Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Naujasis Corolla Cross

Šypsenų kupina kelionė

Pasitikite naująjį „Toyota Corolla Cross Hybrid"! Pirmasis „Corolla" visureigis papildo pasaulyje geriausiai parduodamo modelio gamą nauju ir tvirtu kėbulo stiliumi. „Corolla Cross" šeimoms pasiūlys viską, ko reikia kasdien: čia sujungiamas erdvaus visureigio su aukšta sėdėsena padėtimi praktiškumas ir mūsų pažangiausia hibridinė sistema bei saugos technologijos.

Ar Jūs pasiruošę pasitikti tikrą šeimos automobilį? Tai bus kelionė, kurios išties verta laukti. „Corolla Cross" Lietuvoje debiutuose 2022 m. antroje pusėje.

Išankstinės „Toyota Corolla Cross" rezervacijos internetu - jau prasidėjo! 

 

Rezervuokite sąvąjį Corolla Cross!

Mėgaukitės kelionėmis

Mėgaukitės kelionėmis

Naujasis „Toyota Corolla Cross" hibridas yra tvirtas ir rafinuotas, jis pasižymi aukšta vairavimo padėtimi, siūlo praktiškumą ir gerą matomumą. Tai – tikras visureigis – tiek savo išvaizda, tiek vairavimo pojūčiais. Plačiai atidaromos galinės durelės ir daug vietos galvos bei kojų srityse garantuoja, kad įlipsite lengvai ir važiuosite patogiai. Erdvi bagažinė bei dalimis nulenkiamos sėdynės užtikrina lankstumą kasdieniame gyvenime ir aktyvių išvykų metu. Keleiviams kelionės tikrai neprailgs.

Šypsenų galia

Šypsenų galia

Mūsų 5 kartos hibridinės sistemos technologija – priežastis šypsotis visiems, kas tik važiuoja su naujuoju „Corolla Cross". Naujasis 2 litrų darbinio tūrio hibridinės sistemos variklis siūlo neprilygstamą galios ir mažos CO2 emisijos derinį. Dėl pasirenkamos išmaniosios visų varančiųjų ratų pavaros (AWD-i) galėsite pasitikėti savimi ir būti užtikrinti bet kokiomis sąlygomis. Greitesnis įsibėgėjimas ir mažesnės degalų sąnaudos: su „Corolla Cross Hybrid" bus smagi kiekviena šeimos kelionė. 

Pažangios technologijos

Pažangios technologijos

Nesvarbu, ar važinėjatės mieste su reikalais, ar dedatės daiktus atostogoms: „Corolla Cross" Jus visada saugos ir užtikrins sklandų ryšį. T-Mate saugos technologijos ir vairuotojo pagalbos sistemos – visada šalia, įskaitant patobulintą priešavarinę sistemą ir avarinio sustojimo sistemą, todėl kelionės standartiškai bus saugesnės. Automobilyje įdiegtos pažangios skaitmeninės technologijos – nuo sklandžiai debesijos pagrindu veikiančios navigacijos sistemos, valdomos 10,5 colio jutikliniame ekrane, iki vairuotojui rodomo 12,3 colio prietaisų skydelio ekrano, todėl net ir kelionė į mokyklą bus vėl smagi.

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.