Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Corolla Touring Sports

ĮKVEPIANTIS UNIVERSALUMAS.

Kaina nuo:
29 700
Galia iki:
184 DIN AG
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo:
102 g/km

Ypatybės

Naujasis Toyota COROLLA Touring Sports | Vietos užteks visoms Jūsų svajonėms

Po 12 metų laikas pasakyti „sudie“ populiariam „Toyota“ universalui „Auris Touring Sports“, kurį nuo šiol vadinsime mums gerai pažįstamu perkamiausio automobilio pasaulyje vardu – „Corolla Touring Sports“. Prasideda nauja atgimusio „Corolla“ universalo era, kuri bus pažymėta įkvepiančiu dizainu ir universalumu, nepriekaištingu valdymu, stabilumu kelyje ir, žinoma, erdvumu, kuriuo mėgausitės kaskart sėdę prie „Corolla Touring Sports“ vairo.

Naujasis „Corolla Touring Sports“ universalas įsiliejo į „Toyota“ hibridinių modelių šeimą ir pasiūlys net du hibridinius variklius, o visiškai nauja pasaulinė „Toyota“ konstrukcijos platforma TNGA bei dar labiau ištobulinta saugumo įrangos sistema „Toyota Safety Sense“ tik dar kartą patvirtins, kad tai automobilis, kuriuo galima visiškai pasikliauti metų metus.

Taigi, ar esate pasiruošę leistis į įkvepiančią kelionę su naujuoju „Corolla Touring Sports“?

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Pagaliau sulaukėme „Toyota Corolla“ hibrido, tad nuo šiol šiuo žaviu automobiliu galėsite leistis į bet kokias keliones, nesukdami galvos dėl degalų sąnaudų ar emisijų rodiklių. Jums tikrai patiks tylus važiavimas elektros režimu ir tiesiog mėgausitės savaime įsikraunančio hibrido privalumais. Nuo šiol galite rinktis vieną iš dviejų – 1,8 l (122 AG) arba 2,0 l (180 AG) darbinio tūrio – „Corolla Touring Sports“ hibrido versijų, atsižvelgiant į Jūsų vairavimo stilių ir poreikius.

Įkvepiančio vairavimo formulė

Įkvepiančio vairavimo formulė

Nauja „Corolla Touring Sports“ konstrukcijos platforma TNGA yra visų „Toyota" ateities galios agregatų ir automobilių konstrukcinis pagrindas. Ji iš esmės keičia „Toyota" automobilių projektavimo, konstravimo ir gamybos būdus. Būtent jos dėka galėsite mėgautis pasitikėjimą keliančiu, natūraliu vairavimu, kuriam nestigs nei Jūsų pageidaujamos galios, nei tikslumo. Žemas „Corolla Touring Sports“ svorio centras ir nepriekaištingai subalansuota pakaba perteiks stulbinamą valdymo ir stabilumo patirtį sėdint prie šio automobilio vairo.

Praktiškas, talpus ir išmanus

Praktiškas, talpus ir išmanus

„Corolla Touring Sports“ modelis suteikia erdvės ten, kur reikia. Jo gale sėdėti taip pat patogu, kaip ir priekyje. Dėl talpios bagažinės su reguliuojama dugno uždanga ir patogiomis šoninėmis dėtuvėmis bei lengvai nulenkiamų galinių sėdynių šiame automobilyje be vargo sutalpinsite viską, ko prireiks. Bagažinės dureles galite atidaryti net esant užimtoms rankoms – tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu. Į kojos judesį sureaguos bekontaktis atidarymo mechanizmas.

Saugumas be jokių kompromisų

Saugumas be jokių kompromisų

Inovatyvus „Toyota Safety Sense“ paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės „Corolla Touring Sports“ saugumo įrangos kokybės kartelę. Naujasis „Corolla“ universalas ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda vairuotojui kelyje, todėl galite mėgautis ne tik ramiomis, bet ir daug smagesnėmis kelionėmis nei anksčiau. „Toyota Safety Sense“ apima „Pre-Collision“ sistemą su pėsčiųjų ir dviratininkų fiksavimo funkcija; visame greičio diapazone veikiančią adaptyviąją pastovaus greičio palaikymo sistemą; važiuojamosios juostos kontrolės sistemą ir kitas technologijas. Be to, „Corolla" saugumas „Euro NCAP" tyrime įvertintas aukščiausiai - 5 žvaigždutėmis. 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla Touring Sports

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.