Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila

Naujasis Corolla Touring Sports

ĮKVEPIANTIS UNIVERSALUMAS.

Kaina nuo:
15 900
Hibrido kaina nuo:
22 790
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo:
102 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota COROLLA Touring Sports | Vietos užteks visoms Jūsų svajonėms

Po 12 metų laikas pasakyti „sudie“ populiariam „Toyota“ universalui „Auris Touring Sports“, kurį nuo šiol vadinsime mums gerai pažįstamu perkamiausio automobilio pasaulyje vardu – „Corolla Touring Sports“. Prasideda nauja atgimusio „Corolla“ universalo era, kuri bus pažymėta įkvepiančiu dizainu ir universalumu, nepriekaištingu valdymu, stabilumu kelyje ir, žinoma, erdvumu, kuriuo mėgausitės kaskart sėdę prie „Corolla Touring Sports“ vairo.

Naujasis „Corolla Touring Sports“ universalas įsiliejo į „Toyota“ hibridinių modelių šeimą ir pasiūlys net du hibridinius variklius, o visiškai nauja pasaulinė „Toyota“ konstrukcijos platforma TNGA bei dar labiau ištobulinta saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense“ tik dar kartą patvirtins, kad tai automobilis, kuriuo galima visiškai pasikliauti metų metus.

Taigi, ar esate pasiruošę leistis į įkvepiančią kelionę su naujuoju „Corolla Touring Sports“?

Naujasis Corolla Touring Sports - jau TOKVILA salone! Registruokitės dabar ir išbandykite pirmieji!

 

Domitės hečbeku?     Domitės sedanu?

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Pagaliau sulaukėme „Toyota Corolla“ hibrido, tad nuo šiol šiuo žaviu automobiliu galėsite leistis į bet kokias keliones, nesukdami galvos dėl degalų sąnaudų ar emisijų rodiklių. Jums tikrai patiks tylus važiavimas elektros režimu ir tiesiog mėgausitės savaime įsikraunančio hibrido privalumais. Nuo šiol galite rinktis vieną iš dviejų – 1,8 l (122 AG) arba 2,0 l (180 AG) darbinio tūrio – „Corolla Touring Sports“ hibrido versijų, atsižvelgiant į Jūsų vairavimo stilių ir poreikius. Benzininių variklių gerbėjams –  „Corolla Touring Sports“ 1,2 l (116 AG) Turbo versija.

Įkvepiančio vairavimo formulė

Įkvepiančio vairavimo formulė

Nauja „Corolla Touring Sports“ konstrukcijos platforma TNGA yra visų „Toyota" ateities galios agregatų ir automobilių konstrukcinis pagrindas. Ji iš esmės keičia „Toyota" automobilių projektavimo, konstravimo ir gamybos būdus. Būtent jos dėka galėsite mėgautis pasitikėjimą keliančiu, natūraliu vairavimu, kuriam nestigs nei Jūsų pageidaujamos galios, nei tikslumo. Žemas „Corolla Touring Sports“ svorio centras ir nepriekaištingai subalansuota pakaba perteiks stulbinamą valdymo ir stabilumo patirtį sėdint prie šio automobilio vairo.

Praktiškas, talpus ir išmanus

Praktiškas, talpus ir išmanus

„Corolla Touring Sports“ modelis suteikia erdvės ten, kur reikia. Jo gale sėdėti taip pat patogu, kaip ir priekyje. Dėl talpios bagažinės su reguliuojama dugno uždanga ir patogiomis šoninėmis dėtuvėmis bei lengvai nulenkiamų galinių sėdynių šiame automobilyje be vargo sutalpinsite viską, ko prireiks. Bagažinės dureles galite atidaryti net esant užimtoms rankoms – tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu. Į kojos judesį sureaguos bekontaktis atidarymo mechanizmas.

Atpalaiduojantis patogumas

Atpalaiduojantis patogumas

„Corolla Touring Sports“ automobilis buvo kuriamas galvojant apie Jūsų komfortą. Sportiškos sėdynės puikiai priglunda prie kūno ir užtikrina tvirtą atramą, todėl vykdami į tolimas keliones visuomet jausitės patogiai. „Toyota“ konstruktoriams pavyko užtikrinti maksimaliai natūralią vairuotojo padėtį, kad jis nenuvargtų. Ant vairo įrengti važiavimo funkcijų, informacinės ir pramoginės bei garso sistemų valdikliai, todėl Jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo. Šaltomis dienomis ypač pravers vairo šildymo funkcija.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Naujasis Corolla Touring Sports
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 15:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.