Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Corolla hečbekas

ĮKVEPIANTIS HIBRIDAS

Kaina nuo:
28 400
Galia iki:
184 DIN AG
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo:
102 g/km

Ypatybės

Naujasis „Toyota COROLLA" hečbekas | Jūsų gyvenimo ritmu

Jei mūsų gyvenimas nuolat gerėja, ar neturėtų ir mūsų automobilis? Universalusis „Toyota Corolla" hečbekas pasiruošęs kiekvieną akimirką padaryti ypatingą su išskirtiniu dizainu, galingu ryšiu ir internetinio naujinimo funkcija. Jaudinantis, skaitmeninis ir itin efektyvus automobilis su penktosios kartos hibridiniu elektriniu galios įrenginiu. Tai – naujas vairavimo patirties lygis.

Taigi, ar esate pasiruošę leistis į įkvepiančią kelionę su naujuoju „Corolla“ hečbeku?

 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

 

Stilinga erdvė ir funkcionalumas

Naujasis „Toyoya Corolla“ hečbekas yra dinamiškas ir rafinuotas, o jo drąsus išorės dizainas atspindi šias vertybes. Glotniame automobilio profilyje – žemas priekinis variklio dangtis ir aerodinamiška stogo linija. „Toyota Corolla“ išskirtinumo suteikia jungtinių galinių žibintų dizainas, dvigubi tolimųjų ir artimųjų šviesų priekiniai šviesos diodų žibintai, naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai, plačios ir galingos priekinės grotelės.

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Naujajame „Toyota Corolla“ hečbeke yra įrengtas „Toyota“ penktosios kartos hibridinis variklis. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. „Corolla“ hečbekas siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

Plačiau

Galingos ryšio funkcijos

Skaitmeninė „Corolla“ hečbeko sistema siūlo funkcijų, kurios padės išlikti priešakyje. Jos intuityvi sąsaja ir 10,5 colio jutiklinis ekranas ne tik gražiai atrodo, bet ir greitai veikia. Patogi naudoti sistema su logiška meniu struktūra ir ryškiu, aukštos raiškos ekranu, suteikia tikslų valdymą ir kuo daugiau dėmesio skirti keliui. Tuo pat metu 12,3 colio  daugialypiame jungtiniame informacijos skydelyje operatyviai perteikiami pagrindiniai vairavimo duomenys – pakanka vos žvilgtelėti.

Plačiau

Patogus ir atpalaiduojantis

Patogus ir atpalaiduojantis

Kiekviena „Toyota Corolla“ interjero detalė buvo kuriama galvojant apie patogumą, ergonomiką ir vairavimo malonumą. Jus maloniai nustebins kokybiškos apdailos medžiagos, patogios sėdynės, paprastas ir lengvai suprantamas prietaisų skydelis, intuityvi multimedijos sistema, patogus šildomas vairas su patogiais valdikliais, puikiai skambanti audio sistema ar, pagaliau, atpalaiduojantis interjero apšvietimas – viskas sudaro vientisą kokybiškų sprendimų paveikslą. Jūs esate to verti.

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

„Toyota Corolla" hečbeke įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše rasite pagrindinius akcentus. Visas „T-Mate“ turinys pateikiamas „Corolla" automobilio konfigūratoriuje.

 

Plačiau apie T-Mate

 

MyT

MyT

Daugiau galimybių su MyT

Su MyT programėle lengvesnės visos kelionės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į „Corolla" hečbeko navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.

Plačiau

„Toyota Corolla" papildytosios realybės programėlė

Susipažinkite su „Corolla" hečbeku naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas. 

 

App store   Google Play

 

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla hečbekas

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.