Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Corolla sedanas

PERKAMIAUSIAS AUTOMOBILIS PASAULYJE.

Kaina nuo:
24 100
Hibrido kaina nuo:
28 350
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo::
103 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota COROLLA sedanas | Jūsų gyvenimo ritmu

Išmaniai suprojektuotas naujasis hibridinis „Toyota Corolla“ sedanas siūlo aukštesnį vairavimo lygį. Galingos skaitmeninio jungiamumo funkcijos su internetinio naujinimo funkcija: šio automobilio vairavimas bus toks, koks ir turi būti – sklandus, elegantiškas ir jaudinantis. Ir taip, žinoma, tai yra visų laikų perkamiausias automobilis pasaulyje.

Taigi, ar esate pasiruošę leistis į įkvepiančią kelionę su naujuoju „Corolla“ sedanu?

 

Specialus lizingo pasiūlymas

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

 

Dabar „Tokvilos” salone nuo 2023.10.24 naujai užsakomiems hibridiniams „Toyota COROLLA” sedanams – 5 metams fiksuotos 2% lizingo palūkanos be Euribor* Geresnės progos šiais metais nebus, pasinaudokite pasiūlymu!

PLAČIAU APIE AKCIJĄ >

Dinamiškumas kiekvienoje detalėje

Naujajame „Toyota Corolla“ sedane įspūdingos proporcijos suderintos su itin techniškais paviršiais. Jo aerodinamiškas siluetas yra klasikinis, tačiau dizaino detalės – neabejotinai modernios. Išreikškite savo sportišką charakterį pasirinkę GR SPORT apdailą, įkūnijančią „Toyota“ lenktyninių automobilių dvasią. Dar daugiau išskirtinumo „Corolla“ sedanui suteikia naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai ir išraiškingi priekiniai LED žibintai, o įspūdingo dizaino priekinės grotelės sustiprina automobilio žemą stotą ir iškilias proporcijas.

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Naujajame „Toyota Corolla“ sedane yra įrengtas „Toyota“ penktosios kartos hibridinis variklis. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. „Corolla“ sedanas siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

Plačiau

Skaitmeninis gyvenimas kelionėje

Naujasis „Toyota Corolla“ sedanas siūlo nuolatinį ryšį, belaidžio įkrovimo funkciją ir suderinamumą su „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“. „Toyota Corolla“ sedanas pasiruošęs ateičiai: internetinio naujinimo funkcija leis mėgautis naujomis funkcijomis, kai jos bus išleistos.

Plačiau

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

Siekdami pirmaujančių klasėje saugos funkcijų, „Toyota Corolla" sedane įdiegėme T-Mate – naudingąjį vairavimo partnerį. Jame – naujausios kartos „Toyota Safety Sense" ir galimybė atnaujinti sistemos funkcijas internetu.
 

Plačiau apie T-Mate

 

MyT

MyT

Daugiau galimybių su MyT

Naudojantis MyT programėle visos kelionės bus lengvesnės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į „Corolla" sedano navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.

Plačiau

„Toyota Corolla" papildytosios realybės programėlė

Susipažinkite su „Corolla" sedanu naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas.

 

App store   Google Play

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla sedanas

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! 2023.12.06 TOKVILA naujų automobilių prekybos salonas Žalgirio g. 122 darbą pradės nuo 10 val. Servisas dirbs kaip įprasta. Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų.