Toyota automobiliai, aksesuarai, dalys Vilniuje ir visoje Lietuvoje - Tokvila
Naudoti automobiliai – naujame salone! Savanorių pr. 274, Vilnius Sužinokite daugiau

RAV4

TIKRAS SUV. TIKRAS HIBRIDAS. BE JOKIŲ IŠLYGŲ.

Kaina nuo:
37 600
Hibrido kaina nuo:
37 600
Galia iki:
222 AG
Sąnaudos nuo:
5,7 l/100 km

Ypatybės

Naujasis Toyota RAV4 | Jokių kompromisų, kai pakankamo nebeužtenka

1994 metais „Toyota“ pirmą kartą pasauliui pristatė savo modelį RAV4 ir tuo pačiu sukūrė visiškai naują kompaktiškų visureigių - SUV klasę. Šis modelis tapo „Toyota“ legenda ir tikra sėkmės istorija.

„Toyota RAV4" pasiruošęs viskam. Tai – puikus tvirto visureigio charakterio ir modernaus bei rafinuoto stiliaus derinys. Nors jis yra pastebimai miestietiškas, dėl didelio sukimo momento ir mažos emisijos jis gali keliauti bet kur – tiek miesto gatvėmis, tiek ir kaimo keliukais. Bet kokiomis sąlygomis. Su „Toyota RAV4" galite pasitikėti savo jėgomis ir leistis, kur širdis geidžia. Tai universaliausias ir labiausiai rafinuotas „Toyota" SUV šeimos atstovas.
 

Gaukite specialų pasiūlymą Jums >

Efektingas ir išskirtinis

Efektingas ir išskirtinis

Drąsios ir aštrios naujojo „Toyota RAV4“ išorės linijos tik dar kartą pabrėžia tvirtą ir drąsią šio automobilio prigimtį. Šis automobilis puikiai savyje sujungia nepriekaištingą prošvaisą, žemą stogo liniją ir variklio dangtį, suteikiantį gera matomumą vairuotojui. Ryškios kėbulo dizaino detalės ir charakteringas profilis neleis šiam automobiliui likti nepastebėtam. O žemas svorio centras leis mėgautis efektyviu RAV4 valdymu ir stabilumu kelyje.

Mėgaukitės hibrido pranašumais

Mėgaukitės hibrido pranašumais

„Toyota RAV4” leidžia elektros režimu nuvažiuoti toliau. Jame įrengtas degalų bakas ir didesnis akumuliatorius, kuris įsikrauna važiuojant. Taigi „Toyota RAV4” siūlo universalumą, kurio Jums reikia – tiek miesto gatvėse, tiek ir užmiesčio keliuose. Dėl įsikraunančio hibridinio galios agregato pasieksite išskirtinį nuvažiuojamą atstumą, maksimaliai išnaudodami elektros energiją.

Patogi ir atpalaiduojanti erdvė

Patogi ir atpalaiduojanti erdvė

Platus „Toyota RAV4” centrinio valdymo pultas, naujas, šiuolaikiškas prietaisų skydelis - erdvus interjeras sukurtas vairuoti ir mėgautis kelionėmis. Čia akį traukiantis stilius dera su efektyviomis technologijomis ir naujoviškomis funkcijomis, pvz., belaidžio įkrovimo vieta ir specialiai šiam modeliui sukurta 9 garsiakalbių JBL garso sistema, kad kelionėje galėtumėte leisti mėgstamus grojaraščius. Patinkančiomis programėlėmis galėsite naudotis per sklandžią išmaniojo telefono integracijos sistemą „Apple CarPlay“ arba „Android Auto™“.

