Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

RAV4

TIKRAS SUV. TIKRAS HIBRIDAS. BE JOKIŲ IŠLYGŲ.

Kaina nuo:
32 000
Hibrido kaina nuo:
37 600
Galia iki:
222 AG
Sąnaudos nuo:
5,7 l/100 km

Ypatybės

Naujasis Toyota RAV4 | Tikras SUV, sukurtas pirmauti ir nugalėti

1994 metais „Toyota“ pirmą kartą pasauliui pristatė savo modelį RAV4 ir tuo pačiu sukūrė visiškai naują kompaktiškų visureigių - SUV klasę. Šis modelis tapo „Toyota“ legenda ir tikra sėkmės istorija. Atėjo laikas pristatyti jau penktos kartos RAV4 ir dar kartą perrašyti žaidimo taisykles SUV segmente.

Sukurti tokį įspūdingą automobilį įkvėpė nuotykių ir kelionių dvasia. „Toyota RAV4“ – į vairavimą orientuotas ir iš kitų išsiskiriantis visureigis: jam būdinga tvirta išorė, meistriškai įrengtas salonas ir nepriekaištingas pravažumas. Važinėjant mieste, aukšta sėdėsena užtikrina puikų matomumą, o patogi vairuotojo sėdėjimo padėtis visuomet leidžia kontroliuoti situaciją.

Naujasis „Toyota RAV4“ pasižymi ne tik išskirtiniu kėbulo dizainu ir rafinuota salono apdaila, bet ir geriausia klasėje standartine įranga. Ištobulinta kokybe ir ergonomika išsiskiriantis RAV4 salonas yra nepaprastai erdvus, komfortiškas ir visapusiškai pritaikytas keleiviams. Dėl naujos galingos 2,5 l hibridinės variklio sistemos „Dynamic Force“ RAV4 Jus nuveš bet kur ir bet kokiomis sąlygomis.

Tai tikras hibridas. „Toyota“ hibridas

Tai tikras hibridas. „Toyota“ hibridas

Su naujuoju „Toyota RAV4“ galite keliauti visur – miesto gatvėmis su mažos taršos zonomis, kelių eismo juostų greitkeliais, kaimo keliukais ar sudėtingomis sąlygomis laukinėje gamtoje. RAV4 visuomet sutelkia reikiamą galią – nuo to nė kiek nesumažėja nuvažiuojamas atstumas ir efektyvumas. Naujas 2,5 l „Dynamic Force“ benzininis hibridinis galios agregatas su unikalia savaiminio įsikrovimo funkcija užtikrina patikimą, komfortišką ir itin tylų važiavimą. Naujas hibridinis RAV4 pradėjo naują našumo ir galimybių etapą.

 

Saugumas ir sielos ramybė

Saugumas ir sielos ramybė

Į standartinės naujojo RAV4 įrangos sąrašą įtrauktas „Toyota Safety Sense" saugumo įrangos paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Naujasis RAV4 ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda imtis veiksmų. Aktyviųjų ir pasyviųjų saugumo technologijų sąraše: „Pre-Collision“ sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų fiksavimo funkcija; visame greičio diapazone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema; važiuojamosios juostos kontrolės sistema ir kitos technologijos.

Ryškus ir kerintis dizainas

Ryškus ir kerintis dizainas

Drąsios ir aštrios naujojo „Toyota RAV4“ išorės linijos tik dar kartą pabrėžia tvirtą ir drąsią šio automobilio prigimtį. Šis automobilis puikiai savyje sujungia nepriekaištingą prošvaisą, žemą stogo liniją ir variklio dangtį, suteikiantį gera matomumą vairuotojui. Ryškios kėbulo dizaino detalės ir charakteringas profilis neleis šiam automobiliui likti nepastebėtam. O žemas svorio centras leis mėgautis efektyviu RAV4 valdymu ir stabilumu kelyje.

RAV4 ADVENTURE komplektacija

RAV4 ADVENTURE komplektacija

RAV4 ADVENTURE demonstruoja pajėgumą, rafinuotumą ir efektyvumą be jokių kompromisų. Naujos komplektacijos modelis išsiskiria tik jam būdingu išorės dizainu, 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais, platesnėmis ratų arkomis, taip pat priekine ir galine apsauginėmis plokštėmis bei išskirtine interjero apdaila. Itin ryškūs rūko žibintai ir visų varančiųjų ratų sistema leis be kompromisų leistis į bet kokią kelionę.
 

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Išankstinė registracija
RAV4

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

 

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Dėmesio! Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.