Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Proace Verso

SKLANDUS VAŽIAVIMAS - LENGVAS GYVENIMAS.

Kaina nuo:
21 500
Galia iki:
177 DIN AG
Sąnaudos nuo:
6,3 l/100 km
CO₂ nuo:
164 g/km

Ypatybės

Toyota PROACE VERSO | Sukurtas aktyviam ir patogiam gyvenimui

Naujasis „Toyota PROACE VERSO" tęsia mūsų universalių keleivinių automobilių istoriją. Erdvus ir praktiškų sprendimų nestokojantis automobilis skirtas propaguojantiems ypač aktyvų gyvenimo būdą. Be to, sumani įranga, pažangūs dyzeliniai varikliai ir naujoviškos technologijos palengvina gyvenimą ir leidžia saugiau bei ramiau jaustis už vairo.

 

Domina krovininis PROACE?

Talpus, universalus ir komfortiškas

Talpus, universalus ir komfortiškas

PROACE VERSO įdiegti sumanūs praktiški sprendimai atveria įspūdingas erdvės pritaikymo galimybes gabenant didesnius krovinius ir yra tikras džiaugsmas keleiviams. Lankstomos sėdynės (papildomai siūlomos sėdynės su atlenkimo į viršų funkcija) ir slankiojamosios sėdynės (galima keisti jų vietą arba jas išimti) leidžia pritaikyti krovinių skyrių prie savo poreikių. Taip pat siūlomi patogūs lankstomi staliukai.

Aukšto komforto lygio standartas

Aukšto komforto lygio standartas

Panoraminis stiklinis PROACE VERSO stogas ir projekcinis ekranas leidžia mėgautis malonesnėmis ir saugesnėmis kelionėmis.  Atidaromas krovinių skyriaus durelių langas ir elektra valdomos slankiojamosios durelės, greitai taps kasdieniais patogumais – stebėsitės, kaip anksčiau galėjote be jų gyventi. Šie privalumai kartu su aukšto lygio standartine įranga pateikia naują kelionės kokybės apibrėžimą.

Ekonomiška galia

Ekonomiška galia

PROACE VERSO siūlo du greitai reaguojančius dyzelinius variklius (1,5 ir 2,0 l darbinio tūrio), tris galios variantus (nuo 120 iki 177 DIN AG) ir dvi transmisijas (šešių pavarų mechaninę bei 8 pavarų automatinę) – kiekvienas profesionalas neabejotinai ras sau tinkamą variantą. Su įdiegta Stop & Start technologija PROACE išsiskiria įspūdinga degalų ekonomija ir kukliais CO2 rodikliais (nuo 133 g/km).

Saugus pasirinkimas

Saugus pasirinkimas

Su „Toyota Safety Sense” saugos įranga iš tiesų galite jaustis saugūs. Saugos sistemų asortimentą užbaigia nematomų zonų monitorius (BSM) ir vairuotojo dėmesio išlaikymo sistema. Taip pat siūlomi automobilio statymo jutikliai ir galinio vaizdo monitorius, padedantys lengviau ir saugiau manevruoti statant automobilį. Visa ši įranga ir už saugumą pelnytos penkios Euro NCAP žvaigždutės byloja, jog PROACE VERSO yra saugus prieglobstis įtemptą darbo dieną.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Proace Verso
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.

Svarbi informacija dėl COVID-19 >>>