Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Corolla hečbekas

ĮKVEPIANTIS HIBRIDAS.

Kaina nuo:
28 400
Galia iki:
184 DIN AG
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo:
102 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota COROLLA hečbekas | Įkvepianti vairavimo patirtis

Po 12 metų atėjo laikas pasakyti „sudie“ populiariam „Toyota“ hečbekui „Auris“. Prie naujųjų „Corolla" sedano bei „Corolla Touring Sports" universalo prisijungus veržliam ir stilingam „Corolla" hečbekui, prasidėjo naujas visų laikų perkamiausio automobilio pasaulyje raidos etapas, kurį ženklina hibridinė technologija. 

Įkvepiantis dizainas ir išskirtinis stilius, nepriekaištingas valdymas ir stabilumas kelyje - Jūsų laukia ypatingas vairavimo malonumas, kuriuo mėgausitės kaskart sėdę prie naujos kartos „Toyota Corolla“ hečbeko vairo.

„Toyota Corolla“ hečbekas įsiliejo į „Toyota“ hibridinių modelių šeimą ir pasiūlys net du hibridinius variklius, o visiškai nauja pasaulinė „Toyota“ konstrukcijos platforma TNGA bei dar labiau ištobulinta saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense“ tik dar kartą patvirtins, kad tai automobilis, kuriuo galima visiškai pasikliauti metų metus.

Stilingas ir patogus

Stilingas ir patogus

Naujasis „Toyota Corolla" sukurtas taip, kad jame kiekvienas jaustųsi stilingai bei patogiai, kad ir kur keliautų. „Toyota Corolla" hečbekas pasižymi išraiškinga ir dinamiška išvaizda. Platus priekis ir žemai nusileidžiantis variklio dangtis suteikia veržlumo, kurį dar labiau pabrėžia sportiški 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai, įspūdingos plačios radiatoriaus grotelės ir išskirtiniai LED priekiniai žibintai. Stilingas „Corolla“ interjeras ir medžiagų kokybė – nepaliks abejingų.

Įkvepiantis ir ekonomiškas

Įkvepiantis ir ekonomiškas

Pagaliau sulaukėme „Toyota Corolla“ hibrido, tad nuo šiol su šiuo žaviu automobiliu galėsite leistis į bet kokias keliones, nesukdami galvos dėl degalų sąnaudų ar emisijų rodiklių. Jums tikrai patiks tylus važiavimas vien elektros režimu ir tiesiog mėgausitės visais savaime įsikraunančio hibrido privalumais. Nuo šiol galite rinktis vieną iš dviejų – 1,8 l (122 AG) arba 2,0 l (180 AG) darbinio tūrio – „Toyota Corolla“ hibrido versijų, atsižvelgiant į Jūsų vairavimo stilių ir poreikius. 

Stabilus ir užtikrintas

Stabilus ir užtikrintas

„Toyota Corolla" sukurtas pasitelkus naują modulinę „Toyota“ konstrukcijos platformą TNGA, kuri leido išvystyti neprilygstamas vairavimo savybes. Tvirtesnis kėbulas ir žemas svorio centras sumažina kėbulo skersinio posvyrio poveikį posūkiuose, o dvisvirtė pakaba efektyviau amortizuoja smūgius užtikrindama tolygesnį važiavimą. Optimizuota net vairuotojo padėtis siekiant sumažinti vairuotojo nuovargį ilgose kelionėse. Tai stabilaus ir užtikrinto vairavimo patirtis.

Saugumo standartas

Saugumo standartas

Ištobulinta saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense“ pagalbą vairuotojui kilstelėjo į dar aukštesnį lygį – ir tai ne prabanga, o visų „Toyota Corolla“ modelių standartinė įranga. Jus visuomet lydės sielos ramybė, žinant, kad ne tik būsite laiku įspėti apie potencialius pavojus kelyje, bet ir lengviau jų išvengsite. Jums ištikimai tarnaus „Pre-Collision“ sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų fiksavimo funkcija; visame greičio diapazone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema; važiuojamosios juostos kontrolės sistema ir kitos technologijos. Be to, „Corolla" saugumas „Euro NCAP" tyrime įvertintas aukščiausiai - 5 žvaigždutėmis. 

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla hečbekas

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.