Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Corolla Touring Sports

ĮKVEPIANTIS UNIVERSALUMAS

Kaina nuo:
29 700
Galia iki:
184 DIN AG
Sąnaudos nuo:
4,5 l/100 km
CO₂ nuo:
102 g/km

Ypatybės

Atnaujintas Toyota COROLLA Touring Sports | Pagerintas gyvenimas 

Jei mūsų gyvenimas nuolat gerėja, ar neturėtų ir mūsų automobilis? Universalusis „Toyota Corolla Touring Sports“ pasiruošęs kiekvieną akimirką padaryti ypatingą su išskirtiniu dizainu, galingu ryšiu ir internetinio naujinimo funkcija. Pagerintas gyvenimas – jaudinantis, skaitmeninis, su itin efektyviu penktosios kartos hibridiniu varikliu.

Taigi, ar esate pasiruošę leistis į įkvepiančią kelionę su atnaujintu „Corolla Touring Sports“?
 

Specialus lizingo pasiūlymas

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

Specialus lizingo pasiūlymas Jums

 

Dabar „Tokvilos” salone nuo 2023.10.24 naujai užsakomiems hibridiniams „Toyota COROLLA” universalams – 5 metams fiksuotos 2% lizingo palūkanos be Euribor* Geresnės progos šiais metais nebus, pasinaudokite pasiūlymu!

PLAČIAU APIE AKCIJĄ >

Stilinga erdvė ir funkcionalumas

Naujasis „Corolla Touring Sports“ yra dinamiškas ir rafinuotas, o jo drąsus išorės dizainas atspindi šias vertybes. Glotniame automobilio profilyje – žemas priekinis variklio dangtis ir aerodinamiška stogo linija. „Corolla Touring Sports“ išskirtinumo suteikia jungtinių galinių žibintų dizainas, dvigubi tolimųjų ir artimųjų šviesų priekiniai šviesos diodų žibintai, naujo dizaino lengvojo lydinio ratlankiai, plačios ir galingos priekinės grotelės.

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Naujajame „Toyota Corolla Touring Sports“ yra įrengtas „Toyota“ penktosios kartos hibridinis variklis. Jis tylesnis, ekologiškesnis, kompaktiškesnis ir greičiau reaguoja nei bet kada anksčiau. Tai – geriausias iš abiejų pasaulių – galios ir degalų ekonomijos derinys. „Corolla Touring Sports“ siūlo rinktis ne tik įprastą, ekonominį ar galios važiavimo režimą: galite įjungti visiškai elektrinį režimą ir mėgautis nuline emisija, kada tik panorėsite.

Plačiau

Galingos ryšio funkcijos

Galingos ryšio funkcijos

Skaitmeninė „Corolla Touring Sports“ sistema siūlo funkcijų, kurios padės išlikti priešakyje. Jos intuityvi sąsaja ir 10,5 colio jutiklinis ekranas ne tik gražiai atrodo, bet ir greitai veikia. Patogi naudoti sistema su logiška meniu struktūra ir ryškiu, aukštos raiškos ekranu, suteikia tikslų valdymą ir kuo daugiau dėmesio skirti keliui. Tuo pat metu 12,3 colio  daugialypiame jungtiniame informacijos skydelyje operatyviai perteikiami pagrindiniai vairavimo duomenys – pakanka vos žvilgtelėti.

Plačiau

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

„Corolla Touring Sports" įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše rasite pagrindinius akcentus. Visas „T-Mate“ turinys pateikiamas „Corolla Touring Sports" automobilio konfigūratoriuje.
 

Plačiau apie T-Mate

 

MyT

MyT

Daugiau galimybių su MyT

Su MyT programėle lengvesnės visos kelionės. Joje yra kelios naujoviškos saugos ir patogumo funkcijos, įskaitant automobilio paiešką, kuri padeda rasti pastatytą automobilį ir bendrinti jo buvimo vietos informaciją su kitais, taip pat bendrinimo su automobiliu funkcija, leidžianti nusiųsti į „Corolla Touring Sports" navigacijos sistemą iš anksto suplanuotus maršrutus.

Plačiau

„Corolla Touring Sports" papildytosios realybės programėlė

Susipažinkite su „Corolla Touring Sports" naudodamiesi mūsų papildytosios realybės programėle. Atsisiųskite programėlę ir naudodamiesi papildytosios realybės technologija pažiūrėkite, kaip jis atrodys kiekvienu kampu Jūsų kieme, garaže arba netgi svetainėje. Norėdami atsisiųsti programėlę, apsilankykite „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse spustelėję toliau pateiktas nuorodas. 

 

App store   Google Play

 

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Corolla Touring Sports

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! 2023.12.06 TOKVILA naujų automobilių prekybos salonas Žalgirio g. 122 darbą pradės nuo 10 val. Servisas dirbs kaip įprasta. Atsiprašome dėl laikinų nepatogumų.