvojo lydinio ratlankiai.

Įkvepianti vairavimo patirtis

Įkvepianti vairavimo patirtis

„Toyota COROLLA“ su pažangiais varikliais siūlo nepamirštamą važiavimo patirtį: šis automobilis palaiko idealią ekonomiškumo, linksmų potyrių ir ramybės pusiausvyrą. Patobulinta pakaba lemia didesnį komfortą
ir geresnį valdymą, o ekonomiški varikliai su „Valvematic“ ir „Toyota Optimal Drive“ technologijomis užtikrina greitesnę reakciją į komandas ir mažas degalų sąnaudas.

Toyota Touch® 2 multimedijos sistema

Toyota Touch® 2 multimedijos sistema

Toyota Touch® 2 yra visiškai integruota multimedijos sistema, kurią sudaro spalvotas jutiklinis ekranas bei pažangi garso sistema, suderinama su USB, iPod ir išmaniaisiais telefonais. Bluetooth® 3.0 leidžia naudotis laisvųjų rankų įranga skambinant, SMS žinučių skaitymo ir srautinės muzikos transliacijos funkcijomis. WVGA ekranas taip pat sujungtas su galinio vaizdo kamera saugesniam važiavimui atbuline eiga užtikrinti.

Legendinė kokybė

Legendinė kokybė

Nuo 1966 m. pradėtas gaminti „Corolla“ automobilis tapo patikima ir plačiajai visuomenei prieinama transporto priemone. Šiandien keliais važinėjantis jau vienuoliktosios kartos sedanas ir toliau džiugina lūkesčius pranokstančiomis savo naujoviškomis technologijomis, neprilygstamu komfortu ir laiko patikrinta kokybe. Daugiau kaip 50 metų pasaulio keliuose – daugiau kaip kaip 40 mln. parduotų automobilių.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 20:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 15:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 15:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.