Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

Naujasis Mirai

VANDENILIS SAVO GRAŽIAUSIA FORMA!

Kaina nuo:
73 600
Sąnaudos nuo:
0,8 kg/100 km
CO2 emisija nuo:
0,0 g/km
Galia iki:
182 AG

Ypatybės

Naujasis Toyota MIRAI | Sveiki atvykę į vandenilio erą!

Mūsų pirmieji rinkoje vandenilio degalų elementų varomi elektromobiliai gali pakeisti vairavimo įpročius: juos lengva papildyti degalais, nuvažiuojamas atstumas viršija 650 km, o iš duslintuvo teka tik vanduo. 2014 metais pristatę pirmąjį pasaulyje vandeniliu varomą masinės gamybos automobilį, gamtos neteršiančių degalų elementų technologiją keliame į naują lygį. Pasitikite antrosios kartos MIRAI – švaraus mobilumo viziją, kuri keliais rieda jau šiandien.

Naujasis „Toyota MIRAI" išsiskiria iš minios glotniu, dinamišku siluetu. Patrauklus dizainas sklandžiai susilieja su naujoviškomis technologijomis. Prabangus aukštos klasės salonas pulsuoja komfortu ir sklandžia technologijų integracija. Atnaujintas MIRAI vandenilio elementų variklis pradeda naują aplinkos neteršiančių transporto priemonių amžių, kuriame dominuoja efektyvumas, pirmaujanti galia ir ilgaamžiškumas.
 

Gaukite asmeninį pasiūlymą

Vandenilio galia

„Toyota MIRAI" – naujoviškas degalų elementų elektromobilis, kuriame iš vandenilio ir deguonies gaminama elektra, taigi, elektrinis motoras varomas maksimaliai efektyviai. Koks rezultatas? Jokios emisijos ir be jokio nerimo įveikiamas didesnis nei 650 km atstumas. Naujasis Mirai siūlo unikalią vairavimo patirtį, neprilygstamą tylą, galinių ratų pavarą ir išskirtinį pagreitį. Tai – vairavimas neišmetant teršalų, kokio niekada nepatyrėte anksčiau.

Geresnė vairavimo patirtis

Geresnė vairavimo patirtis

Uždarę „Toyota MIRAI" dureles, izoliuositės nuo eismo triukšmo, o viduje pasitiks erdvus harmoningo dizaino interjeras, kuriame galės patogiai įsitaisyti iki penkių asmenų. Vakarėjant salono apšvietimas leis matyti viską, ką reikia. Itin didelis informacinis skydelis padeda visos kelionės metu. Leiskite „Mirai" pasirūpinti automobilio statymo rūpesčiais su įtaisytąja, pirmąja Europoje „Toyota" sistema „Teammate Advanced Park". Tai – išmanioji technologija, kuri atlieka darbą už Jus.

Išmaniosios technologijos

Išmaniosios technologijos

„Toyota MIRAI" tinka ir trumpoms, ir ilgesnėms kelionėms. Jo technologijos vairavimą paverčia sklandžiu ir smagiu, o belaidžiu būdu įkraunamas telefonas per AppleCarPlay™ arba Android Auto™ sklandžiai integruojamas su 12,3 colio multimedijos ekranu. Prieš kelionę išmaniuoju telefonu galite netgi pašildyti arba atvėsinti „Mirai", kad kelionę pradėtumėte tobulos temperatūros salone.

Įsipareigojimas neteršti aplinkos

Įsipareigojimas neteršti aplinkos

Vanduo – vienintelė emisija. Naujasis „Toyota MIRAI", tobulintas ištisus dešimtmečius, pasiekė šį ambicingą tikslą. Jo degalų elementų modulis – tikrasis oro kokybės novatorius ir tinkamas sprendimas šiltnamio efektui mažinti. Įvairialypis vandenilio degalų elementų naudojimas – nuo viešojo transporto iki laivų ir nuo kelių transporto iki namų ūkių – keičia bendruomenės veidą. Išaušo vandenilio era.

„Toyota Mirai" galerija

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Naujasis Mirai

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00