Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Corolla sedanas

PERKAMIAUSIAS AUTOMOBILIS PASAULYJE.

Kaina nuo:
24 100
Hibrido kaina nuo:
28 350
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo::
103 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota COROLLA sedanas | Kai reikia įkvėpimo ir solidaus įspūdžio

Sveiki atvykę į naują „Toyota Corolla“ erą – legendinis „Toyota“ modelis grįžta kaip hečbekas, universalas ir, žinoma, sedanas. Tai neabejotinai yra geriausias iki šiol sukurtas ir pagamintas „Toyota Corolla” modelis, kuris pagaliau bus ir hibridas.

Naujasis „Toyota Corolla” sedanas kupinas įspūdingų staigmenų. Šis modelis sukurtas pritaikius visiškai naują pasaulinę „Toyota” konstrukcijos platformą TNGA, kurios dėka „Toyota Corolla” pasižymi dėmesį kaustančiu, tiesiog prestižiniu dizainu, aukštu komforto lygiu ir ergonomika, taip pat puikiomis važiavimo ir valdymo savybėmis. Be to, net į standartinę „Corolla” sedano komplektaciją įeina unikali „Toyota” saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense”.

Šiuos privalumus papildo galingas bei ekonomiškas – 1,8 l hibridinis variklis. Ir taip, taip visų laikų perkamiausias automobilis pasaulyje. Tiesiog Nr. 1.

Solidus ir prestižinis stilius

Solidus ir prestižinis stilius

„Toyota Corolla“ sedanas pasižymi visiems naujiems „Corolla" modeliams būdingu stilingu ir dinamišku dizainu ir tokia pat plačia bei žema stovėsena, kurią lemia nauja konstrukcijos platforma TNGA. Tačiau jis turi ir savo individualų braižą – jį atspindi prestižinis išorės dizainas su unikaliais stiliaus sprendimais priekyje ir gale. Na, kad ir trimačio dizaino viršutinės radiatoriaus grotelės, kurios susijungia su viršutine išraiškingų priekinių žibintų dalimi ir taip išryškina žemą bei tvirtą automobilio stovėseną. Naująjį „Toyota Corolla" sedaną galima lengvai atpažinti iš unikalios priekinių ir galinių LED žibintų šviesolaidžių formos.

Įkvepianti erdvė ir komfortas

Įkvepianti erdvė ir komfortas

„Toyota Corolla“ sedanas išsiskiria erdviu ir nepaprastai ergonomišku salonu, kurio vizitinė kortelė – solidus stilius, neprilygstama sensorinė kokybė ir pažangios technologijos. Šiam sedanui būdinga pailginta 2700 mm važiuoklės bazė, dėl kurios gale sėdintys keleiviai gali mėgautis didele erdve kojoms ir išskirtiniu komfortu. „Toyota Corolla“ salone gausu pažangių technologijų, tokių kaip belaidis telefono kroviklis, taip pat 8 colių jutiklinis multimedijos sistemos ekranas, 7 colių daugiafunkcis ekranas bei 10 colių projekcinis ekranas, kuriais patogu naudotis.

Pasitikėjimas kiekviename posūkyje

Pasitikėjimas kiekviename posūkyje

Nauja „Toyota“ konstrukcijos platforma GA-C ne tik suteikė daugiau laisvės kuriant „Toyota Corolla“ dizainą, leido padaryti aiškesnę perskyrą tarp sedano, hečbeko ir universalo modelių nei buvo iki šiol, bet ir padėjo užtikrinti dar malonesnę vairavimo patirtį. Žemesnis svorio centras, 60 proc. tvirtesnė kėbulo konstrukcija ir kaip standartinė įranga komplektuojama daugiasvirtė pakaba lemia geresnį valdymą ir didesnį stabilumą bet kokiame kelyje. Telieka mėgautis sklandžiu važiavimu, komfortu ir pasitikėjimo jausmu.

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

„Toyota Corolla" sedano 1,8 l hibridinės variklio sistemos galia siekia 90 kW (122 AG), o degalų sąnaudos – nuo 4,5 l/100 km (pagal WLTP). Ši sistema pateisina visus vairuotojų lūkesčius, siejamus su „Toyota" savaime įsikraunančiu hibridiniu galios agregatu: tylus veikimas, intuityvus valdymas, greita reakcija ir nepriklausoma EV technologija – jos nereikia įkrauti prijungus prie tinklo.

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla sedanas

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.