Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Apsilankykite TOYOTA salone neišeidami iš namų! Virtuali konsultacija

Naujasis RAV4

TIKRAS SUV. TIKRAS HIBRIDAS. BE JOKIŲ IŠLYGŲ.

Kaina nuo:
22 250
Hibrido kaina nuo:
30 900
Galia iki:
222 AG
Sąnaudos nuo:
5,7 l/100 km

Ypatybės

Naujasis Toyota RAV4 | Tikras SUV, sukurtas pirmauti ir nugalėti

1994 metais „Toyota“ pirmą kartą pasauliui pristatė savo modelį RAV4 ir tuo pačiu sukūrė visiškai naują kompaktiškų visureigių - SUV klasę. Šis modelis tapo „Toyota“ legenda ir tikra sėkmės istorija. Atėjo laikas pristatyti jau penktos kartos RAV4 ir dar kartą perrašyti žaidimo taisykles SUV segmente.

Sukurti tokį įspūdingą automobilį įkvėpė nuotykių ir kelionių dvasia. „Toyota RAV4“ – į vairavimą orientuotas ir iš kitų išsiskiriantis visureigis: jam būdinga tvirta išorė, meistriškai įrengtas salonas ir nepriekaištingas pravažumas. Važinėjant mieste, aukšta sėdėsena užtikrina puikų matomumą, o patogi vairuotojo sėdėjimo padėtis visuomet leidžia kontroliuoti situaciją.

Naujasis „Toyota RAV4“ pasižymi ne tik išskirtiniu kėbulo dizainu ir rafinuota salono apdaila, bet ir geriausia klasėje standartine įranga. Ištobulinta kokybe ir ergonomika išsiskiriantis RAV4 salonas yra nepaprastai erdvus, komfortiškas ir visapusiškai pritaikytas keleiviams. Dėl naujos galingos 2,5 l hibridinės variklio sistemos „Dynamic Force“ RAV4 Jus nuveš bet kur ir bet kokiomis sąlygomis.

Tai tikras hibridas. „Toyota“ hibridas

Tai tikras hibridas. „Toyota“ hibridas

Su naujuoju „Toyota RAV4“ galite keliauti visur – miesto gatvėmis su mažos taršos zonomis, kelių eismo juostų greitkeliais, kaimo keliukais ar sudėtingomis sąlygomis laukinėje gamtoje. RAV4 visuomet sutelkia reikiamą galią – nuo to nė kiek nesumažėja nuvažiuojamas atstumas ir efektyvumas. Naujas 2,5 l „Dynamic Force“ benzininis hibridinis galios agregatas su unikalia savaiminio įsikrovimo funkcija užtikrina patikimą, komfortišką ir itin tylų važiavimą. Naujas hibridinis RAV4 pradėjo naują našumo ir galimybių etapą.

 

Saugumas ir sielos ramybė

Saugumas ir sielos ramybė

Į standartinės naujojo RAV4 įrangos sąrašą įtrauktas „Toyota Safety Sense" saugumo įrangos paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Naujasis RAV4 ne tik įspėja apie galimus pavojus – jis iš tiesų padeda imtis veiksmų. Aktyviųjų ir pasyviųjų saugumo technologijų sąraše: „Pre-Collision“ sistema su pėsčiųjų ir dviratininkų fiksavimo funkcija; visame greičio diapazone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema; važiuojamosios juostos kontrolės sistema ir kitos technologijos.

Hibridinio akumuliatoriaus garantija

Hibridinio akumuliatoriaus garantija

Aukštos įtampos akumuliatorius – vienas pagrindinių „Toyota” hibrido komponentų. Nuo 2019.01.01 jam taikoma 10 metų garantija. Ji leis metų metus mėgautis ramiomis kelionėmis ir padės išsaugoti aukštą hibridinio automobilio išliekamąją vertę. Tereikia pasibaigus gamyklinei garantijai oficialioje „Toyota” atstovybėje kas metus ar nuvažiavus 15 000 km nemokamai atlikti hibridinio akumuliatoriaus patikrą. Ją atlikus, garantija galios toliau. Plačiau >>>

Ryškus ir kerintis dizainas

Ryškus ir kerintis dizainas

Drąsios ir aštrios naujojo „Toyota RAV4“ išorės linijos tik dar kartą pabrėžia tvirtą ir drąsią šio automobilio prigimtį. Šis automobilis puikiai savyje sujungia nepriekaištingą prošvaisą, žemą stogo liniją ir variklio dangtį, suteikiantį gera matomumą vairuotojui. Ryškios kėbulo dizaino detalės ir charakteringas profilis neleis šiam automobiliui likti nepastebėtam. O žemas svorio centras leis mėgautis efektyviu RAV4 valdymu ir stabilumu kelyje.

Aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Išankstinė registracija
Naujasis RAV4
Užsiregistruoti galite tik susipažinę ir sutikę su UAB „Tokvila" privatumo politika.

Kontaktai

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius
Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 17:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 17:00 10:00 - 16:00

Mieli Klientai, informuojame Jus, kad nuo š.m. kovo 16 d. iki pratęsto karantino pabaigos keičiasi „Tokvila" darbo sąlygos ir tvarka. Plačiau apie tai >>>  

Kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį dirbame nuo 10.00 val.