RAV4 ADVENTURE komplektacija

RAV4 ADVENTURE komplektacija

RAV4 ADVENTURE demonstruoja pajėgumą, rafinuotumą ir efektyvumą be jokių kompromisų. Šis automobilis patvarumu alsuojančiu dizainu tinka visoms kelionėms. Leiskitės į miesto kelius su 19 colių lengvojo lydinio ratlankiais ir platesnėmis ratų arkomis. Priekinė ir galinė apsauginės plokštės leis mesti iššūkį sudėtingiems kelio ruožams. Įjunkite itin ryškius rūko žibintus ir būkite pasiruošę bet kokiu oru. Pasirinkite sau tinkamą stilių su unikaliais pasirinktiniais dviejų tonų* dažais.
*Kėbulas nudažytas spalva Urban Khaki, o stogas, priekiniai statramsčiai ir galinis aptakas – Dynamic Grey.

Lūkesčius pranokstančios technologijos

 

Švaraus ir minimalistinio dizaino „Toyota RAV4" salone rasite nuostabių naujoviškų technologijų. Pažvelkite į intuityvų centrinį valdymo pultą, įvertinkite sumaniai suprojektuotus daiktų laikymo skyrius, prisijunkite prie navigacijos, pramogų sistemų ir naudokitės kitomis funkcijomis.

 

   

Multimedijos ekranas

 

Skaitmeninis prietaisų skydelis

 

Nuotolinės paslaugos ir Toyota Smart Connect

„Toyota RAV4" viduje vairuotojai ras naują multimedijos įrangos komplektą su daugybe patobulintų ryšio ir patogumo funkcijų, įskaitant galimybę atnaujinti sistemą belaidžiu ryšiu (angl. „Over-the-Air“ – OTA). Naujame 10,5 colių jutiklinio ekrano multimedijos ekrane galėsite pasiekti naujas ryšio galimybes vos ištiesę pirštą. Lengvai integruokite naujausių modelių išmaniuosius telefonus, prisijungę belaidžiu ryšiu naudodami „Apple CarPlay" sistemą.   Atnaujintas 12,3 colių visiškai skaitmeninis „Toyota RAV4" prietaisų skydelis leidžia pritaikyti stilių ir turinį pagal savo poreikius bei pageidavimus. Galite pasirinkti vieną iš keturių skirtingų temų: „Casual", „Smart", „Sport" ir „Tough", taip pat rinktis vieną iš trijų skirtingų išdėstymų, kad ekranas būtų maksimaliai pritaikytas Jums. Taip pat galėsite pritaikyti norimą rodyti informaciją ir sukurti geriausiai Jums tinkantį derinį.   Technologijos pagerina kiekvieną „Toyota RAV4" aspektą – tiek stovint, tiek ir važiuojant keliu. Dar prieš Jums įlipant į automobilį, išmaniojo telefono programėlė MyT atveria platų jungiamumo pasaulį. Telefonu galite nuotoliniu būdu suplanuoti, kada atvėsinti arba pašildyti saloną, užrakinti ar atrakinti dureles arba netgi įjungti avarinį signalą, kad surastumėte savo pastatytą automobilį. „Toyota Smart Connect" praturtins kiekvieną kelionę sklandžia debesijos navigacija, išmaniąja balso pagalba, realiu laiku perduodama informacija apie situaciją keliuose ir eismo įvykius.

T-Mate

Toyota T-Mate su Jumis, kad
kelionė būtų saugesnė

„Toyota RAV4" įdiegtos geriausios klasėje saugos funkcijos. „T-Mate“ – naudingas Jūsų vairavimo partneris. Tai sistemų serija, skirta padėti Jums ir padidinti vairavimo saugą, kai važiuojate automagistrale, mieste arba statote automobilį. Tolesniame sąraše rasite pagrindinius akcentus.

 

Atraskite Toyota T-Mate

 

Dalys ir aksesuarai

Turite klausimų? Kreipkitės į mus!

Nieko nepamiršote? Išbandykite mane!

Išankstinė registracija
RAV4

Kontaktai

Savanorių pr. 274, LT-02301 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naudotų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00

Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius

Darbo laikas Darbo dienomis Šeštadieniais
Naujų automobilių pardavimas 9:00 - 19:00 10:00 - 16:00
Pagrindinis servisas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Kėbulų remontas 7:00 - 19:00 9:00 - 16:00
Autodetalės / aksesuarai 8:00 - 19:00 10:00 - 16:00