Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Hilux

LEGENDINIS 4WD NUO 1968 M.

Kaina nuo:
25 050
Galia iki:
150 DIN AG
Sąnaudos nuo:
8,9 l/100 km
CO₂ nuo:
234 g/km

Ypatybės

Toyota HILUX | Nėra neįveikiamų kelių, nėra per sunkių užduočių

Naujasis „Toyota Hilux”. Nuo pat pasirodymo pradžios 1968 m. šis legendinis pikapas visur palieka ryškų savo pėdsaką. „Toyota Hilux” – idealus pikapas: jis išsiskiria tvirtu naujos konstrukcijos rėmu ir kėbulu, įspūdingu nauju dizainu, kokybiškai įrengtu vidumi ir didesne velkamąja galia. Naujojo „Hilux” niekas negali išmušti iš vėžių – jo negąsdina nei sudėtingos bekelės sąlygos, nei kasdienio gyvenimo sunkumai. Tad, pakalbėkime apie rimtus darbus.

Automobilis, sukurtas iššūkiams

Automobilis, sukurtas iššūkiams

Pritaikius naujos konstrukcijos rėmą ir kėbulą „Hilux” tapo dar patvaresnis, o tvirtesnė ir platesnė jo kėbulo apačia dabar užtikrina geresnę svarbių dalių apsaugą nuo pažeidimų. Naujas rėmas kartu su nauja pakaba ir patobulintu pavarų perdavimo mechanizmu taip pat lemia geresnį valdymą ir didesnį važiavimo komfortą. Važiuodami sudėtingomis sąlygomis visuomet galite pasikliauti aktyviąja traukos kontrolės sistema (A-TRC) ir galinio diferencialo blokatoriumi.

Pavežti dramblį? Prašom!

Pavežti dramblį? Prašom!

Naujuoju „Hilux“ galima gabenti daugiau daiktų nei iki šiol, nes jo naudingoji apkrova viršija vieną toną. Atnaujintos konstrukcijos ir talpesniame krovinių skyriuje patogu transportuoti didesnius krovinius. Krovinių skyriaus ilgis siekia 1840 mm, o plotis – 1540 mm. Prie galinio borto statramsčių tvirtinami plieniniai laikikliai, kad automobilis atlaikytų sunkiausius krovinius. Krovinių skyriaus viduje taip pat montuojami kabliai kroviniams tvirtinti.

Tikras galiūnas

Tikras galiūnas

Naujas dyzelinis „Hilux“ modelis keičia galios sampratą. 2,4 l D-4D variklis pasižymi nepriekaištingomis eksploatacinėmis charakteristikomis, kurias lemia įdiegta nauja technologija, ženkliai padidinanti sukimo momentą žemų bei vidutinių sūkių diapazone ir užtikrinanti išskirtinį pagreitėjimą. Dėl šių patobulinimų padidėjo ir „Hilux“ velkamoji galia. Be to, šiam varikliui būdingas žemesnis triukšmo lygis ir mažesnės degalų sąnaudos.

Naujas pikapų technologijų standartas

Naujas pikapų technologijų standartas

Jūsų patogumui - „Toyota Touch® 2“ multimedijos sistema su planšetės tipo ekranu. Ją galima prijungti prie rafinuotos garso sistemos. Dar viena pirmąkart „Hilux“ pasirodanti įranga – naujas 4,2 colio daugiafunkcis ekranas (MID) prietaisų skydelyje, kuriame pateikiami trimačio formato pranešimai, jis taip pat atlieka borto kompiuterio ekrano funkciją. Visas šias funkcijas galima lengvai valdyti ant vairo įrengtais patogiais jungikliais.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Hilux
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.